Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Srednjobanatski okrug 2017/18. M2

последно ажурирање21.04.2018 18:40:42, Creator/Last Upload: sahovski savez vojvodine

Статистика за федерации

Бр.ФЕД.ФедерацијаСметка
1SRBSerbia8
Вкупно8

Статистика на титули

Статистика на партиите

КолоПобеди на белитеНерешениПобеди на црнитеКонтумации Вкупно
110304
230104
310304
420204
510304
610304
740004
Вкупно13015028
Advertisement