Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:
покажи данните за турнира
Первенство Беларуси по блицу среди мальчиков до 10 лет (2008г.р. и м) Последно обновяване18.03.2018 18:47:42, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Стартов лист
No. | | Name | ФидеID | ФЕД | Rtg | Клуб/Град |
1 | | Андреев Дмитрий | | BLR | 1800 | ЦДОДиМ "Арт" Минск |
2 | | Белявский Артем | | BLR | 1800 | РЦОП ШШ Минск |
3 | | Богданов Евгений | | BLR | 1800 | ЦТД и М Бобруйск |
4 | | Борисчик Сергей | | BLR | 1800 | РЦОП ШШ Минск |
5 | | Бруцкий Денис | | BLR | 1800 | СДЮШОР №7 Брест |
6 | | Гвоздев Тимур | | BLR | 1800 | МОСДЮШОР Могилев |
7 | | Деркач Александр | | BLR | 1800 | СДЮШОР № 3 Гомель |
8 | | Коханский Никита | | BLR | 1800 | СДЮШОР № 3 Гомель |
9 | | Максимук Григорий | | BLR | 1800 | КСДЮШОР Кобрин |
10 | | Пасешниченко Дмитрий | | BLR | 1800 | Могилев |
11 | | Руднев Андрей | | BLR | 1800 | ГУ СДЮШОР № 11 Минск |
12 | | Старовойтов Михаил | | BLR | 1800 | СДЮШОР № 3 Гомель |
13 | | Шкурдюк Тимофей | | BLR | 1800 | ГУ СДЮШОР № 11 Минск |
14 | | Бенчук Кирилл | | BLR | 1600 | ЦДО Ди М "Эврика" Минск |
15 | | Бурак Вячеслав | | BLR | 1600 | РЦОП Минск |
16 | | Гаврюшин Степан | | BLR | 1600 | ГУ СДЮШОР № 11 Минск |
17 | | Гаспарян Сергей | | BLR | 1600 | "Шахматный дом" Минск |
18 | | Гвоздь Александр | | BLR | 1600 | ГУ СДЮШОР № 11 Минск |
19 | | Жукевич Марьян | | BLR | 1600 | УО "ГГОДТДиМ" Гродно |
20 | | Касперович Валерий | | BLR | 1600 | ГУ СДЮШОР № 11 Минск |
21 | | Кисляк Тимур | | BLR | 1600 | СДЮШОР №7 Брест |
22 | | Козлов Павел | | BLR | 1600 | ШШ "Мастер" Гродно |
23 | | Копылец Михаил | | BLR | 1600 | РЦОП ШШ Минск |
24 | | Ласкович Владислав | | BLR | 1600 | СДЮШОР №7 Брест |
25 | | Маркевич Ермолай | | BLR | 1600 | ЦДОДиМ "АРТ" Минск |
26 | | Пекач Андрей | | BLR | 1600 | СДЮШОР №7 Брест |
27 | | Самойлик Максим | | BLR | 1600 | ШШ "Дабкус" Гродно |
28 | | Ситников Арсений | | BLR | 1600 | ГУ СДЮШОР № 11 Минск |
29 | | Ченуша Юрий | | BLR | 1600 | ЦДОДиМ "АРТ" Минск |
30 | | Асинский Никита | | BLR | 1400 | УСУ"Оршанская СДЮШОР 2" |
31 | | Глебов Денис | | BLR | 1400 | УСУ"Оршанская СДЮШОР 2" |
32 | | Кузнецов Максим | | BLR | 1400 | ШШ "Ферзь" Гродно |
33 | | Папкович Денис | | BLR | 1400 | СШ №1 Смолевичи |
34 | | Петручик Филипп | | BLR | 1400 | ШШ "Умный лис" Гродно |
35 | | Солоневич Платон | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" Гродно |
36 | | Филичкин Илья | | BLR | 1400 | УСУ"Оршанская СДЮШОР 2" |
37 | | Шахазизян Леон | | BLR | 1400 | Школа Шахмат ФИДЕ Минск |
38 | | Шустиков Павел | | BLR | 1400 | МОСДЮШОР Могилев |
39 | | Завадский Артем | | BLR | 1200 | УСУ"Оршанская СДЮШОР 2" |
40 | | Мирук Артем | | BLR | 0 | ШШ "Ферзь" Гродно |
|
|
|
|