Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

39. Turnaj sachovych nadeji - U9 - 39. Chess talents tournament - U9

Last update 08.04.2018 12:39:30, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Starting rank

No. NameFEDRtgIsexTypClub/City
1
Juhaňák DanielCZE1398Unichess
2
Tolmacevs ArtjomsLAT1315Riga Chess school
3
Lebedev AndreyRUS1223Karpov School Moscow
4
Haásová TimeaSVK1209wSK Rajec
5
WCMNovomeská KarinSVK1205wSK Stefanov
6
Strapec LukášSVK1205SK Junior CVC Banská Bystrica
7
Gaszka ZuzannaPOL1195wMKSz Rybnik
8
WCMŠošovičková MartinaSVK1170wSúkromná ZŠ, Nová Dubnica
9
Tichý TomášCZE1154TJ Bohemians Praha
10
Tauš ZdeněkCZE1152Interchess z.s.
11
Jaššo MatějCZE1115Lokomotiva Krnov
12
Zemek AntonínCZE1094Interchess z.s.
13
Stonawski KrystianCZE1087Slavoj Český Těšín
14
Zychowicz BartoszPOL1080
15
Hrbek JáchymCZE1077Šachy Štěpán
16
Očko NikolasCZE1070Interchess z.s.
17
Létal JonášCZE1060Beskydská šachová škola z.s.
18
Hudák MichalSVK1045Šachy Reinter Košice
19
Seková OliviaSVK1043wŠachy Reinter Humenné
20
Ziuzin FiodarLTU1031Vilnius chess club
21
Buchtová ViktorieCZE1023wBeskydská šachová škola z.s.
22
Ďurovka MarekSVK1013SK Junior CVC Banská Bystrica
23
Síleš JanCZE1006Klub šachistů Říčany 1925
24
Horková TerezaCZE1001wBeskydská šachová škola z.s.
25
Bulawa AdamCZE0U7SK Slavia Orlová
26
Matusík PetrCZE0Beskydská šachová škola z.s.
27
Němec MikulášCZE0Klub šachistů Říčany 1925
28
Prusková JustýnaCZE0wU7Beskydská šachová škola z.s.
29
Tichá ValérieCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
30
Vojkovský MichaelCZE0U7Beskydská šachová škola z.s.
31
Zahumenský ŠtěpánCZE0U7Beskydská šachová škola z.s.
32
Zezula MatějCZE0TJ Náměšť n/Oslavou
33
Topenčík BrunoCZE0ŠK Milovice
34
Hladká LeontýnaCZE0wŠK Lokomotiva Brno, z.s.
35
Grešl TadeášCZE0Beskydská šachová škola z.s.
36
Baňas SamuelSVK0SK Modra
37
Lichnovský JanCZE0Beskydská šachová škola z.s.
38
Kohm PatrikCZE0ŠK Velvary
39
Létal HynekCZE0Beskydská šachová škola z.s.
40
Friedl MarekCZE0U7Beskydská šachová škola z.s.
41
Friedlová JanaCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
42
Hladký MikulášCZE0U7ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
43
Janata AdamCZE0ŠK Světlá nad Sázavou
44
Jílek JakubCZE0Šachy Štěpán
45
Mičová BarboraCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
46
Mruškovič OndřejCZE0U7ŠK Zdice
47
Paverová BarboraSVK0wTSC - MSK Martin
48
Souček KryštofCZE0Šachy Štěpán
49
Vršitá TerezaCZE0U7Šachy Štěpán
50
Adomaitis KristijonasLTU0Miestas Vilnius
51
Biarnatski MikitaBLR0SCS Minsk Forpost
52
Halhoul KamilPOL0U7
53
Karpenkava PalinaBLR0wSCS Minsk Forpost
54
Kondratyev IaroslavBLR0SCS Minsk Forpost
55
Lebedev Oleg D.RUS0Etud School Moscow
56
Nipadzistau UladzislauBLR0SCS Minsk Forpost
57
Ploskonka BartlomiejPOL0CHTS Chorzów
58
Sadovnikov IgorBLR0U7SCS Minsk Forpost
59
Strzoda NataliaPOL0wCHTS Chorzów
60
Tolmacevs RomansLAT0U7Riga Chess school
61
Wieczorek MajaPOL0w
62
Yarotski AliakseiBLR0SCS Minsk Forpost
63
Zabrzanska RozaPOL0wU7
64
Zabrzanski MarcinPOL0