VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERMELL

OrganitzadorClub Escacs Llinars
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigJosep Salleras i Josep Maria Vilanova
Àrbitre principalCarlos Gimenez Cañadas (IA - 2296926)
ÀrbitreJesus Caballero Maytin (AC - 3509214), Carles Vila Camps (AC - 2281880)
Control de temps30 min + 30 seg per jugada
SeuFigueres
Rating calculationEloN
Data2018/04/14 Al 2018/05/05
Mitjana d'Elo1402
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització17.04.2018 23:40:53, Creador/Darrera càrrega: carlos gimenez cañadas

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C, Calculin GROC, Calculin VERD, Calculin BLAU, Calculin VERMELL
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Classificació després de la 2 ronda , Taula creuada de classificació després de la 2 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3/7 , Sense emparellar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomEloNTipusClub/Ciutat
1Vila I Bague Arnau1711U10Figueres C.E.
2Kostov Krumovski Trayan1683U12Santa Eugenia Escacs
3Campos Hernandez Guillem1656U10Alt Emporda, Club D'escacs
4Casado Graboleda Jokin1634U12Figueres C.E.
5Canal Sala Pau1607U12Olot
6Escriba Cufi Ferran1591U12Figueres C.E.
7Sanllehi Vico Albert1581U12Alt Emporda, Club D'escacs
8Barraca Borozenets Enric1559U12Santa Eugenia Escacs
9Roura Cortada Pep1550U12Figueres C.E.
10Compte Auge Lluis1531U10Figueres C.E.
11Caldas Ferres Oriol1526U10Alt Emporda, Club D'escacs
12Crespo Romero Lluc1525U10Figueres C.E.
13Jacomet Rodriguez Josep-M.1507U10Santa Eugenia Escacs
14Yao Chen Hong1491U12Olot
15Minovas Bizarro David1473U12Olot
16Fernandez Syropyatova Daniel1440U12Gerunda, C.E.
17Blanch Gimenez David1435U12Figueres C.E.
18Li Li Libin1432U12Olot
19Molina Rafel Gabriel1432U12Peons de Tossa, C.E
20Barat Serna Judit1427U12Alt Emporda, Club D'escacs
21Carrasco Taberner Laia1419U12Peons de Tossa, C.E.
22Ortinez Goksadze Nicolas1417U12Gerunda, C.E.
23Rodriguez Carreras David1401U12Figueres C.E.
24Fraixino Ferrando Pau1399U10Figueres C.E.
25Vives Pararols Arnau1395U10Alt Emporda, Club D'escacs
26Pibernat Lazaro Aniol1390U12Figueres C.E.
27Ros Grau Biel1387U12Montgri, C.E.
28Pallares Mayoral Oriol1386U10Gerunda, C.E.
29Bartra Marco Marc1382U10Figueres C.E.
30Costa Dangla Pere1381U10Gerunda, C.E.
31Blasi Cornella Aleix1375U10Figueres C.E.
32Pujolar Vidal Pol1372U12Figueres C.E.
33Moreno Delmoral Cristina1371U12Santa Eugenia Escacs
34Mencion Seguranyes Oriol1367U12Figueres C.E.
35Güibas Tubert Arnau1364U10Figueres C.E.
36Jurca Szabo Gerard1357U08Platja D'aro, Club Escacs
37Chen Ziyang1356U10Figueres C.E.
38Cortes Oller Marc1352U10Figueres
39Rodriguez Punset Velasc1350U10Figueres C.E.
40Fuentes I Padern Oriol1349U10Alt Emporda, Club D'escacs
41Osses Falgas Angel1346U10Figueres C.E.
42Torrijos Gonzalez Isaac1341U10Figueres C.E.
43Serra Cruz Oriol1340U10Montgri, C.E.
44El Manfaa Marino Mohamed Isma1338U10Peons De Tossa Club Escacs
45Cusi Guillaumes Aleix1322U10Alt Emporda, Club D'escacs
46Guerra Turon Lluc1319U08Montgri, C.E.
47Miralles Hinojosa Sergi1316U08Alt Empordà ,C.E
48Bech Fabre Arnau1312U10Alt Emporda, Club D'escacs
49Montero Padilla Isac1304U10Figueres C.E.
50Pujol Coll Ferran1304U08Figueres C.E.
51Gassiot Faya Xavier1300U10Santa Eugenia Escacs
52Vilarrasa Rabaneda Roger1300U10Figueres C.E.
53Pastor Rico Nerea1295U10Figueres C.E.
54Batlle Alegret Andreu1289U08Figueres C.E.
55Lopez Macaya Pau1289U10Santa Eugenia Escacs
56Bosch I Sinkevich Bogdan1288U10Figueres C.E.
57Capallera Gibert Oleguer1287U08Alt Emporda, Club D'escacs
58Fuentes i Padern Arnau1284U08Alt Empordà, Club D´Escacs
59Jurca Szabo Marc1282U10Platja D'aro, Club Escacs
60Texeira Sanz Oriol1278U10Figueres C.E.
61Santaló Carrera Tomás1272U08Alt Emporda, Club D'escacs
62Osses Falgas Jan Pol1271U08Figueres C.E.
63Fuentes Melendez Josepmaria1263U08Santa Eugenia Escacs