Шахматный фестиваль «Приз весенних каникул 2018» турнир дошкольников Д-11Sidst opdateret 01.04.2018 13:29:58, Oprettet af/Sidste upload: St.Petersburg Chess Federation
Start rangliste
Nr. | | Navn | FideID | FED | Rat | Klub/By |
1 | | Адигамова Лика | | RUS | 0 | Прим |
2 | | Алетдинов Руслан | | RUS | 0 | Олимп |
3 | | Амон Александр | | RUS | 0 | Альбатрос |
4 | | Антусенок Арсений | | RUS | 0 | Альбатрос |
5 | | Афанасьев Георгий | | RUS | 0 | Таленто |
6 | | Бабич Фёдор | | RUS | 0 | ШШ АБ |
7 | | Багателия Александр | | RUS | 0 | Аплодисмент |
8 | | Банников Ярослав | | RUS | 0 | Сёма |
9 | | Батищев Алексей | | RUS | 0 | ВО |
10 | | Бегман Денис | | RUS | 0 | ЦЭЧ |
11 | | Беккер Беньямин | | RUS | 0 | Петр |
12 | | Белобородов Ярослав | | RUS | 0 | Интеллект |
13 | | Бильский Денис | | RUS | 0 | ДЮТЦ ВО |
14 | | Бойтман Кирилл | | RUS | 0 | ДДТ Приморского района |
15 | | Бойтман Никита | | RUS | 0 | ДДТ Приморского района |
16 | | Большаков Алексей | | RUS | 0 | Сёма |
17 | | Борисов Даниил | | RUS | 0 | ШШ АБ |
18 | | Бромберг Глеб | | RUS | 0 | ВО |
19 | | Ван дер Мей Марк | | RUS | 0 | ВО |
20 | | Ваничев Егор | | RUS | 0 | ДДТ Приморского района |
21 | | Варламов Владислав | | RUS | 0 | Прим |
22 | | Васильев Андрей | | RUS | 0 | ШШ МС |
23 | | Васильева Василиса | | RUS | 0 | ВО-4 |
24 | | Вашнев Арсений | | RUS | 0 | Сёма |
25 | | Власов Всеволод | | RUS | 0 | Сертолово |
26 | | Влащенко Иван | | RUS | 0 | Клуб им. Спасского |
27 | | Влащенко Илья | | RUS | 0 | Каисса |
28 | | Володин Тимофей | | RUS | 0 | дс 109 |
29 | | Вётош Егор | | RUS | 0 | ВО-4 |
30 | | Гапонов Кирилл | | RUS | 0 | Альбатрос |
31 | | Гладышев Артём | | RUS | 0 | Кидсклаб |
32 | | Гладышев Матвей | | RUS | 0 | Кидсклаб |
33 | | Гориславский Макс | | RUS | 0 | ВО |
34 | | Гориславский Никита | | RUS | 0 | ВО |
35 | | Григорьев Артём | | RUS | 0 | ШШ МС |
36 | | Дашкевич Арвид | | RUS | 0 | ВО |
37 | | Делягин Игорь | | RUS | 0 | Аплодисмент |
38 | | Деменкова Варвара | | RUS | 0 | Таленто |
39 | | Дорогобед Святослав | | RUS | 0 | Альбатрос |
40 | | Егоров Никита | | RUS | 0 | Сёма |
41 | | Егорова Яна | | RUS | 0 | ВО |
42 | | Елфимов Демид | | RUS | 0 | ШШ АБ |
43 | | Жиров Михаил | | RUS | 0 | Таленто |
44 | | Жуковский Андрей | | RUS | 0 | Сёма |
45 | | Иванов Даниил | | RUS | 0 | Кидсклаб |
46 | | Иванов Евгений | | RUS | 0 | Альбатрос |
47 | | Иванов Роман | | RUS | 0 | Альбатрос |
48 | | Игнатьев Кирилл | | RUS | 0 | Связка |
49 | | Измайлов Евгений | | RUS | 0 | ДДТ Приморского района |
50 | | Изюмов Фёдор | | RUS | 0 | Фрунзенский район |
51 | | Ищейкин Юрий | | RUS | 0 | Альбатрос |
52 | | Кавунов Александр | | RUS | 0 | Эрудит |
53 | | Калита Роман | | RUS | 0 | ДЮТЦ ВО |
54 | | Капитонов Валерий | | RUS | 0 | ШШ Марка Тайманова |
55 | | Карабуличев Иван | | RUS | 0 | Альбатрос |
56 | | Кетов Платон | | RUS | 0 | Центральный |
57 | | Кожевников Денис | | RUS | 0 | Сёма |
58 | | Козлов Илья | | RUS | 0 | ВО |
59 | | Кокоулин Андрей | | RUS | 0 | Сёма |
60 | | Копытина Софья | | RUS | 0 | ВО |
61 | | Королев Матвей | | RUS | 0 | Альбатрос |
62 | | Коцур Егор | | RUS | 0 | Сертолово |
63 | | Кравец Ярослав | | RUS | 0 | ШШ Марка Тайманова |
64 | | Крулевский Артемий | | RUS | 0 | Киндер |
65 | | Кудряшов Александр | | RUS | 0 | ГДТЮ |
66 | | Кузина Мария | | RUS | 0 | ГДТЮ |
67 | | Кузнецов Александр | | RUS | 0 | Каисса |
68 | | Курлова Надежда | | RUS | 0 | Центральный район |
69 | | Ладный Дмитрий | | RUS | 0 | Олимп |
70 | | Лапицкий Михаил | | RUS | 0 | ДЮТЦ ВО |
71 | | Лебедева Алена | | RUS | 0 | Связка |
72 | | Лебедько Леонид | | RUS | 0 | Альбатрос |
73 | | Ли Артём | | RUS | 0 | ДЮСШ 2 |
74 | | Литвинюк Григорий | | RUS | 0 | Сертолово |
75 | | Логачев Антон | | RUS | 0 | Мир детства |
76 | | Логоша Ян | | RUS | 0 | Зеленый слон |
77 | | Луданов Марк | | RUS | 0 | ЦЭЧ |
78 | | Ляхтейнен Тимофей | | RUS | 0 | ВО |
79 | | Макасеев Владислав | | RUS | 0 | Сёма |
80 | | Макорта Александр | | RUS | 0 | Кидц |
81 | | Малащенко Тимофей | | RUS | 0 | ГДТЮ |
82 | | Мамедов Аслан | | RUS | 0 | Каисса |
83 | | Маневич Даниэла | | RUS | 0 | ГДТЮ |
84 | | Маневич Михаил | | RUS | 0 | ГДТЮ |
85 | | Метелкин Валерий | | RUS | 0 | Альбатрос |
86 | | Митанов Добрыня | | RUS | 0 | ШШ МС |
87 | | Моригеровский Даниил | | RUS | 0 | Сёма |
88 | | Музыченко Матвей | | RUS | 0 | ШШ АБ |
89 | | Никулин Тимофей | | RUS | 0 | ДЮТЦ ВО |
90 | | Павлов Эрик | | RUS | 0 | ДДТ Центрального района |
91 | | Пеев Петар | | RUS | 0 | Приморский район |
92 | | Пелин Пётр | | RUS | 0 | Петр |
93 | | Петрова Полина | | RUS | 0 | Зеленый слон |
94 | | Петухов Степан | | RUS | 0 | Сёма |
95 | | Пивень Вячеслав | | RUS | 0 | ДДТ Приморского района |
96 | | Пименова Екатерина | | RUS | 0 | Теремок |
97 | | Пономаренко Пётр | | RUS | 0 | ЦЭЧ |
98 | | Приходько Серафим | | RUS | 0 | ЦЭЧ |
99 | | Пугачев Никита | | RUS | 0 | Индиго |
100 | | Пучков Юрий | | RUS | 0 | ДДЮТ Красносельского района |
101 | | Ризнич Даниил | | RUS | 0 | Каисса |
102 | | Садовник Берта | | RUS | 0 | ШШ Марка Тайманова |
103 | | Садовник Марта | | RUS | 0 | ШШ Марка Тайманова |
104 | | Сайфуллин Тимур | | RUS | 0 | Сёма |
105 | | Сергеев Павел | | RUS | 0 | ВО |
106 | | Сидорук Никита | | RUS | 0 | ЦЭЧ |
107 | | Сильчев Егор | | RUS | 0 | ВО |
108 | | Скаковский Арсений | | RUS | 0 | Индиго |
109 | | Скрипак Денис | | RUS | 0 | Сертолово |
110 | | Скрипкин Иван | | RUS | 0 | ШКиДЦ |
111 | | Сливкин Николай | | RUS | 0 | ВО |
112 | | Соколов Леон | | RUS | 0 | Азбука |
113 | | Соколова Ева | | RUS | 0 | Альбатрос |
114 | | Сомов Всеволод | | RUS | 0 | Сёма |
115 | | Стрельников Артём | | RUS | 0 | ШШ АБ |
116 | | Тавальби Марк | | RUS | 0 | Новая охта |
117 | | Тараненко Филипп | | RUS | 0 | ШШ АБ |
118 | | Тимченко Александр | | RUS | 0 | Старт+ |
119 | | Титников Матвей | | RUS | 0 | ШКиДЦ |
120 | | Ульянова Елизавета | | RUS | 0 | Снайпер |
121 | | Федоров Пётр | | RUS | 0 | ВО |
122 | | Филиппенко Роман | | RUS | 0 | Апельсин |
123 | | Финкельштейн Яков | | RUS | 0 | ЦЭЧ |
124 | | Фёдоров Георгий | | RUS | 0 | ВО |
125 | | Фёдоров Егор | | RUS | 0 | Олимп |
126 | | Шемет Алиса | | RUS | 0 | ШКиДЦ |
127 | | Шилов Никита | | RUS | 0 | ВО |
128 | | Шишканов Тимофей | | RUS | 0 | Красногвардейский район |
129 | | Шишкин Георгий | | RUS | 0 | Сертолово |
130 | | Шувалов Степан | | RUS | 0 | ДДТ Приморского района |
131 | | Юркина Мария | | RUS | 0 | ДЮСШ 2 |
132 | | Юрьев Артур | | RUS | 0 | ШШ АБ |
133 | | Ярицын Яромир | | RUS | 0 | Олимп |
134 | | Ярыгин Артём | | RUS | 0 | ШШ АБ |
135 | | Яшенькин Андрей | | RUS | 0 | Сёма |
|
|
|
|