MČR seniorů 2018 nad 70 let Mezinárodní rychnovský šachový festival

Poslední aktualizace10.07.2018 23:32:03, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajenad 50, nad 60, nad 70,80
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgTypKlub/Místo
1Mlýnek Petr307670CZE2120ŠK Duras BVK
2Most Zdeněk308102CZE2010S80TJ Baník Habartov
3Hastík Svatopluk305596CZE2000Šachový Klub Jeseník, Z.S.
4Bakalar Jan14901978SVK1998
5Trojan Luboš304808CZE19952222 ŠK Polabiny, z.s.
6Vítek Václav303070CZE1980ŠK Valdštejn Cheb
7Just Pavel323721CZE19782222 ŠK Polabiny, z.s.
8Chmelík Jiří305723CZE1951TJ Sokol Litvínov-Lom.
9Slížek Josef338370CZE1948S80TJ Sokol Valašská Bystřice
10Bříza Jiří324787CZE1942Tatra Kopřivnice
11Fišer Jiří330604CZE1939Unichess
12Jaček Miloslav306746CZE1931Sokol Mladá Boleslav
13Tejkal Jiří308765CZE1914Šachový Klub Praha 4
14FMPojedziniec Wladyslaw1101757POL1913S80
15Pavlíček Petr325163CZE1898Šachový Klub Loko Praha Z.S.
16Pokora Lubomír323926CZE1891TJ Baník Habartov
17Kotva Milan322148CZE1886ŠK Svitavy
18Holeček Vladimír311014CZE1869S80Beskydská Šachová Škola Z.S.
19Sedláček Jan313823CZE1860ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
20Klimeš Jiří334200CZE1853T.J. Sokol Šumperk
21Láska Zdeněk368148CZE1840ŠK Kovohutě Příbram
22Strakoš Jiří316113CZE1831ŠO Jiskra Rýmařov
23Zikmund Jaroslav334340CZE1826S80Region Panda, z.s.
24Havrlík Pavel307467CZE1823SK Žamberk
25Halla Jiří327794CZE1817CAISSA Roztoky
26Truksa Václav338702CZE1801ŠK Tachov
27Vochozka Jindřich324191CZE1800TJ Slavia Hradec Králové
28Kindl František392324CZE1797TJ Baník Sokolov ŠO
29Glembek Bohumír355275CZE1785Šachový Klub Ústí Nad Orlicí, Z.S.
30Kasík Miroslav322091CZE1778ŠK Dopravní podnik Praha
31Martinec Karel337420CZE1772TJ Kralupy nad Vltavou
32Košek Lubomír337080CZE1769ŠK Karlovy Vary
33Vlasák Ladislav328324CZE1766TJ Slavia Hradec Králové
34Parpel Petr308390CZE1749TJ Neratovice
35Veselý Emanuel355445CZE1747Sokol Lázně Bohdaneč
36Folta František336300CZE1742TJ Nový Jičín
37Bartošek Ivan303283CZE1742Zbrojovka Vsetín
38Vlachopulos Elefteris329665CZE1737ŠO TJ Karolinka
39Tolar Jan390640CZE1719TJ Sokol Praha-Vršovice
40Koudelka Miloš356972CZE17051. Novoborský ŠK
41Čermák Tomáš367877CZE1705MKS Vyškov
42Palla Stanislav337781CZE1704TJ Lanškroun
43Slovák Martin345555CZE1701S80ŠO Jiskra Rýmařov
44Pop Ladislav363510CZE1698TJ ŠK DUE POP Uničov
45Sabela Pavol14927063SVK1696
46Reichmann Pavel334227CZE1687T.J. Sokol Šumperk
47Brňák Jan388416CZE1672ŠK Slavie Děčín
48Svoboda Zdeněk344303CZE1665Šachový Klub Loko Praha Z.S.
49Feldvábl Vilém339830CZE1661TJ Náměšť n/Oslavou
50Urban Marek1154524POL1661
51Palla Rostislav328715CZE1622TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
52Matoulek Jaroslav350885CZE1607S80ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
53Divíšek Jiří345466CZE1607TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
54Jančálek Jan358118CZE1603TJ Vítkov
55Malý Jiří305286CZE1585S80CHESS MOST
56Kuřil Rudolf368296CZE1585S80Tatran Poštorná
57Kalík Josef368130CZE1585ŠK Mlejn
58Babický František300691CZE1573S80TJ Lokomotiva Liberec
59Rychtecký Pavel334235CZE1547ŠK Teplárna Praha-Malešice
60Tobiška Jaroslav334243CZE1524ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
61Urbanec Vladimír377449CZE1511ŠK Střelice
62Sojka Oldřich349640CZE1475ŠK Střelice
63Rosendorf Oldřich351628CZE1471Šk Global Sokolov
64Lapáček Luboš350877CZE1467TJ Lanškroun
65Glacner Karel326020CZE1452ŠK Bystrc Oilers
66Růžičková Helena338192CZE1422S80TJ Tašovice
67Mička Josef392340CZE1369TJ Žďár nad Sázavou z.s.
68Kopij Jozef21828946POL1300
69Macoun Jiří23709081CZE1825Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
70Štěpánek Josef365114CZE1793S80ŠK Praha-Smíchov
71Dvořák Miloš314170CZE1647Region Panda, z.s.
72Štěrba Jaroslav23701986CZE1354S80ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
73Vavrova Jaroslava23715693CZE0
Advertisement