MČR mládeže, Kouty 2018 - H12 Poslední aktualizace17.03.2018 12:52:34, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10
Alphabetical list all groups
Čís. | | Jméno | FideID | RtgFIDE | Klub/Místo | Jméno |
1 | | Archlebová Stela | | 0 | TJ Hronov | D10 |
2 | | Babula Vlastimil | 391930 | 1806 | ŠK Staré Město | H12 |
3 | | Babula Vlastimil | 391930 | 1806 | ŠK Staré Město | blesk |
4 | | Balvan Filip | 14948621 | 1493 | | LOK |
5 | | Barák David | 387347 | 1847 | ŠK Duras BVK | H14 |
6 | | Bareš Jáchym | 345075 | 2040 | Agentura 64 Grygov | blesk |
7 | | Bareš Jáchym | 345075 | 2040 | Agentura 64 Grygov | FIDE |
8 | | Bárta David | 391360 | 1164 | QCC České Budějovice | H10 |
9 | | Bartečková Denisa | 23712597 | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | D10 |
10 | | Bartečková Valérie | | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | D10 |
11 | | Bartečková Nikol | | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | D10 |
12 | | Bartošová Hana | 394106 | 1627 | Klub šachistů Říčany 1925 | D16 |
13 | | Beran Radek | | 0 | | LOK |
14 | | Beranová Karin | 382981 | 1453 | ŠK Karlovy Vary | D16 |
15 | | Bierská Adéla | 374458 | 1672 | Zbrojovka Vsetín | LOK |
16 | | Blaha Marek | 392278 | 1777 | ŠK 1921 Zábřeh | H14 |
17 | | Blaha Marek | 392278 | 1777 | ŠK 1921 Zábřeh | blesk |
18 | | Blaha Lukáš | 392260 | 1284 | ŠK 1921 Zábřeh | blesk |
19 | | Blaha Lukáš | 392260 | 1284 | ŠK 1921 Zábřeh | LOK |
20 | | Bochnicka Vladimir | 14943450 | 2024 | | blesk |
21 | | Bochnička Vladimir | 14943450 | 2024 | | FIDE |
22 | | Bohuňovská Tereza | 23707968 | 0 | ŠK Svitavy | D16 |
23 | | Brož Pavel | 324965 | 1859 | ŠK Světlá nad Sázavou | FIDE |
24 | | Brož Petr | 376850 | 1746 | ŠK Světlá nad Sázavou | H16 |
25 | | Brož Jan | 396435 | 1285 | ŠK Duras BVK | LOK |
26 | | Brožka Karel | 398705 | 1665 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | H10 |
27 | | Brožová Renata | 330663 | 1718 | ŠK Světlá nad Sázavou | LOK |
28 | | Buchta Bartoloměj | 23702885 | 1352 | Beskydská šachová škola z.s. | H10 |
29 | | Buchtová Viktorie | 23714786 | 1023 | Beskydská šachová škola z.s. | H10 |
30 | | Buločkin Martin | 371610 | 2099 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | H16 |
31 | | Bulva František | 23701013 | 1429 | ŠK Svitavy | LOK |
32 | | Čapková Hana | 23719060 | 0 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | D14 |
33 | | Černý Michal | 391964 | 1549 | ŠK Zlín-Malenovice, z.s. | H12 |
34 | | Cinková Vicky | | 0 | Šachová akademie VŠTE | D10 |
35 | | Čipl Jan | 23701188 | 1416 | ŠK Světlá nad Sázavou | LOK |
36 | | Čížek Jan | 23717238 | 1428 | ŠK Světlá nad Sázavou | LOK |
37 | | Coufalová Laura | 23709200 | 0 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | D12 |
38 | | Czepiec Richard | 23702931 | 1213 | Beskydská šachová škola z.s. | H12 |
39 | | David Adam | 23704420 | 1379 | ŠK Libštát | H10 |
40 | | David Adam | 23704420 | 1379 | ŠK Libštát | blesk |
41 | | Day Tobiáš | 397709 | 1340 | Unichess | blesk |
42 | | Day Tobiáš | 397709 | 1340 | Unichess | H10 |
43 | | Demko Robert | 371769 | 1853 | Interchess z.s. | H16 |
44 | | Dobsa Emma | 23709391 | 1304 | Unichess | D10 |
45 | | Dolanský Lukáš | 367060 | 2074 | ŠK Sokol Klatovy | H16 |
46 | | Drahoňovská Veronika | 23719079 | 0 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | D14 |
47 | | Dudek Vojtěch | 398780 | 1880 | TJ Jawa Brodce | H14 |
48 | | Dudková Josefína | 23712350 | 0 | TJ Jawa Brodce | D10 |
49 | | Dudová Pavlína | 394629 | 1526 | Beskydská šachová škola z.s. | D14 |
50 | | Dvořáček Jan Matyáš | 382329 | 1469 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | LOK |
51 | | Ecler Matěj | 23706767 | 1142 | TJ Spartak Pelhřimov | LOK |
52 | | Eichler Břetislav | 359238 | 1715 | Moravská Slavia Brno | blesk |
53 | | Eret Jonáš | 364495 | 2228 | ŠK Sokol Klatovy | FIDE |
54 | | Eret Jonáš | 364495 | 2228 | ŠK Sokol Klatovy | blesk |
55 | | Filipová Vanesa | 23707542 | 0 | Interchess z.s. | D10 |
56 | | Filippou Christian | 23719931 | 1015 | TJ Jiskra Humpolec | LOK |
57 | | Finěk Václav | 23718293 | 1626 | TJ Desko Liberec | H10 |
58 | | Finěk Václav | 23718293 | 1626 | TJ Desko Liberec | blesk |
59 | | Finěk Václav | 23718307 | 1518 | TJ Desko Liberec | LOK |
60 | | Fizer Marek | 391980 | 1434 | Interchess z.s. | H10 |
61 | | Fizerová Lucie | 385115 | 1367 | Interchess z.s. | D12 |
62 | | Folková Markéta | 397458 | 1027 | SK Petřín Plzeň | D12 |
63 | | Frank Adam | 384720 | 1947 | Beskydská šachová škola z.s. | H14 |
64 | | Glasbergerová Lucie | | 0 | Klub šachistů Říčany 1925 | D12 |
65 | | Gloser David | 381420 | 2067 | ŠK Lípa, z.s. | H16 |
66 | | Gloser Tomáš | 23701781 | 1298 | ŠK Lípa, z.s. | LOK |
67 | | Glozar Petr | 374504 | 1789 | ŠK Duras BVK | H14 |
68 | | Gnojek Petr | 371807 | 2018 | Beskydská šachová škola z.s. | H14 |
69 | | Gnojek Petr | 371807 | 2018 | Beskydská šachová škola z.s. | blesk |
70 | | Gregůrková Nikola | 396788 | 1579 | Agentura 64 Grygov | D14 |
71 | | Gřes Michal | 392014 | 1417 | Interchess z.s. | LOK |
72 | | Grešl Roman | 23721464 | 0 | ŠK Libštát | LOK |
73 | | Grešl Roman | 23721464 | 0 | ŠK Libštát | blesk |
74 | WCM | Gřesová Zuzana | 371661 | 1872 | Interchess z.s. | D16 |
75 | | Habinová Alice | 392022 | 1327 | ŠK Kuřim, z.s. | D14 |
76 | | Hák David | 377007 | 1887 | ŠACHklub Tábor z.s. | H12 |
77 | | Hartinger Antonín | 390542 | 1689 | TJ Libina | LOK |
78 | | Hartinger Pavel | 396575 | 0 | TJ Libina | LOK |
79 | | Hartingerová Martina | 369101 | 1613 | TJ Libina | LOK |
80 | FM | Havelka Josef | 361097 | 2333 | Region Panda, z.s. | JUN |
81 | | Havelková Beáta | 23709405 | 1148 | QCC České Budějovice | D12 |
82 | | Hetfleischová Elen | 399213 | 0 | Region Panda, z.s. | D10 |
83 | | Hladká Leontýna | 23709227 | 0 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | D10 |
84 | | Hladký Tadeáš | 23707224 | 1592 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | H10 |
85 | | Hladký Mikuláš | 23720476 | 0 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | LOK |
86 | | Hlavina Matouš | 386650 | 1820 | Sokol Nebušice | H12 |
87 | | Holásek Pavel | 319805 | 2127 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | FIDE |
88 | | Holásek Pavel | 319805 | 2127 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | blesk |
89 | | Holásková Veronika | 376787 | 1381 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | blesk |
90 | | Holásková Veronika | 376787 | 1381 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | D16 |
91 | FM | Hollan Martin | 360937 | 2210 | SK OAZA Praha | JUN |
92 | | Homolková Ivana | 378500 | 1710 | ŠK Světlá nad Sázavou | blesk |
93 | | Homolková Ivana | 378500 | 1710 | ŠK Světlá nad Sázavou | FIDE |
94 | | Hosnedl Matyáš | 390011 | 1805 | Šachová akademie VŠTE, z.s. | FIDE |
95 | | Hosová Sandra | 397717 | 1142 | Sokol Nebušice | D12 |
96 | | Hosová Stella | 23710489 | 0 | Sokol Nebušice | D10 |
97 | | Houdková Barbora | 23712082 | 1173 | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | D16 |
98 | | Hrbek Štěpán | 393479 | 2018 | Interchess z.s. | H12 |
99 | | Hrbek Jáchym | 23709138 | 1077 | Šachy Štěpán | LOK |
100 | | Hrbková Johana | 23709146 | 1093 | Šachy Štěpán | D10 |
101 | | Hujerová Melisa | | 0 | ŠACHklub Tábor z.s. | D10 |
102 | | Hurdzan Tomáš | 361895 | 2202 | ŠK Sokol Klatovy | JUN |
103 | | Husa Daniel | 393487 | 1627 | Unichess | H14 |
104 | | Húsek Martin | 384054 | 2203 | ŠK Staré Město | JUN |
105 | | Jandová Zuzana | | 0 | ŠK Spartak Čelákovice | D12 |
106 | | Jankovská Hana | 23718803 | 1069 | ŠK Spartak Čelákovice | D16 |
107 | | Janošová Kateřina Anna | 371840 | 1295 | ŠK TJ Dolní Benešov | D16 |
108 | | Janouš Marek | 23709650 | 1328 | ŠK 64 Plzeň | H12 |
109 | | Janouš Marek | 23709650 | 1328 | ŠK 64 Plzeň | blesk |
110 | | Janoušková Adéla | 23709804 | 1124 | ŠK Líně | D10 |
111 | CM | Jareš Michal | 386839 | 1780 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | H14 |
112 | | Jarešová Vendula | | 0 | TJ Hronov | D12 |
113 | | Jaššo Matěj | 23710748 | 1115 | Lokomotiva Krnov | H10 |
114 | | Jeřábek Jan | 378011 | 0 | ŠK Mohelnice, z.s. | LOK |
115 | | Jeřábková Julia | 378020 | 1603 | ŠK Mohelnice, z.s. | FIDE |
116 | | Jiroušek Jan | 378771 | 1733 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | FIDE |
117 | | Jiroušek Jan | 378771 | 1733 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | blesk |
118 | | Jiroušek Tadeáš | 382353 | 1672 | Klub šachistů Říčany 1925 | FIDE |
119 | | Jodas Daniel | 23718927 | 0 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | blesk |
120 | | Jodas Daniel | 23718927 | 0 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | LOK |
121 | | Juchelka Marek | 398284 | 1585 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | H12 |
122 | | Juchelka Marek | 398284 | 1585 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | blesk |
123 | | Juhaňák Daniel | 23718765 | 1398 | Unichess | H10 |
124 | | Jun Rudolf | 376612 | 2061 | TJ CHS Chotěboř | H14 |
125 | | Jun Rudolf | 376612 | 2061 | TJ CHS Chotěboř | blesk |
126 | | Juračák David | 23708972 | 1074 | Interchess z.s. | H10 |
127 | | Kabelka Ondřej | 358541 | 2050 | ŠK AD Jičín | FIDE |
128 | | Kalousová Julie | 381454 | 1436 | TJ Lanškroun | D16 |
129 | | Kaňák Matyáš | 398349 | 1379 | Beskydská šachová škola z.s. | H12 |
130 | | Kaňka Matěj | 382361 | 1884 | QCC České Budějovice | FIDE |
131 | | Kaňka Matěj | 382361 | 1884 | QCC České Budějovice | blesk |
132 | | Khadash Kamil | 399078 | 1685 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | blesk |
133 | | Khadash Kamil | 399078 | 1685 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | H16 |
134 | | Klabeneš Petr | 376639 | 1519 | TJ CHS Chotěboř | LOK |
135 | | Klaus Matyáš | | 0 | Gambit Jihlava | LOK |
136 | | Klausová Kateřina | | 0 | ZŠ O. Březiny Jihlava | D12 |
137 | | Klubal Jiří | 376647 | 1785 | TJ Jiskra Humpolec | FIDE |
138 | | Kočí Magda | 23723076 | 1301 | ŠK ZŠ Hrabišín | D12 |
139 | | Kopec Ladislav | 366617 | 1780 | TJ Ostrava | H16 |
140 | | Kosařová Eliška | | 0 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | D10 |
141 | | Kotva Milan | 322148 | 1917 | ŠK Svitavy | FIDE |
142 | | Kotzot Jiří | 315710 | 2100 | TJ Kavalier Sázava z.s. | blesk |
143 | | Koubová Anna Marie | 381470 | 1943 | Unichess | D16 |
144 | | Kožúšek Daniel | 349500 | 2250 | Region Panda, z.s. | JUN |
145 | | Králová Gabriela | 23706570 | 1362 | TJ Sokol Zaječice | D16 |
146 | | Křivohlávek Josef | 350753 | 1440 | TJ Lanškroun | LOK |
147 | | Krupa Miroslav | 14944154 | 1906 | | FIDE |
148 | | Kubíčková Linda | | 0 | ŠK Spartak Čelákovice | D10 |
149 | | Kubín Jiří | 23709359 | 1305 | Sokol Postoupky | LOK |
150 | | Kubín Tomáš Daniel | 23708930 | 1218 | Sokol Postoupky | H10 |
Ukaž kompletní listinu
|
|
|
|