Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O krále a královnu Třinecké šachové školy

Poslední aktualizace05.05.2018 14:51:38, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
16Kraus RudolfCZE1005PSP G. Przeczka7,030,033,033,00
221Strokosz MatějCZE1004ZŠ Koperníkova6,029,031,524,50
31Kiedroń MateuszCZE1008PSP Vendryně5,525,027,520,75
427Golec MatyášCZE1003ZŠ Smilovice5,030,033,021,00
519Malik VojtěchCZE1004ZŠ Bystřice5,030,033,020,50
69Sliž MatějCZE1005ZŠ Kanada5,029,030,018,00
740Mokrosz MateuszCZE1002PSP G. Przeczka5,028,530,519,50
85Filipek HenrykCZE1005PSP Hnojník5,027,529,517,50
910Zielina VojtěchCZE1005JM ZŠ5,027,030,019,00
104Spratek ŠimonCZE1006ZŠ Vendryně5,026,530,019,00
1114Chodura MichalCZE1004ZŠ Smilovice5,026,029,519,50
1245Tuckwell FinnleyCZE1002ZŠ Nebory4,525,028,015,50
132Czernek JakubCZE1006ZŠ Vendryně4,027,529,013,00
1415Cymorek KarelCZE1004ZŠ Koperníkova4,025,527,011,00
1524Cicvárek ŠtěpánCZE1003ZŠ Smilovice4,025,028,014,00
1652Rotter DominikCZE1001ZŠ Bystřice4,024,527,514,50
1730Kubaczka JakubCZE1003PSP Bystřice4,024,026,512,00
1811Adamczyk FrantišekCZE1004PSP Bystřice4,023,025,012,00
1916Kajzar OliverCZE1004ZŠ Koperníkova4,022,024,512,25
2026Friml VáclavCZE1003MZŠ Hnojník4,022,022,510,50
2134Czudek OndřejCZE1002ZŠ Zátopkových4,021,523,511,75
227Ostruszka VojtaCZE1005ZŠ Slezská4,021,023,010,75
233Kuźma AgnieszkaCZE1006PSP Vendryně4,018,519,58,75
2413Bobek SebastianCZE1004PSP G. Przeczka3,524,026,010,25
2518Kotek MichalCZE1004ZŠ Komorní Lhotka3,524,024,59,25
2612Barteczek DominikCZE1004PSP Hnojník3,523,526,010,00
2736Krišicová NeliCZE1002ZŠ P. Bezruče3,522,023,57,75
2850Lacek VítCZE1001ZŠ Vendryně3,521,023,010,00
2917Kolář AntonínCZE1004ZŠ Komorní Lhotka3,520,022,08,25
3041Raszková PavlínaCZE1002ZŠ P. Bezruče3,519,020,57,25
3123Cemerek AdamCZE1003ZŠ Nebory3,518,020,08,75
328Slavíček DavidCZE1005ZŠ Kaštanová3,027,531,011,50
3332Swaczyna JanCZE1003ZŠ Smilovice3,025,026,56,00
3442Skibiński VítekCZE1002ZŠ Zátopkových3,024,026,09,00
3531Stoklásek JanCZE1003MZŠ Hnojník3,023,524,06,50
3629Kraus FerdynandCZE1003PSP G. Przeczka3,023,025,59,50
3749Koždoň MarekCZE1001ZŠ Bystřice3,020,522,06,50
3848Kiedroń KrystianCZE1001PSP Vendryně3,015,517,56,00
3953Varmus AndrejCZE1001ZŠ Slezská2,522,023,04,25
4047Jemelka JindřichCZE1001MZŠ Hnojník2,520,522,04,75
4143Sobek MikulášCZE1002ZŠ Koperníkova2,520,021,55,25
4238Lacek AdamCZE1002ZŠ Vendryně2,519,021,06,25
4325Czerneková AdélaCZE1003ZŠ Vendryně2,515,516,54,50
4446Šestáková ViktorieCZE1002PSP Bystřice2,512,513,54,00
4520Ponczová AntonieCZE1004JM ZŠ2,022,022,53,00
4637Krzysová BáraCZE1002ZŠ Koperníkova2,021,023,56,75
4733Chlebek TimotejCZE1002PSP Hnojník2,021,023,55,50
4839Micklerová TerezaCZE1002ZŠ Slezská2,017,518,53,25
4922Bednařík AntonínCZE1003PSP Bystřice2,017,017,52,75
5051Martynek MaxCZE1001ZŠ Zátopkových1,520,021,53,25
5128Kobielusz MarekCZE1003ZŠ Bystřice1,518,018,51,75
5235Filipek JacekCZE1002PSP Hnojník1,018,520,02,50
5344Szkandera JanCZE1002PSP G. Przeczka0,516,017,50,25

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable