Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 06:46:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
OPEN CAMPEONATO PROVINCIAL INFANTE JUVENIL - LUANDA 2018
Zadnja izmjena14.04.2018 12:03:46, Creator/Last Upload: Federacao Angolana de Xadrez Fax
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Fernando Hingino
10106880
ANG
1758
Inter Clube - Tubaroeszinho
2
Bartolomeu Geovani
10106995
ANG
1654
Inter Clube - Tubaroeszinho
3
Agostinho Antonio
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
4
Agostinho Edivanio
10106960
ANG
0
Nucleo do Prenda
5
Agostinho Mateus
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
6
Alberto Adilson
ANG
0
1 de Agosto
7
Ambriz Carlos
ANG
0
1 de Agosto
8
Bonfim Delcio
ANG
0
Inter Clube - Tubaroeszinho
9
Bumba Ernesto
ANG
0
Escola de Mestre J.F
10
Fernandes Domingos Mateus
ANG
0
Escola de Mestre J.F
11
Fernandes Josemar Jose
ANG
0
Independentes do Golfe
12
Francisco Mario
10107118
ANG
0
1 de Agosto
13
Gaspar Joao Manuel
ANG
0
1 de Agosto
14
Gomes Alexandre
10107142
ANG
0
Nucleo do Prenda
15
Gonçalves Mariete Santana
ANG
0
Independentes do Golfe
16
Francisco Eliane Jandira
ANG
0
Independentes do Golfe
17
Joao Miguel
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
18
Jorge Denilson
ANG
0
1 de Agosto
19
Kariqui Fernando
ANG
0
1 de Agosto
20
Julio Cassoma Manuel
ANG
0
ASA
21
Kitondo Jorge
ANG
0
1 de Agosto
22
Lopes Campos
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
23
Makanda Augusto
ANG
0
1 de Agosto
24
Martins Antonio
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
25
Martins Emilio
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
26
Martins Kissama
10101543
ANG
0
Independentes do Golfe
27
Mengawaco Hortencio
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
28
Miguel Jordivaldo
ANG
0
Inter Clube - Tubaroeszinho
29
Monteiro Julio Domingos
ANG
0
Independentes do Golfe
30
Monteiro Mauro Domingos
ANG
0
Independentes do Golfe
31
Multesso Quilson
ANG
0
1 de Agosto
32
Nbau Ari
ANG
0
Escola de Mestre J.F
33
Oliveira Manuel
ANG
0
Inter Clube - Tubaroeszinho
34
Francisco Habacuc
ANG
0
Independentes do Golfe
35
Paulo Emanuel
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
36
Paulo Jemima
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
37
Pereira Cicero
10107258
ANG
0
1 de Agosto
38
Pinto Adriano
ANG
0
Independentes do Golfe
39
Pinto Dumilde
ANG
0
Independentes do Golfe
40
Alexandre Prospero
ANG
0
ASA
41
Ripas Domingos
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
42
Rodrigues Norberto
ANG
0
1 de Agosto
43
Simao Diziderio
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
44
Sonho Jaime
ANG
0
Escola de Xadrez Ditrov
45
Tavares Anderson
10108440
ANG
0
Nucleo do Prenda
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
masthead