Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:33:50
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
KEJUARAAN CATUR POPDA 2018 CATUR KILAT PUTRI
Τελευταία ενημέρωση18.03.2018 08:32:32, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: JAPFA CHESS CLUB
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
AISYAH TRI RAHAYU
BTL
0
SD 2 SABDODADI
2
ALODIA WENING PRAMUDANI
KT
0
SMA N 9 YK
3
AMEGA FATMAWATI
SLM
0
SMK N 2 DEPOK SLEMAN
4
ANGGITA SEKAR AYU
GK
0
SMP N 1 PONJONG
5
ANNASTYA ADREYANTI EKA SUCI
KT
0
SMA N 8 YK
6
AULIA NURJANAH
GK
0
SD N GELARAN 2
7
BINTANG PERMATA HATI
KT
0
SD N TIMURAN YK
8
DEVINA MAHARANI
KP
0
SD N KALIMENUR
9
DYAH WULANDARI
SLM
0
SD N GENDENGAN
10
EVA AINUN NISA
GK
0
SMK YAPPI WONOSARI
11
EVI AINUL JANAH
GK
0
SMA N 1 TANJUNG SARI
12
FALENTINA DIAZ
KT
0
SMK N 1 YK
13
FEBRANADA SISILIA
KT
0
SMP N 13 YK
14
FELECIA ADVENTA ANDJANI SUSILO
BTL
0
SMP N 2 BANTUL
15
GABRIELA CITRA VICTORIA D
KT
0
SD MARSUDIRINI YK
16
GERALDINE WASTU SUSILO
BTL
0
SD KANISIUS BANTUL
17
HANA SABRINA
KP
0
SD N BOJONG
18
JOVINKA ALDINOVA KIRANAMURTI
SLM
0
SMP N 1 KALASAN
19
KUNTI NUR HAYATI
SLM
0
SD N NGRINGIN MOYUDAN
20
LAILA DINA ARIFAH
SLM
0
SD N GODEAN 2
21
LIA NUR JANAH
KP
0
SMA N 1 PENGASIH
22
LINDA DWI YUNI RUSTANTI
BTL
0
SMP N 1 DLINGO
23
MELLISA NURAINI
GK
0
SD N KLUMPIT
24
MUTIARA WIDIAWATI
BTL
0
SD PALBAPANG BARU
25
NABELLA NOUROOL MILATA
BTL
0
SMP N 1 PLERET
26
NAYA SEKAR ARUM
GK
0
SD MUHAMMADIYAH MULUSAN 1
27
NURLAILA YUBAYYIN RIDWANAH
BTL
0
MI MAARIF PATALAN JETIS
28
OKTIA AYU PRATIWI
GK
0
SMA N 1 SEMIN
29
RADHA HERYANI PUTRI
BTL
0
SD MUH. SERUT
30
RARAS KUSUMANINGRUM
BTL
0
SMP N 1 IMOGIRI
31
RATNA AMALIA NUR PRATIWI
KP
0
SMP N 2 WATES
32
RISA SAFITRI
GK
0
SMA N 1 SEMIN
33
ROSELINA RISMI WIJAYANTI
KT
0
SMA N 10 YK
34
RUSITA OKTAVIANA
SLM
0
SMP N 3 SLEMAN
35
SYAHELDA RINDU HERFESA
SLM
0
SD N TAJEM
36
SYIFA ALIYYA SARI
KT
0
SMA N 9 YK
37
VANISA HASANAH
BTL
0
SMP N 1 BANTUL
38
WITANTRI DUKHANTARI
KP
0
MAN 2 KULON PROGO
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
επικεφαλίδα