Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár starosty města Nymburk, 4.ročník

Poslední aktualizace29.04.2018 19:49:23, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
19Kožúšek DanielCZE2284Region Panda, z.s.8,541,051,544,5
216FMHollan MartinCZE2198SK OAZA Praha7,541,552,538,5
31GMJirovský MilošCZE24432222 ŠK Polabiny, z.s.7,540,050,537,0
45Turner JanCZE2358ŠK Tachov7,538,049,535,5
515Dubanský BohuslavCZE2221TJ Bohemians Praha7,042,554,538,5
623Postupa MartinCZE2076TJ Praha-Pankrác7,039,552,037,0
77IMŠpaček PetrCZE2341ŠK JOLY Lysá nad Labem7,038,550,036,5
833Hájek Přeštice JiříCZE2035ŠK Přeštice7,034,043,532,0
912IMPřibyl JosefCZE2238ŠK Dopravní podnik Praha6,542,555,036,0
103FMBurdalev KirillCZE2370ŠK Dopravní podnik Praha6,542,054,036,5
1110Řehořek MartinCZE2277Unichess6,542,053,536,0
124FMStraka VojtěchCZE2358Tatran Litovel6,541,552,535,5
1314FMGregor JiříCZE2224TJ Neratovice6,541,050,035,5
142IMŠuráň st. JanCZE2414ŠK JOLY Lysá nad Labem6,540,051,535,5
1517Muroň MiroslavCZE2173Šachový oddíl TJ DUKLA Praha6,535,545,532,5
168IMJirovský PavelCZE2326Sokol Kolín6,045,557,537,0
1711FMBauma JiříCZE2265Šachový oddíl TJ DUKLA Praha6,045,058,036,0
1826Minbayev BolatbekKAZ20676,040,051,033,0
196IMPřibyl MartinCZE2344ŠK Dopravní podnik Praha6,039,550,532,0
2021Groh JiříCZE2129ŠK Sokol Vyšehrad6,037,548,031,0
2143Bartoníček ZdeněkCZE1969ŠK Garde Kaznějov6,037,547,030,0
2220Polák BenediktCZE2137TJ Sparta Kutná Hora6,036,547,532,0
2325Průdek JiříCZE2074TJ Krásná Lípa6,036,546,032,0
2459Picek MiroslavCZE1881TJ Neratovice6,036,046,029,5
2534Tesař PatrikCZE2027DDM Sokol Nymburk6,035,545,032,0
2632Beneš PetrCZE2036ŠK Dopravní podnik Praha6,035,045,532,0
2713Postupa PavelCZE2228TJ Praha-Pankrác6,034,545,530,5
2849Steiner JurajCZE1932TJ Jawa Brodce6,031,541,028,0
2931Turner RadekCZE2045TJ Šakal Kozolupy6,031,540,529,0
3057Žigmund DavidCZE1887DDM Sokol Nymburk6,029,538,025,0
3119Buchcar TomášCZE2162TJ Krásná Lípa5,542,555,033,5
3222Hulín PetrCZE2083Sokol Bakov nad Jizerou5,539,050,030,5
3372Dudek VojtěchCZE1842TJ Jawa Brodce5,539,048,031,0
3418Hába ZdeněkCZE2172ŠK Mahrla Praha z.s.5,538,049,530,0
3524Vrkota MilošCZE2076TJ Sparta Kutná Hora5,537,047,030,5
3639Přibyl ViktorCZE1983ŠK PORG Praha5,536,547,031,0
3767Gombala MarekCZE1868ŠK SLAVIA Liberec, z.s.5,536,545,028,0
3847Kopecký JiříCZE1941TJ Kralupy nad Vltavou5,535,546,029,5
3945Rusnák JanCZE1957TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší5,534,544,028,5
4035Doležal VítCZE2024TJ Neratovice5,534,044,026,5
4137Pištík PetrCZE1995DDM Sokol Nymburk5,532,040,525,0
4229Veselský MichalCZE2061USK Praha5,531,540,026,5
4358Merta VlastimilCZE1881SK Slavia Orlová5,530,039,023,5
4456Žáček PetrCZE1892ŠO TP Nova Kladno, z.s.5,530,037,526,5
4546Daniel JiříCZE1947ŠK JOLY Lysá nad Labem5,039,551,028,0
4652Semerdžiev StefanCZE1926ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.5,037,548,527,5
4769Zikmund DanielCZE1860ŠK Praha-Smíchov5,037,546,527,0
4830Kaplan DanielCZE2056TJ Bohemia Poděbrady5,037,050,028,5
4974Němeček st. PavelCZE1838TJ Bohemia Poděbrady5,037,046,528,0
5082Hloucal AntonínCZE1794TJ Jiskra Tanvald5,036,548,024,5
5128Melich JindřichCZE2062TJ Praha-Pankrác5,036,547,529,0
52134Zeman LukášCZE1434TJ Spartak Vlašim5,036,546,026,0
5370Hamrník JanCZE1851TJ Sokol Sendražice, z.s.5,036,045,527,5
5442WCMPřibylová SofieCZE1977ŠK PORG Praha5,035,545,028,0
5550Novák JiříCZE1929TJ Sokol Sendražice, z.s.5,034,544,527,5
5644Kolomazník JanCZE1963TJ Sparta Kutná Hora5,034,544,027,5
5751Kastner JanCZE1926Šachklub města Dobrovice, z.s.5,034,043,526,0
5848Skokan FrantišekCZE1937Šachklub města Dobrovice, z.s.5,034,043,026,0
5973Macoun JiříCZE1840Šachový oddíl TJ DUKLA Praha5,034,042,526,0
6036Žváček AntonínCZE2001SK Kbely5,033,043,526,5
6141Kříž PavelCZE1981TJ Kobylisy5,032,041,526,0
62112Němeček LukášCZE1625DDM Symfonie Poděbrady5,031,539,022,0
6391Zmeškal StanislavCZE1747ŠK Slovan Jirkov5,031,041,022,0
6475Přibylová RůženaCZE1830ŠK Dopravní podnik Praha5,030,541,023,0
6596Švadlenka MiloslavCZE1716SK Slavoj Čáslav5,030,538,522,0
6638Strahl JiříCZE1987USK Praha5,030,040,025,0
6790Döme MichalCZE1749ŠK JOLY Lysá nad Labem5,030,039,021,0
6854Bartoš MiroslavCZE1903TJ Bohemians Praha5,029,539,525,0
69141Diviš JanCZE1295Gambit Jihlava5,029,538,022,0
7089Zima TomášCZE1753DDM Sokol Nymburk5,029,538,020,0
7193Hájek Praha JiříCZE1734ŠK Praha 45,027,037,020,0
7266Vocilka JiříCZE1869TJ Sparta Kutná Hora4,538,546,526,5
7327Michálek FrantišekCZE2063Sokol Kolín4,534,544,528,0
7480Zajíček LuděkCZE1808ŠK Praha 44,534,544,523,5
75154Vokál MarekCZE10004,533,043,022,0
76129Volenec JakubCZE1472TJ Krásná Lípa4,533,042,521,5
77120Hanzlík JiříCZE1535Šachklub města Dobrovice, z.s.4,531,540,022,0
7895Hampel RudolfCZE1717TJ Kobylisy4,531,540,021,5
79107Klimeš JanCZE1632CHESS MOST4,531,539,021,5
8088Dvořák AlešCZE1757USK Praha4,531,041,020,5
8160Kopecký FrantišekCZE1879ŠK Praha 44,531,040,523,5
8262Popelka PavelCZE1875TJ Kralupy nad Vltavou4,531,040,023,5
83131Lieber LukášCZE1458CHESS MOST4,531,038,017,5
8465Kopecký TomášCZE1869TJ Sparta Kutná Hora4,529,037,023,0
8577Halámka RadekCZE1825ŠK DDM Třebechovice pod Orebem4,528,036,023,5
86109Seiner FrantišekCZE1630TJ Kralupy nad Vltavou4,526,034,517,0
8779Uhlíř VáclavCZE1809TJ Sokol Sendražice, z.s.4,034,544,023,0
8887Suchý FrantišekCZE1759Šachklub města Dobrovice, z.s.4,033,543,022,5
8955Sedlák LuděkCZE1897CAISSA Roztoky4,033,043,521,0
90122Levinský LadislavCZE1528DDM Sokol Nymburk4,032,041,022,0
91116Lukša AlešCZE1584TJ Sokol Sendražice, z.s.4,032,039,020,0
92113Lánský PetrCZE1612TJ Kralupy nad Vltavou4,031,539,520,0
9376Zámorský LadislavCZE1828SK Kbely4,031,040,024,0
9483Chmelík LadislavCZE1783Šachklub města Dobrovice, z.s.4,031,040,020,0
9594Tkadleček PetrCZE1723TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek4,030,039,516,0
96106Hlavica BřetislavCZE1647TJ Sokol Sendražice, z.s.4,030,039,017,5
9763Jirásek JiříCZE1874ŠK Slovan Jirkov4,029,538,022,0
9878Novotný RomanCZE1818TJ Sparta Kutná Hora4,029,039,520,0
9968Rynt PavelCZE1867TJ Kralupy nad Vltavou4,029,038,021,0
10071Misař AlešCZE1804DDM Sokol Nymburk4,029,037,022,0
10199Věženský JanCZE1699ŠK Slovan Jirkov4,029,036,518,0
10240Palas AlešCZE1982TJ Kralupy nad Vltavou4,028,038,521,0
10384Vochozka JindřichCZE1781TJ Slavia Hradec Králové4,028,038,017,0
104100Lajsek TomášCZE1690TJ Sparta Kutná Hora4,027,037,017,0
10597Medek KarelCZE1714ŠK Praha 44,027,036,017,0
10698Mašát ml. JanCZE1713DDM Sokol Nymburk4,027,034,519,0
107105Krásný AntonínCZE1650ŠK Praha-Smíchov4,027,034,518,0
108132Němeček ml. PavelCZE1457DDM Symfonie Poděbrady4,026,033,514,0
109124Jakuš LubomírCZE1524ŠK Mahrla Praha z.s.4,025,532,016,0
11064Jeřábek PavelCZE1873TJ Bohemia Poděbrady4,025,031,014,0
11192Parpel PetrCZE1744TJ Neratovice3,535,044,521,0
11261Kylar MiroslavCZE1876TJ AERO Odolena Voda3,532,041,021,5
113101Šuráň ml. JanCZE1683ŠK PORG Praha3,531,539,517,5
114103Křepelka PetrCZE1670TJ Sokol Sendražice, z.s.3,531,039,018,0
11585Melichar JiříCZE1777ŠK Přeštice3,530,539,517,5
116139Seidl JanCZE1342TJ Kralupy nad Vltavou3,530,037,518,5
11781Eisner OldřichCZE1800ŠK Český Brod3,527,537,017,5
118115Dubnička AugustínCZE1611Šachklub města Dobrovice, z.s.3,527,035,017,5
119135Škrabánková MartinaCZE1377DDM Sokol Nymburk3,522,028,511,0
120108Římovský PavelCZE1632TJ Lokomotiva Liberec3,031,039,519,0
121110Ondřich JanCZE1629USK Praha3,030,538,514,5
12286Vít ZdeněkCZE1771Steinitz - Makabi Praha3,029,540,517,0
123140Tománek KarelCZE1311TJ Jawa Brodce3,029,037,017,0
124125Vilímek VítCZE1524ŠK 64 Plzeň3,029,036,016,0
125114Mašát JakubCZE1612ŠK Vinohrady Brno3,028,538,015,0
126152Masopust PetrCZE10003,027,535,517,0
127102Jankovský ZbyněkCZE1679ŠK Spartak Čelákovice3,027,534,516,0
128123Štross FrantišekCZE1528DDM Praha 63,027,534,513,0
129130Hlaváček BedřichCZE1466CAISSA Roztoky3,027,534,015,0
130126Výborný VáclavCZE1492SK Slavoj Čáslav3,027,035,014,0
131147Rous DominikCZE1250ŠK PORG Praha3,026,033,014,0
132137Holub AntonínCZE1361Šachklub města Dobrovice, z.s.3,025,533,515,0
133145Vinecký JiříCZE1267DDM Sokol Nymburk3,025,033,015,0
134104Buryan PetrCZE1658ŠK Rožďalovice3,024,531,514,5
135117Mates MiroslavCZE1578DDM Sokol Nymburk3,024,531,013,0
136111Mára JiříCZE1628ŠK Praha 43,024,033,013,0
137118Sysr PavelCZE1558TJ Spartak OEZ Letohrad3,023,029,512,0
138136Kuta LukášCZE1373TJ Sokol Sendražice, z.s.3,021,528,511,0
139128Baštýř PavelCZE1479TJ Praha-Pankrác3,021,527,510,0
140119Kleprlík JanCZE1538TJ Jawa Brodce3,021,027,010,0
141138Pletková VáclavaCZE1354Šachklub města Dobrovice, z.s.3,020,026,010,0
142127Kraus PetrCZE1491ŠK Český Brod2,526,533,512,0
143149Vávrová JiřinaCZE1155ŠK Praha 42,523,030,09,5
144150Bezděk TomášCZE1084TJ Kralupy nad Vltavou2,522,028,58,5
145121Mašát st. JanCZE1529Šachový oddíl TJ DUKLA Praha2,521,528,09,5
146142Pán JiříCZE1295Sokol Bakov nad Jizerou2,023,030,59,0
147146Němeček VáclavCZE1254SK Slavoj Čáslav2,023,030,08,5
148144Zimmermann LadislavCZE1270Šachklub města Dobrovice, z.s.2,020,527,06,0
149153Pobříslová IvanaCZE10002,020,027,07,5
150148Truhlář Alexandr CZE1250ŠK Rožďalovice2,018,524,06,5

Ukaž kompletní listinu

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Advertisement