Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:13:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
Өсвөрийн шатарчдын 2018 оны Улсын аварга шалгаруулах шигшээ тэмцээн 15-16 нас охид
Ultima actualizare04.03.2018 10:34:47, Creator/Last Upload: Mongolian Chess Federation
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
Rtg.
Club/Oras
1
WFM
Мөнхзул Төрмөнх
MGL
2122
Каисса
2
WIM
Өлзийхишигжаргал Очирхуяг
MGL
2031
Төв Клуб
3
WCM
Номиндалай Төмөрбаатар
MGL
1974
Сэлэнгэ
4
WCM
Буянзаяа Адъяасүрэн
MGL
1958
Хэнтий
5
Хонгорзул Даваахүү
MGL
1950
Төв Клуб
6
WCM
Наран-Эрдэнэ Наранбаатар
MGL
1947
Сүхбаатар
7
Хүслэн Туяа
MGL
1930
Дорнод
8
WCM
Мандухай Мягмарсүрэн
MGL
1922
Хан-Алтай
9
Лхагвадолгор Сэрчинбал
MGL
1910
Өвөрхангай
10
Санчирдулам Ганболд
MGL
1805
Хөвсгөл
11
Анударь Энхтөр
MGL
1755
Орхон
12
Анужин Бат-Амгалан
MGL
1725
Монгени
13
Нарантуяа Баатархүү
MGL
1719
Хөвсгөл
14
Түмэн-Энх Түмэнбаяр
MGL
1701
Дорнод
15
Хүслэн Батсайхан
MGL
1561
Төв аймаг
16
Халиун Чин-Итгэлт
MGL
1487
Орхон
17
Арвинболор Батболд
MGL
1473
Сэлэнгэ
18
Хонгорзул Цолмонбаатар
MGL
1466
Орхон
19
Энхцэцэг Дамдин
MGL
1453
Төгс нүүдэл
20
Удвал Чанцалням
MGL
1435
Дундговь
21
Номиндэлгэр Алтанбаяр
MGL
1409
ЧД Цэцэн нүүдэл
22
Амгаланжаргал Чойжилжав
MGL
0
Завхан
23
Анунгоо Цэрэнбат
MGL
0
Дархан-Best chess
24
Биндэръяа Буянбат
MGL
0
Сэлэнгэ
25
Гантуяа Ганбат
MGL
0
Дорнод
26
Даваацэцэг Цогтоо
MGL
0
ЧД Цэцэн нүүдэл
27
Динара Мандат
MGL
0
Баян-Өлгий
28
Долгорсүрэн Ё
MGL
0
Дундговь
29
Золзаяа Сувд-Эрдэнэ
MGL
0
Архангай
30
Марал Батсайхан
MGL
0
Зууны шатар
31
Мөнхнаран Ц
MGL
0
Төв аймаг
32
Нандин-Эрдэнэ Отгонбаяр
MGL
0
Дорноговь
33
Номин-Эрдэнэ Батцэнгэл
MGL
0
Завхан
34
Сэндмаа Анхбаяр
MGL
0
Дорноговь
35
Ундармаа Жигжидсүрэн
MGL
0
Өвөрхангай
36
Хулан Амартүвшин
MGL
0
Дархан-Best chess
37
Цэнгүүнбаяр Пүрэвдорж
MGL
0
ЧД Цэцэн нүүдэл
38
Цэцэнлхам Алтанзул
MGL
0
Төв аймаг
39
Энхзул Дашлхагва
MGL
0
Булган
40
Энхтуяа Цогтгэрэл
MGL
0
Баянхонгор
41
Энхцэцэг Батболд
MGL
0
Хөвсгөл
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use