Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 14:45:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Первенство Беларуси среди мальчиков до 8 лет
Zadnja izmjena26.04.2018 11:43:04, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Цыганов Андрей
BLR
1800
Бобруйск ЦТДиМ
2
Бенчук Глеб
BLR
1600
Минск СДЮШОР №11
3
Воронько Максим
BLR
1600
Минск Московский ФОЦ
4
Дупанов Платон
BLR
1600
Гомель СДЮШОР №3
5
Калиновский Пётр
BLR
1600
Гомель СДЮШОР №3
6
Кравченок Мирослав
BLR
1600
Гомель СДЮШОР №3
7
Макаревич Дмитрий
BLR
1600
Брест СДЮШОР №7
8
Масюк Касьян
BLR
1600
Брест СДЮШОР № 7
9
Науменко Макар
BLR
1600
Орша СДЮШОР №2
10
Паферов Глеб
BLR
1600
Минск СДЮШОР №11
11
Попов Святослав
BLR
1600
Бобруйск ЦТДиМ
12
Ших Игнатий
BLR
1600
Минск "В красках"
13
Шмидт Глеб
BLR
1600
Минск СДЮШОР №11
14
Бучнев Владислав
BLR
1400
Минск Шахматный дом
15
Васьков Артём
BLR
1400
Рогачев СДЮШОР№1
16
Вертинский Савелий
BLR
1400
Гродно ШШ "Мастер"
17
Карпинский Михаил
BLR
1400
Гродно ШШ "Мастер"
18
Карпович Дмитрий
BLR
1400
Гомель СДЮШОР №3
19
Киринский Евгений
BLR
1400
Калинковичи ДЮСШ №1
20
Ковалев Денис
BLR
1400
Гомель СДЮШОР №3
21
Лобасюк Илья
BLR
1400
Осиповичи ОРЦФП
22
Лугинин Максим
BLR
1400
Гродно ШШ "Игрок"
23
Маринчук Василий
BLR
1400
Брест СДЮШОР №7
24
Новиков Никита
BLR
1400
Светлогорск СДЮШОР №4
25
Полойко Иван
BLR
1400
Барановичи ДЮСШ №1
26
Сытько Владимир
BLR
1400
Минск СДЮШОР №11
27
Тарасов Артур
BLR
1400
Брест "Май БЭби"
28
Яроцкий Алексей
BLR
1400
Минск СДЮШОР №11
29
Бабич Даниил
BLR
1200
Минск СДЮШОР №11
30
Боговков Глеб
BLR
1200
Смолевичи СШ №1
31
Бохон Кирилл
BLR
1200
Пинск СДЮШОР №2
32
Виноградов Арсений
BLR
1200
Орша СДЮШОР №2
33
Королёв Герман
BLR
1200
Витебск ВГ СДЮШОР №8
34
Малахоткин Алексей
BLR
1200
Орша СДЮШОР №2
35
Мартынов Александр
BLR
1200
Гродно ШШ "Игрок"
36
Петросян Артур
BLR
1200
Орша СДЮШОР №2
37
Садовский Иван
BLR
1200
Глубокое ЦДиМ
38
Середа Артем
BLR
1200
Минск Академия Шахмат
39
Сидоренко Максим
BLR
1200
Пинск СДЮШОР №2
40
Сидореня Родион
BLR
1200
Барановичи ДЮСШ №1
41
Старикович Владислав
BLR
1200
Могилёв МОСДЮШОР ШШ
42
Шуляк Захар
BLR
1200
Орша СДЮШОР №2
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
masthead