Mistrovstvi Ceske republiky druzstev starsich zaku v rapidsachu OMEGA plus OPENPoslední aktualizace30.05.2010 12:43:43, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
7. Sokol Údlice "A" (Rtg prům.:1667, PH 1: 18 / PH 2: 142) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Body | Partie |
1 | | Papay Marek | 1973 | CZE | 0 | 1 | 0 | ½ | ½ | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 9 |
2 | | Šlampa Jan | 1924 | CZE | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | 8,5 | 9 |
3 | | Toman Ondřej | 1873 | CZE | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 9 |
4 | | Kalužný Matyáš | 1781 | CZE | 1 | 1 | 1 | 0 | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | 7 | 9 |
5 | | Horák Aleš | 1452 | CZE | 1 | 1 | 0 | ½ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5,5 | 9 |
6 | | Tomanová Michaela | 1000 | CZE | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 9 |
Info o hráči
Papay Marek 1973 CZE Rp:1856 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 208 | | Vyhnálek Lukáš | 1650 | CZE | 6,5 | s 0 | 1 |
2 | 305 | | Boček Lukáš | 1676 | CZE | 3,5 | w 1 | 1 |
3 | 311 | | Zezula Rudolf | 2068 | CZE | 5 | s 0 | 1 |
4 | 292 | | Stodola Marek | 1806 | CZE | 2 | w ½ | 1 |
5 | 50 | | Lhotka Jiří | 1864 | CZE | 7 | s ½ | 1 |
6 | 56 | | Suchomel Aleš | 1945 | CZE | 6,5 | w 0 | 1 |
7 | 280 | | Baláček Tadeáš | 2084 | CZE | 5,5 | s 1 | 1 |
8 | 13 | | Pagerka Martin | 2214 | SVK | 9 | w 0 | 1 |
9 | 69 | | Pospíšil Martin | 1958 | CZE | 6 | s 1 | 1 |
Šlampa Jan 1924 CZE Rp:2182 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 209 | | Homola Jan | 1618 | CZE | 7,5 | w 1 | 2 |
2 | 306 | | Česánek Jaroslav | 1604 | CZE | 5 | s 1 | 2 |
3 | 312 | | Maříková Jana | 1933 | CZE | 3 | w 1 | 2 |
4 | 293 | | Petrásek Kamil | 1567 | CZE | 5,5 | s 1 | 2 |
5 | 51 | | Strnad Jakub | 1590 | CZE | 4,5 | w 1 | 2 |
6 | 57 | | Třešňák Filip | 1839 | CZE | 5,5 | s 1 | 2 |
7 | 281 | | Veselý Vítek | 1611 | CZE | 2,5 | w 1 | 2 |
8 | 14 | | Pavelek Tomáš | 1943 | CZE | 5 | s 1 | 2 |
9 | 70 | | Stárek Stanislav | 1799 | CZE | 5,5 | w ½ | 2 |
Toman Ondřej 1873 CZE Rp:1881 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 210 | | Pistovčáková Aneta | 1376 | CZE | 6,5 | s 1 | 3 |
2 | 307 | | Jungmann Martin | 1512 | CZE | 5 | w 1 | 3 |
3 | 313 | | Mičulka David | 1832 | CZE | 4 | s 1 | 3 |
4 | 294 | | Sabolová Kristýna | 1663 | CZE | 4,5 | w 1 | 3 |
5 | 52 | | Kostelecký Daniel | 1505 | CZE | 4 | s 1 | 3 |
6 | 58 | | Václavíček Lukáš | 1839 | CZE | 5,5 | w 1 | 3 |
7 | 282 | | Sýkora Milan | 1705 | CZE | 5 | s 1 | 3 |
8 | 15 | | Svoboda Matěj | 1873 | CZE | 6 | w 0 | 3 |
9 | 71 | | Skalický Tomáš | 1878 | CZE | 8,5 | s 0 | 3 |
Kalužný Matyáš 1781 CZE Rp:1734 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 211 | | Bandík Michal | 1000 | CZE | 0 | w 1 | 4 |
2 | 308 | | Máslo Ondřej | 1276 | CZE | 5 | s 1 | 4 |
3 | 314 | | Kratochvíl Vít | 1794 | CZE | 7 | w 1 | 4 |
4 | 295 | | Sion David | 1553 | CZE | 5,5 | s 0 | 4 |
5 | 53 | | Cetens Edward | 1333 | CZE | 5,5 | w ½ | 4 |
6 | 59 | | Suchomel Tomáš | 1672 | CZE | 3,5 | s 1 | 4 |
7 | 283 | | Suchomelová Simona | 1510 | CZE | 5 | w 1 | 4 |
8 | 16 | | Kozel Jiří | 1802 | CZE | 5,5 | s ½ | 4 |
9 | 72 | | Hatašová Michaela | 1537 | CZE | 5 | w 1 | 4 |
Horák Aleš 1452 CZE Rp:1531 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 212 | | Hampl Pavel | 1000 | CZE | 0 | s 1 | 5 |
2 | 309 | | Mullerová Kateřina | 1357 | CZE | 6 | w 1 | 5 |
3 | 315 | | Walek Petr | 1752 | CZE | 7 | s 0 | 5 |
4 | 296 | | Pospíšil Petr | 1685 | CZE | 6,5 | w ½ | 5 |
5 | 54 | | Pařízek Vojtěch | 1250 | CZE | 6 | s 1 | 5 |
6 | 60 | | Pajerský Michal | 1556 | CZE | 6,5 | w 0 | 5 |
7 | 284 | | Suchomel Jan | 1348 | CZE | 5 | s 1 | 5 |
8 | 17 | | Marek Matyáš | 1724 | CZE | 9 | w 0 | 5 |
9 | 73 | | Shejbalová Adéla | 1262 | CZE | 3,5 | s 1 | 5 |
Tomanová Michaela 1000 CZE Rp:1236 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 213 | | Hlavinka Petr | 1000 | CZE | 3 | w 1 | 6 |
2 | 310 | | Hřídel Petr | 1250 | CZE | 6 | s 1 | 6 |
3 | 316 | | Košut Tomáš | 1627 | CZE | 6 | w 0 | 6 |
4 | 297 | | Feltl Patrik | 1250 | CZE | 3,5 | s 0 | 6 |
5 | 55 | | Boučková Anna | 1000 | CZE | 2,5 | w 1 | 6 |
6 | 61 | | Novotná Barbora | 1480 | CZE | 5 | s 0 | 6 |
7 | 285 | | Pibil Rostislav | 1100 | CZE | 4 | w 1 | 6 |
8 | 18 | | Zemková Klára | 1576 | CZE | 6 | s 0 | 6 |
9 | 74 | | Vystrčil Martin | 1250 | CZE | 6,5 | w 0 | 6 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2010/05/29 Hodina 09:30 |
Šach. | 36 | TJ Tatran Litovel | - | 10 | Sokol Údlice "A" | 1 : 5 |
10.1 | | | - | | | 1 - 0 |
10.2 | | | - | | | 0 - 1 |
10.3 | | | - | | | 0 - 1 |
10.4 | | | - | | | 0 - 1 |
10.5 | | | - | | | 0 - 1 |
10.6 | | | - | | | 0 - 1 |
2. Kolo Datum kola 2010/05/29 Hodina 11:00 |
Šach. | 10 | Sokol Údlice "A" | - | 23 | ŠK Medvědi Zvole | 6 : 0 |
10.1 | | | - | | | 1 - 0 |
10.2 | | | - | | | 1 - 0 |
10.3 | | | - | | | 1 - 0 |
10.4 | | | - | | | 1 - 0 |
10.5 | | | - | | | 1 - 0 |
10.6 | | | - | | | 1 - 0 |
3. Kolo Datum kola 2010/05/29 Hodina 13:10 |
Šach. | 3 | TJ Náměšť nad Oslavou | - | 10 | Sokol Údlice "A" | 3 : 3 |
3.1 | | | - | | | 1 - 0 |
3.2 | | | - | | | 0 - 1 |
3.3 | | | - | | | 0 - 1 |
3.4 | | | - | | | 0 - 1 |
3.5 | | | - | | | 1 - 0 |
3.6 | | | - | | | 1 - 0 |
4. Kolo Datum kola 2010/05/29 Hodina 14:40 |
Šach. | 10 | Sokol Údlice "A" | - | 15 | TJ Štefanydes Polička | 3 : 3 |
5.1 | | | - | | | ½ - ½ |
5.2 | | | - | | | 1 - 0 |
5.3 | | | - | | | 1 - 0 |
5.4 | | | - | | | 0 - 1 |
5.5 | | | - | | | ½ - ½ |
5.6 | | | - | | | 0 - 1 |
5. Kolo Datum kola 2010/05/29 Hodina 16:10 |
Šach. | 25 | TJ Sokol Praha Kobylisy "A" | - | 10 | Sokol Údlice "A" | 1 : 5 |
7.1 | | | - | | | ½ - ½ |
7.2 | | | - | | | 0 - 1 |
7.3 | | | - | | | 0 - 1 |
7.4 | | | - | | | ½ - ½ |
7.5 | | | - | | | 0 - 1 |
7.6 | | | - | | | 0 - 1 |
6. Kolo Datum kola 2010/05/29 Hodina 17:40 |
Šach. | 10 | Sokol Údlice "A" | - | 7 | Desko Liberec | 3 : 3 |
4.1 | | | - | | | 0 - 1 |
4.2 | | | - | | | 1 - 0 |
4.3 | | | - | | | 1 - 0 |
4.4 | | | - | | | 1 - 0 |
4.5 | | | - | | | 0 - 1 |
4.6 | | | - | | | 0 - 1 |
7. Kolo Datum kola 2010/05/30 Hodina 08:00 |
Šach. | 17 | Jiskra Havlíčkův Brod | - | 10 | Sokol Údlice "A" | 0 : 6 |
7.1 | | | - | | | 0 - 1 |
7.2 | | | - | | | 0 - 1 |
7.3 | | | - | | | 0 - 1 |
7.4 | | | - | | | 0 - 1 |
7.5 | | | - | | | 0 - 1 |
7.6 | | | - | | | 0 - 1 |
8. Kolo Datum kola 2010/05/30 Hodina 09:30 |
Šach. | 10 | Sokol Údlice "A" | - | 1 | BŠŠ Frýdek-Místek | 1½:4½ |
2.1 | | | - | | | 0 - 1 |
2.2 | | | - | | | 1 - 0 |
2.3 | | | - | | | 0 - 1 |
2.4 | | | - | | | ½ - ½ |
2.5 | | | - | | | 0 - 1 |
2.6 | | | - | | | 0 - 1 |
9. Kolo Datum kola 2010/05/30 Hodina 11:00 |
Šach. | 13 | TJ Tourist Biomedica Říčany | - | 10 | Sokol Údlice "A" | 2½:3½ |
6.1 | | | - | | | 0 - 1 |
6.2 | | | - | | | ½ - ½ |
6.3 | | | - | | | 1 - 0 |
6.4 | | | - | | | 0 - 1 |
6.5 | | | - | | | 0 - 1 |
6.6 | | | - | | | 1 - 0 |
|
|
|
|