Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:35:58
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
SILVER LAKE 2018. OPEN A
Viimeisin päivitys24.06.2018 13:46:16, Creator/Last Upload: Chess Federation of central Serbia
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
sp.
Typ
1
GM
Georgiev Kiril
2900017
FID
2590
2
IM
Petrov Nikita
4101286
RUS
2589
3
GM
Savic Miodrag R
920479
SRB
2545
4
GM
Atalik Suat
14401487
TUR
2512
5
GM
Sanal Vahap
6300545
TUR
2510
6
GM
Kadric Denis
14403803
BIH
2509
7
GM
Damljanovic Branko
900125
SRB
2499
8
GM
Cvitan Ognjen
14500086
CRO
2492
9
IM
Gazik Viktor
14928752
SVK
2490
U18
10
GM
Stojanovic Mihajlo
916366
SRB
2488
11
GM
Blagojevic Dragisa
900885
MNE
2486
12
GM
Pikula Dejan
906379
SRB
2471
13
GM
Milanovic Danilo
915483
SRB
2461
14
IM
Hirneise Tobias
24600881
GER
2461
15
GM
Kasparov Sergey
13500481
BLR
2456
16
IM
Perunovic Miodrag
919993
SRB
2442
17
IM
Radovanovic Nikola
900087
SRB
2438
18
GM
Lajthajm Borko
916358
SRB
2432
19
IM
Ivic Velimir
950122
SRB
2425
U16
20
IM
Radovanovic Mihajlo
940313
SRB
2419
U18
21
GM
Abramovic Bosko
900206
SRB
2415
S60
22
IM
Karavade Eesha
5012600
IND
2399
w
23
Djordjevic Vuk
902098
SRB
2399
U18
24
Kanakaris Georgios
4209460
GRE
2399
25
FM
Filev Georgi
2907500
FID
2390
26
IM
Low Zhen Yu Cyrus
5804175
SGP
2387
U16
27
FM
Dudukovic Nikola
938220
SRB
2385
28
GM
Tosic Miroslav
900460
SRB
2384
29
IM
Atakisi Umut
6301037
TUR
2380
30
FM
Stoyanov Tsvetan
2917173
FID
2363
U14
31
IM
Nestorovic Dejan
904279
SRB
2359
32
IM
Govedarica Radovan
900630
SRB
2355
S60
33
Rajkovic Mladen
930660
SRB
2354
34
Savicevic Vlatko
906093
SRB
2354
35
FM
Konaplev Anton
24165646
RUS
2353
U18
36
GM
Rajkovic Dusan
900265
SRB
2351
S60
37
IM
Markovic Zoran S
904570
SRB
2350
38
GM
Kosanovic Goran A
901466
SRB
2345
39
WFM
Marjanovic Annamaria
750930
HUN
2343
w
U18
40
IM
Marcetic Nikola
919390
SRB
2342
41
FM
Ioannidis Evgenios
4229274
GRE
2339
U18
42
FM
Pantelic Sasa
933210
SRB
2338
43
IM
Kathmale Sameer
5024498
IND
2335
44
WGM
Eric Jovana
938238
SRB
2324
w
45
FM
Ozen Bahadir
6337058
TUR
2316
U18
46
FM
Baglan Esat
6309216
TUR
2314
47
FM
Kiremitciyan Ari
6373445
TUR
2307
48
FM
Krstulovic Alex
760056
HUN
2305
U16
49
Desnica Vladan
914029
SRB
2300
50
Stevanic David
14613921
SLO
2297
U16
51
FM
Cerovic Danilo
931888
SRB
2292
52
FM
Dinev Dejan
15000095
MKD
2285
53
WIM
Injac Teodora
932400
SRB
2282
w
U18
54
CM
Karthik Kumar Pradeep
35045148
IND
2281
U14
55
Kulkarni Chinmay
5023513
IND
2281
56
IM
Velickovic Sasa
900869
SRB
2275
S60
57
FM
Avalyan Artur
34164550
RUS
2268
U16
58
FM
Sevgi Volkan
6325335
TUR
2266
59
WIM
Gajcin Marina
949086
SRB
2262
w
U18
60
IM
Kantorik Marian
14900513
SVK
2260
61
FM
Pogan Nikolas
24673579
GER
2260
62
Tadic Stefan
958980
SRB
2254
U14
63
IM
Cvetkovic Srdjan
900621
SRB
2250
S60
64
Vafiadis Kleanthis
4201850
GRE
2247
65
Mastrapovic Vladimir
924954
SRB
2237
66
IM
Gazik Igor
14900149
SVK
2236
67
Baum Jonasz
1195360
POL
2230
U14
68
FM
Vujacic Borivoje
903000
SRB
2211
S60
69
Uysal Burak
6339387
TUR
2210
70
FM
Dahl Trygve
1513427
NOR
2206
U18
71
Nikolaou Spiridon
4264398
GRE
2201
72
Rajkovic Aleksandar
938440
SRB
2198
73
Sahil Tickoo
5019710
IND
2179
74
Pesotskiy Mikhail
34164453
RUS
2177
U16
75
Tashev Aleksandar
2924293
FID
2161
U12
76
WFM
Cholleti Sahajasri
5045118
IND
2151
w
77
WIM
Eswaran Ashritha
2080788
USA
2150
w
U18
78
WIM
Parnali S Dharia
5043131
IND
2148
w
79
Garabetyan Arno
6301487
TUR
2141
80
Dudin Gleb
34184934
RUS
2138
U14
81
Ivanovic Marko
967408
SRB
2133
U14
82
FM
Sahin Doga Boran
6359906
TUR
2129
U16
83
WIM
Kasparova Tatiana
13501453
BLR
2119
w
84
Poysti Nathanael
24622133
GER
2117
85
Radosavljevic Slobodan S
913790
SRB
2099
86
Mitev Valentin
2921707
FID
2086
U14
87
Mijatovic Dusan
966738
SRB
2078
U14
88
Nestorovic Katarina
954632
SRB
2049
w
U16
89
Alok Sinha
25072765
IND
2047
U14
90
Radovic Stefan
1706802
SWE
2047
91
WCM
Krasteva Beloslava
2922029
FID
2040
w
U14
92
Jevtic Miroljub
916285
SRB
2035
S60
93
Rempeli Alex
24645931
GER
2033
94
Manojlovic Sava
912220
SRB
2032
95
Kuntner Reinhard
1630555
AUT
2029
96
WFM
Bojicic Andjela
963216
SRB
2025
w
U18
97
WFM
Tadic Katarina
933341
SRB
2025
w
98
Ashid Tsetseg-Ulzii
4902904
MGL
2013
U16
99
Djokic Mihailo
976440
SRB
2009
U16
100
Akin Yagiz Cinar
34531092
TUR
2005
U12
101
Yoon Jacob D
446076
ENG
2002
U12
102
Dolgun Can
34533273
TUR
2000
U14
103
Damjanovic Vuk
980021
SRB
1995
U12
104
Mehmed Elif
2921103
FID
1988
w
U14
105
Saksham Rautela
35046977
IND
1979
U14
106
Farkas Sandor I
910848
SRB
1977
107
WCM
Toncheva Nadya
2924056
FID
1963
w
U14
108
Dhruv Easwar
46634908
ENG
1953
U14
109
Vatkali Dimitra
4200705
GRE
1946
w
110
Vujcic Milena
954748
SRB
1934
w
U18
111
WCM
Sade Defne
6371884
TUR
1924
w
U16
112
Uzuner Tufan Can
6300499
TUR
1918
113
Vujicic Dragisa
14406039
BIH
1882
114
WCM
Koutsogiannopoulou Theodora
4215265
GRE
1825
w
115
Kandjolas Konstantin
979651
SRB
1792
U14
116
Caliskan Seha
6389066
TUR
1791
U12
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot