Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

28. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty" Krajsky prebor UKSS v rapid sachu 2018 v kategorii muzu,zen, D18, D20, H18 a H20

Poslední aktualizace12.05.2018 18:55:41, Creator/Last Upload: czech republic licence 22

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTypFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12
GMNeuman PetrCZE24612426Sk Dopravni Podnik Praha8,044,057,0042,5
21
GMRausis IgorsCZE24192449Beskydska Sachova Skola Z.S.8,042,053,0042,5
37
Ralis PetrKPCZE22242228Tj Tatran Podborany Z.S.6,543,556,0036,5
45
Klement LukasKPCZE22412236Tj Tatran Podborany Z.S.6,541,553,5035,5
56
Dvorak JanCZE22102232Tj Kobylisy6,541,053,5035,5
63
FMRubes JanKPCZE23332313Sk Teplice6,540,552,5037,5
717
Pribyl JakubKPCZE20632072Sk Spartak Usti Nad Labem6,540,052,5032,0
89
FMSejkora VlastimilKPCZE21712170Sk Decin6,538,550,5035,5
910
Kolar JachymCZE21462158bez platne registrace (Louny)6,538,050,0034,5
1011
FMKozak MilosKPCZE21582135Sk Slavoj Litomerice, Z.S.6,536,546,0033,0
118
FMGregor JiriCZE22002184Tj Neratovice6,535,546,0031,5
1216
Benes PetrCZE20942075Sk Dopravni Podnik Praha6,038,049,0031,0
134
FMSerrano Salvador EduardoESP23120Spanelsko6,037,549,5033,0
1428
Janacek JaroslavCZE20061967Sk Mahrla Praha Z.S.6,035,043,5030,0
1534
Bartonicek ZdenekCZE19751918Sk Garde Kaznejov6,034,043,0028,0
1627
Trnka MiroslavKPCZE19671971Tj Tatran Podborany Z.S.6,033,542,5029,0
1738
Zvacek AntoninCZE18531877Sk Kbely6,031,540,0026,0
1841
Picek MiroslavCZE17971845Tj Neratovice5,539,049,0031,0
1914
Chmel KristianCZE20952076Tj Kobylisy5,537,548,0030,5
2023
Babicka MichalKPCZE19481975Sk Decin5,537,047,5030,0
2129
Brejnik GustavH18CZE19171963Sk Slavoj Litomerice, Z.S.5,536,047,0029,0
2253
Smid PavelH18CZE15761689Sk Spartak Usti Nad Labem5,536,046,0028,0
2319
CMChrz PavelKPCZE20382042Sk Spartak Usti Nad Labem5,534,545,0028,0
2440
Kalvach LadislavCZE18401861Sk Mahrla Praha Z.S.5,534,042,5027,5
2522
Janda ZdenekKPCZE19821997Sk Decin5,531,540,5026,5
2633
Koper StefanCZE19261928Cesky Lev Kolesovice-Sachovy K5,529,538,0025,5
2721
Popper TomasCZE20172019Unichess5,039,548,5031,0
2847
Sliva MichalKPCZE17521754Sk Spartak Usti Nad Labem5,037,047,5025,5
2912
Vales VaclavKPCZE21102112Sk Decin5,036,047,5026,0
3031
Hoke PetrKPCZE19121948Sk Slavoj Litomerice, Z.S.5,035,547,0026,0
3132
Papay JindrichKPCZE19501931Sk Decin5,033,543,5026,0
3225
Chmelik JiriKPCZE19521972Tj Sokol Litvinov-Lom.5,033,543,0028,0
3339
Kudela StanislavCZE18601876Tj Sokol Praha-Vrsovice5,033,042,5027,0
3413
Volek RadomirKPCZE21262105Sk Union Louny5,033,042,0026,0
3542
Majerik VladimirKPCZE18731837Sk Union Louny5,033,041,5026,5
3618
Kudrlicka LadislavKPCZE20312058Sk Teplice5,032,042,0026,0
3751
Stastny JakubH18CZE15551694Tj Klasterec Nad Ohri5,031,541,5020,5
3826
Novak FrantisekCZE19571971bez platne registrace (Spartak UL)5,030,540,0025,0
3924
Klakurka StanislavKPCZE19171973Sk Union Louny5,029,036,5021,5
4020
Sura JaroslavKPCZE20392041Sk Slavoj Litomerice, Z.S.5,028,536,0021,5
4165
Vaclavik JanH18CZE14891529Sk Teplice4,537,048,0026,5
4262
Peroutka SimonH18CZE16291553Tj Sokol Udlice4,537,045,5026,5
4335
Zatko MichalKPCZE18611916Sk Slavie Decin4,531,041,0023,0
4468
Skuthan RadekH18CZE16581448Sk Teplice4,531,038,5021,0
4530
Hozda DavidKPCZE19841963Sk Spartak Usti Nad Labem4,530,539,5026,0
4643
Saffova MichaelaKP-zCZE17911795Tj Sokol Litvinov-Lom.4,529,536,0022,0
4749
Davidek BohuslavCZE17361733Sk Loko Praha Z.S.4,528,537,0019,5
4876
Lipa PavelH18CZE13641311Klub Sachistu Steti4,528,535,5018,0
4936
Burgermeister MichalKPCZE19011901Sachy Povrly4,528,037,0023,5
5052
Straslipka JiriKPCZE16441692Sk Bystransti Jezdci Bystrany4,523,532,0018,0
5161
Pospichal MichaelH20CZE16991590Sk Slavoj Litomerice, Z.S.4,039,050,0027,0
5215
Stastny PetrKPCZE20332076Sk Teplice4,035,045,0024,0
37
Bazantova MarieKP-zCZE18801877Sk Spartak Usti Nad Labem4,035,045,0024,0
5454
Vezensky JanKPCZE16721680Sk Slovan Jirkov4,034,043,0020,5
5559
Werner Hong Quan DanH18CZE15261595Sk Spartak Usti Nad Labem4,034,043,0020,0
5648
Purkyt JaroslavKPCZE17461737Sk Decin4,032,041,0020,5
5745
Bublik FrantisekKPCZE18261792Sk Teplice4,031,540,0021,0
5850
Gruss PetrKPCZE16701708Tj Klasterec Nad Ohri4,030,539,5019,0
5964
Masek DanielH18CZE16021529Sk Decin4,029,037,0018,0
6055
Kubik MiroslavKPCZE16431657Chess Most4,028,037,5018,0
6144
Koblasa JosefKPCZE17951793Tj Sokol Udlice4,027,034,5021,0
6271
Sip MarekH18CZE12251399Sachy Povrly4,027,033,0015,0
6377
Jirotova EliskaD18CZE14541297Klub Sachistu Steti4,026,532,5016,0
6489
Jirasko MiroslavH18CZE01000Chess Most4,023,029,5015,0
6567
Lieber LukasH18CZE14701480Chess Most3,535,544,0018,5
6656
Zikavsky RudolfCZE16181650Tj Ostrov3,531,040,0018,5
6760
Sliva RichardKPCZE16741594Sk Spartak Usti Nad Labem3,529,036,5018,5
6857
Vyskocil ZdenekKPCZE16591615Tj Klasterec Nad Ohri3,528,035,5018,0
6969
Kleker JiriH18CZE01439Klub Sachistu Steti3,527,535,0017,5
7082
Devera FilipCZE12091249Tj Kobylisy3,526,534,0014,5
7178
Janda KrystofH20CZE15371290Sk Slavoj Litomerice, Z.S.3,526,034,0013,5
7280
Mrkvan FrantisekH18CZE11241258Sk Spartak Usti Nad Labem3,524,531,0014,5
7386
Burger JonasH18CZE01039Sk Teplice3,522,530,0011,5
7458
Mascak MilanKPCZE16141606Sk Teplice3,030,538,5018,0
7574
Semova LadaD18CZE13001358Sk Teplice3,025,533,0013,0
7670
Papik JaromirKPCZE01410Klub Sachistu Steti3,022,530,5010,0
7784
Kalyncukova KaterinaD18CZE14231096Tj Klasterec Nad Ohri3,022,028,0010,0
7846
Dmitruk VolodymyrUKR17880Ukrajina3,021,031,0012,0
7966
Gorej VojtechH18CZE01523Sk Decin2,529,537,5016,0
8079
Lev LukasH18CZE01274Klub Sachistu Steti2,529,038,5017,0
8181
Hampl NikolaH18CZE11841251Sachy Povrly2,525,533,5015,0
8272
Godlova KamilaKP-zCZE14031398Tj Klasterec Nad Ohri2,523,030,009,0
8387
Gorej JanCZE01000neregistrovany2,523,029,007,5
8475
Voves OndrejH20CZE14331329Klub Sachistu Steti2,522,028,509,5
8573
Durdisova MonikaKP-zCZE12991394Klub Sachistu Steti2,029,038,0014,0
8683
Kolouch PetrH18CZE01137Sachy Povrly2,025,032,008,0
8785
Marek MarcelH18CZE01055Sachy Povrly2,023,029,508,5
8863
Stastny JiriKPCZE15571535Tj Klasterec Nad Ohri1,514,020,0010,5
8988
Janda JiriH18CZE01000Sachy Povrly1,021,528,003,0
9090
Poledna JakubH18CZE01000Chess Most0,012,516,500,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break