Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 13:31:30
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
19. posamično pospešeno državno prvenstvo 2018 D10
Son güncelleme12.03.2018 22:10:39, Oluşturan/Son Yükleme: slochess
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
ID
FIDE ID
FED
ELO
UKD
Kulüp/Şehir
1
Lazareva Yelizaveta
1158591
14637588
SLO
1267
1557
Šk Ljubljana
2
Guid Taja
1016159
73009768
SLO
1220
1935
Šk Ljubljana
3
IV
Zorko Lana
1042100
14635763
SLO
1082
1736
Šs Tz Prevodi Dvojka
4
Vaupot Eliza
1090682
14632837
SLO
1037
1710
Šk Slovenj Gradec
5
IV
Sefić Lana
1042166
14632810
SLO
1009
1806
Šs Tz Prevodi Dvojka
6
Grobelšek Šjama
1023857
14635720
SLO
0
1710
Žšk Maribor
7
IV
Slana Hana
1081286
14638649
SLO
0
1638
Šd Gornja Radgona
8
Heric Meta
1024038
14640848
SLO
0
1622
Žšk Maribor
9
Kodele Alja
1070866
14639084
SLO
0
1604
Šk Postojna
10
Muzel Ulla
1034321
14638207
SLO
0
1590
Šk Šmarje Pri Jelšah
11
Javornik Lina
1023987
14638223
SLO
0
1560
Žšk Maribor
12
IV
Hovnik Husar Miša
1081259
14636263
SLO
0
1536
Šd Gornja Radgona
13
Čož Jera
1062926
14640082
SLO
0
1532
Šk Trebnje Bmp
14
Kocič Alisa
1063014
14641380
SLO
0
1522
Šk Trebnje Bmp
15
Brinovar Rosa
1062981
14641372
SLO
0
1519
Šk Dolenjske Toplice
16
Brezar Hana
1016535
14640368
SLO
0
1516
Šd Domžale
17
Luzar Brina
1062801
14636280
SLO
0
1516
Šk Dolenjske Toplice
18
Ferfole Anja
1063064
14639530
SLO
0
1500
Šk Trebnje Bmp
19
Konec Ula
1052488
14641399
SLO
0
1500
Šk Val - Koper
20
Lapanje Aneja
1016556
14637952
SLO
0
1500
Šk Komenda
21
Petrović Zoja
1070946
14639300
SLO
0
1500
Šk Postojna
22
Sinur Zarja
1062828
14639580
SLO
0
1500
Šk Trebnje Bmp
23
Ujčič Nika
1052308
14632829
SLO
0
1500
Šk Rimex Ilirska Bistrica
24
Vozelj Ajda
1111401
14640732
SLO
0
1500
Šk Milan Majcen Sevnica
25
Širaj Tisa
1016523
14638444
SLO
0
1500
Šd Vrhnika
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları