Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:49:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
Первенство России 2018 года по шахматам среди юношей до 19 лет
Останнє оновлення28.04.2018 18:33:03, Автор /Останнє завантаження: Vladimir Fedorov, IA, RUS
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
Рейт.міжн.
Рейт.нац.
Клуб/Місто
1
FM
Афанасьев Никита
24183555
2492
2436
Москва
2
FM
Фахрутдинов Тимур
24176702
2449
2452
Свердловская область
3
FM
Гайфуллин Артур
24168653
2438
2454
Республика Башкортостан
4
FM
Гальченко Матвей
24175480
2395
2371
Мурманская область
5
FM
Овчинников Всеволод
24176842
2393
2378
Республика Татарстан
6
Быков Олег
24198978
2376
2392
Московская область
7
FM
Карпенко Артем
24175595
2373
2400
Саратовская область
8
FM
Быков Егор
34115290
2356
2343
Ставропольский край
9
FM
Скачков Валерий
24195812
2351
2290
Самарская область
10
FM
Яшметов Михаил
24198900
2325
2303
Костромская область
11
Саидов Билухаж
34165476
2321
2227
Чеченская Республика
12
FM
Борисовский Дмитрий
34109410
2294
2255
Санкт-Петербург
13
Фахретдинов Ринат
34109690
2293
2215
Республика Башкортостан
14
Кузнецов Феликс
34147990
2293
2209
Санкт-Петербург
15
FM
Аскеров Марат
24175200
2284
2245
Санкт-Петербург
16
FM
Клюкин Кирилл
24199273
2273
2263
Мурманская область
17
Постников Артем
34153575
2269
2249
Камчатский край
18
Анчутин Никита
34129895
2269
2167
Курганская область
19
Эргешов Тимур
24196770
2267
2252
Иркутская область
20
FM
Житников Константин
34152846
2262
2253
Республика Марий Эл
21
FM
Обгольц Эрик
24199044
2235
2272
Новосибирская область
22
FM
Климентов Евгений
24128899
2232
2192
Воронежская область
23
Комов Роман
24175714
2213
2181
Красноярский край
24
FM
Руденко Наум
34146072
2208
2198
Псковская область
25
Колбышев Сергей
34107646
2177
2233
Новосибирская область
26
Одегов Артем
34183644
2158
2070
Свердловская область
27
Инджиев Алдар
34121703
2153
2133
Республика Калмыкия
28
Местников Айтал
24175943
2128
2123
Республика Саха (Якутия)
29
Валов Евгений
34128139
2128
2064
Ростовская область
30
Астафуров Арсений
24175218
2125
2178
Тамбовская область
31
Безотечество Константин
24176656
2121
2114
Приморский край
32
Дубинин Александр
34144746
2035
2082
Тюменская область
33
Прялухин Данила
24176206
2023
2031
Санкт-Петербург
34
Натаров Илья
24198439
2018
2002
Мурманская область
35
Розманов Александр
34136026
1965
1926
ЯНАО
36
Магомедов Абдулкадыр
54109078
0
1171
Республика Дагестан
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use