Logged on: Gast
Servertime 09.05.2024 23:37:32
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajský přebor
Poslední aktualizace15.04.2018 21:24:52, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
9. Kolo Datum kola 2018/03/04 Hodina 9.00
Šach.
6
TJ Lázně Bělohrad
ELO
-
4
TJ Jiskra Jaroměř
ELO
4½:3½
1.1
Nálevka Petr
2080
-
Jecha Vratislav
2075
0 - 1
1.2
Kořínek Pavel
1958
-
Staněk Petr
1907
1 - 0
1.3
Kykal Vojtěch
1931
-
Prouza Pavel
1956
1 - 0
1.4
Barták Pavel
1977
-
Bém David
1899
0 - 1
1.5
Vávra Vojtěch
1799
-
Martinovský Miroslav
1767
½ - ½
1.6
Kykal Zbyněk
1781
-
Kuneš Jan
1845
1 - 0
1.7
Pochop Karel ml.
1774
-
Borůvka Milan
1868
1 - 0
1.8
Lelek Petr
1811
-
Jecha Petr
1946
0 - 1
Šach.
7
ŠK AD Jičín B
ELO
-
3
ŠK Lípa B
ELO
3 : 5
2.1
CM
Urban Zdeněk
2181
-
Gloser David
2067
1 - 0
2.2
Zákoucká Adéla
2000
-
Kaisler Martin
2053
0 - 1
2.3
Vítová Anna
1816
-
Rojíková Lenka
1951
½ - ½
2.4
Buchar Petr
1941
-
Novák Luděk
1955
0 - 1
2.5
Kohout Jan
1903
-
Němec Otakar
1924
½ - ½
2.6
Lajbl Jan
1906
-
Šedivý Martin
2150
0 - 1
2.7
Fojt Petr
1818
-
Tsapanidis Vasilis
1837
1 - 0
2.8
Sajdl Jan
1725
-
Portych Václav
1904
0 - 1
Šach.
8
TJ Hronov
ELO
-
2
DDM Třebechovice p.O.
ELO
2½:5½
3.1
Velecký Viktor
2091
-
Nosek Jan
2019
0 - 1
3.2
Čáp Jaroslav
1789
-
Jonáš Vlastimil
2093
0 - 1
3.3
Procházka Jan
1866
-
Slavík Jan
1915
½ - ½
3.4
Szablewski Krzysztof
1872
-
Krása Marek
1714
½ - ½
3.5
Kubeček Stanislav
1726
-
Kouba Václav
1775
0 - 1
3.6
Franc Martin
1715
-
Slavík Libor
1812
0 - 1
3.7
Gorecki Janusz
1812
-
Kracík Martin
1805
½ - ½
3.8
Cibulka Josef
1700
-
Zdechovský Tobiáš
1616
1 - 0
Šach.
9
TJ Dvůr Králové n.L.
ELO
-
1
TJ Náchod B
ELO
5½:2½
4.1
IM
Kraus Tomáš
2432
-
Pultar Petr
1864
1 - 0
4.2
FM
Macháň Jan
2281
-
Nývlt Otto
1950
1 - 0
4.3
Špaček Libor
2105
-
Pinkava Josef
1863
1 - 0
4.4
Saučuk Martin
1937
-
Bednář Jiří
1895
½ - ½
4.5
Duch Robert
1700
-
Vágner Patrik
1696
½ - ½
4.6
Nejedlo Josef
1875
-
Burdilák Milan
1674
½ - ½
4.7
Fuchs František
1859
-
Dusbaba Petr
1798
1 - 0
4.8
Svída Rostislav
1733
-
Zástava Ladislav
1623
0 - 1
Šach.
10
Spartak Vrchlabí
ELO
-
11
TJ Jiskra Hořice
ELO
2½:5½
5.1
Chalupecký Vladimír
1936
-
Šafařík Jakub
2186
1 - 0
5.2
Tejkal Lubomír
2005
-
Sucharda David
2047
0 - 1
5.3
Kalenský Jakub
1843
-
Flašar Jaroslav
2027
0 - 1
5.4
Trojan Ondřej
1840
-
Matonoha Ctirad
2019
0 - 1
5.5
Blažek Martin
1804
-
Rusnák Jan
1963
0 - 1
5.6
Janák Jaroslav
1755
-
Luštinec Vladimír
1954
0 - 1
5.7
Kovář Ladislav
1726
-
Kašpar Ladislav
1750
1 - 0
5.8
Vancl Ladislav
1605
-
Sucharda Tomáš
1781
½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž