Orlická šachovnice 2018 48. ročník

OrganizátorŠachový klub Ústí nad Orlicí
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčíIng. Martin Šmajzr
RozhodčíDavid Kameník
Bedenkzeit12 min na partii + 3 s / tah
MístoKulturní dům, Ústí nad Orlicí
Výpočet ratinguElo národní
Datum2018/04/14
Ø ELO turnaje1103
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace14.04.2018 15:39:18, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajeOrlická šachovnice, KP PDŠS HD8
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíSkup.RtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Martyniuk Vladislav1695Region Panda, z.s.8,052,556,049,00
24Zeman Daniel1643TJ Štefanydes Polička7,554,057,545,75
31CMJareš Michal18292222 ŠK Polabiny, z.s.7,551,556,544,75
49Píše Michal1419ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.7,548,052,041,25
52Jiroušek Jan17202222 ŠK Polabiny, z.s.7,051,056,041,25
68Leksová Soňaw1454ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.7,049,052,037,25
721Václavík Patrik1223ŠK Svitavy7,044,547,535,50
87Kačírek Pavel1537Region Panda, z.s.6,550,553,536,25
914Kýr Michal1277ŠK Svitavy6,548,550,532,00
1010Holda Adam1380TJ Jiskra Jaroměř6,542,546,531,75
1112Šafář Václav1305TJ Štefanydes Polička6,542,545,531,00
125Novotný Ondřej1631ŠO Hlinsko6,050,551,528,50
1334Sysrová Eliškaw1113TJ Spartak OEZ Letohrad6,047,051,030,00
1424Kössler Ondřej1195ŠK Svitavy6,045,549,027,50
1516Nikolinko Tomáš1250TJ Lokomotiva Česká Třebová6,045,049,530,75
1611Nešpůrek Jakub1321ŠS Železné hory6,044,548,030,00
1722Sysr Vít1222TJ Spartak OEZ Letohrad6,044,546,526,00
1879Kukla Štěpán1000TJ ŠO Chrudim6,044,048,532,50
1926Suchodol Lukáš1180ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald6,044,048,029,00
2023Martínek Michal1200TJ Štefanydes Polička6,044,047,526,00
2113Brázda Zdeněk1279ŠK Svitavy6,043,545,529,00
2220Haas Matouš1231ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald6,043,046,027,50
2331Langrová Ilonaw1123TJ Štefanydes Polička6,042,545,526,25
2427Balcar Michal1172TJ Sokol Horní Čermná6,042,045,029,50
2550Lána Vincent1034TJ Lanškroun6,042,044,525,50
2632Šmajzrová Dominikaw1118ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.6,041,043,523,50
2729Jindřišková Charlottew1152TJ ŠO Chrudim6,039,042,527,50
2835Minář Milan1104TJ Lanškroun6,038,041,023,50
2919Málek Filip1234TJ Lanškroun5,545,548,528,00
3017Kozák Michal1246ŠK Svitavy5,543,046,025,75
3128Marxová Šárkaw1155TJ Jiskra Jaroměř5,542,044,021,75
3218Novotný Samuel1240ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald5,541,043,521,75
3374Hong Biyuw1000ŠK Rapid Pardubice, z.s.5,538,040,520,75
3454Filip Dominik1020TJ Jablonné nad Orlicí5,049,053,527,50
356Holásková Veronikaw1546ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5,047,548,524,00
3641Zucha Jonáš1083SK Žamberk5,045,048,024,25
3736Nastoupil Adam1100TJ Lokomotiva Česká Třebová5,044,048,022,50
3842Hegrová Janaw1081TJ Slovan Moravská Třebová5,043,547,020,50
3948Bártová Leonaw1047TJ Slovan Moravská Třebová5,043,047,024,50
4033Holásek Tomáš1114ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5,042,045,021,50
4139Zachař Michal1100ŠK Svitavy5,042,045,019,50
4259Bouška Jonáš1000ŠO Hlinsko5,042,044,519,50
4347Michalička Patrik1049ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald5,041,044,019,50
4446Hrdlička Jakub1049ŠS Železné hory5,041,043,519,00
4515Tran Tuan Anh1256ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5,037,540,519,50
4645Sadílek Jakub1054TJ Lanškroun5,037,540,518,50
4798Radouš Tobiáš Josef1000ŠK Rapid Pardubice, z.s.5,037,540,017,00
4888Nahodilová Ludmilaw1000ŠK Svitavy5,036,039,020,00
4944Macan Tomáš1062ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5,036,039,019,50
5037Nguyen David1100ŠS Železné hory5,036,039,019,50
5180Kvapil Paul1000ŠK Rapid Pardubice, z.s.5,036,037,017,50
5253Fajgl Patrik1022ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald5,035,538,518,50
53114Šlesinger David1000ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald5,034,036,015,50
5460Brandejs OndřejC1000ŠK Svitavy5,032,535,517,00
5525Večeř Martin1184TJ Lanškroun4,544,048,021,75
5649Kotizová Luciew1047ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald4,541,544,017,00
57102Spančok Aleš1000ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald4,539,542,518,25
5838Tyč Karel1100ŠS Železné hory4,539,542,517,75
5976Kalousová Evaw1000TJ Lanškroun4,539,042,517,75
6077Knízner Michal1000TJ Sokol Nekoř4,538,540,516,75
61112Vystavěl Benjamin1000TJ Slovan Moravská Třebová4,536,039,517,25
6291Nárožný Matyáš1000TJ Jiskra Jaroměř4,536,039,019,75
63106Tanko Pavel1000ŠK Svitavy4,535,538,517,25
6451Holásková Markétaw1027ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.4,533,536,515,75
6530Kafka Ondřej1139ŠK Rapid Pardubice, z.s.4,042,545,517,50
6686Mičík Dan1000TJ Slovan Moravská Třebová4,040,543,014,50
67103Straka MichalC1000TJ Slovan Moravská Třebová4,040,043,018,00
68117Žďárský Vojtěch1000ŠS Železné hory4,038,540,514,00
6987Mrklovský David1000ŠS Železné hory4,038,040,514,50
7089Nevečeřal Jakub1000ŠK Rapid Pardubice, z.s.4,037,540,015,00
7178Kočí Lukáš1000ŠK Rapid Pardubice, z.s.4,037,540,013,50
7292Pařízková Kristýnaw1000ŠS Železné hory4,037,538,511,50
7394Pekárek Jakub1000ŠS Železné hory4,036,037,011,00
7455Jindřišek Luboš1014TJ ŠO Chrudim4,035,538,516,00
75111Vitvar Adam1000ŠS Železné hory4,035,538,514,50
76105Syrovec Jan1000TJ ŠO Chrudim4,035,536,514,50
7775Hong Yanaw1000ŠK Rapid Pardubice, z.s.4,035,036,011,00
7868Eliáš Vojtěch1000ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.4,034,537,012,00
7940Sadílek Filip1087TJ Lanškroun4,034,036,013,00
8069Faltus Marek1000TJ Spartak OEZ Letohrad4,033,035,011,00
8184Lánová Apolenaw1000TJ Lanškroun4,032,533,510,50
8283Lauer Marek1000ŠS Železné hory4,032,035,012,00
8367Dvořáček Jan1000TJ Jiskra Jaroměř4,031,033,010,25
8495Pernica Jakub1000ŠK Svitavy4,030,031,013,25
8561Brandejs Patrik1000ŠK Svitavy3,535,538,09,75
8693Pecháček Alex1000TJ Sokol Horní Čermná3,534,537,010,75
8781Káninský Daniel1000ŠS Železné hory3,533,534,58,50
8870Friedl Adam1000ŠK Rapid Pardubice, z.s.3,532,534,07,75
8962Burešová Beátaw1000ŠS Železné hory3,532,034,09,25
9082Křivohlávek Jan1000TJ Spartak OEZ Letohrad3,531,533,09,00
91100Soják Vít1000TJ Sokol Horní Čermná3,530,031,010,25
92116Žukov Sergej1000ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.3,530,031,08,00
93109Táborský Jan1000ŠK Svitavy3,041,045,015,75
9473Hanák David1000ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.3,037,539,59,50
9543Tauchman Martin1077TJ Jiskra Jaroměř3,037,539,09,75
9685Maček Jan1000ŠS Železné hory3,037,038,58,00
97113Vágnerová Eliškaw1000ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald3,035,537,511,00
9897Pusztai Radim1000TJ Sokol Horní Čermná3,034,535,57,50
9958Boughen Jessikaw1000TJ ŠO Chrudim3,034,036,06,50
10065Dušek Marek1000TJ Sokol Horní Čermná3,031,033,07,00
10196Pförtner Jan1000TJ ŠO Chrudim3,030,032,09,00
10299Sibera Vojtěch1000TJ Sokol Nekoř3,030,031,06,50
10366Dušková Pavlínaw1000TJ Sokol Nekoř3,028,029,55,00
10452Uhlířová Marianaw1024TJ Jiskra Jaroměř3,027,529,57,00
105107Tlapáková Naďaw1000TJ Sokol Horní Čermná2,532,034,05,75
106108Tyasko Mikhail1000ŠK Rapid Pardubice, z.s.2,532,033,04,50
10790Novotná Ludmilaw1000TJ Sokol Nekoř2,531,032,54,25
108104Strouhal Dominik1000TJ Sokol Zaječice2,530,532,04,25
10956Adamec Matěj1000TJ Sokol Nekoř2,530,031,55,50
11057Bednařík Martin1000TJ Sokol Nekoř2,031,532,56,50
11172Hajzlerová Natáliew1000TJ Lanškroun2,030,031,02,50
112110Uždil Dominik1000TJ Jiskra Jaroměř2,029,032,06,00
11371Goliášová Anetaw1000TJ Sokol Zaječice2,029,030,53,50
114101Sokol Zbyněk1000TJ Sokol Nekoř1,523,525,53,25
11564Drabant Adam1000TJ Sokol Zaječice1,035,538,53,00
116115Šmolka Mathias1000TJ Lokomotiva Česká Třebová1,035,037,02,50
11763Daňová Kláraw1000ŠS Železné hory1,030,532,53,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable