Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 11:38:42
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Matin paiva weekend tournament, B-ryhmä
Son güncelleme25.02.2018 18:09:42, Oluşturan/Son Yükleme: Finish Chess Federation (Licence 22)
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Viljanen Jouko
504041
FIN
1857
Seinsk
2
Kangas Mauno
503614
FIN
1843
I-Hsk
3
Taipale Reijo
503460
FIN
1834
Hsk
4
Viitaniemi Olli
515361
FIN
1831
Ksy
5
Nordlund Henri
513148
FIN
1821
Etvas
6
Perman Torvald
502421
FIN
1818
Jaksk
7
Järnström Henrik
510572
FIN
1794
G
8
Mäkelä Ari
516597
FIN
1772
X
9
Riekkinen Keijo
509027
FIN
1770
Salsk
10
Mikkola Sakari
512656
FIN
1747
Etvas
11
Teräsalo Kari
506621
FIN
1741
Etvas
12
Alzakout Hassan
7605307
SYR
1733
Vihdsk
13
Koota Ilkka
515868
FIN
1732
Tuts
14
Pelander Pauliina
516449
FIN
1717
Tuts
15
Salminen Matti
510637
FIN
1707
I-Hsk
16
Al Najar Huda
7601433
FIN
1665
Matsk
17
Pulli Matti
509760
FIN
1665
Käpsk
18
WFM
Walta Päivi
504513
FIN
1656
I-Hsk
19
Kelo Kauko
516155
FIN
1650
Sk Comeon
20
Sinitsyn Anton
515191
FIN
1643
Int
21
Turunen Tiina
510947
FIN
1624
Etvas
22
Bergström Hans
509183
FIN
1606
Hsk
23
Linnossuo Lauri
514870
FIN
1606
Int
24
Kumpuniemi Tapio
513644
FIN
1597
Kemts
25
Reunanen Antti
516589
FIN
1583
26
Ristoja Aulikki
511420
FIN
1578
G
27
Muhonen Sami
507105
FIN
1568
Jys
28
Lehtinen Justus
514829
FIN
1526
Matsk
29
Kääriäinen Kaarle
514470
FIN
1500
Matsk
30
Tuominen Matias
514900
FIN
1492
Tuts
31
Al Argha Fatima
7603053
FIN
1485
Matsk
32
Tiensuu Seppo
506613
FIN
1470
Esk
33
Wahlbäck Stefan
508837
FIN
1449
Käpsk
34
Laturkar Iraj
65000056
FIN
1447
Matsk
35
Haverinen Jarmo
510904
FIN
1433
Hsk
36
Koota Kati
516546
FIN
1426
Tuts
37
Lindstrem Timur
515655
FIN
1426
Int
38
Ståhle Sten
508160
FIN
1424
Hsk
39
Kukkonen Martti
514713
FIN
1396
Kusk
40
Häkkinen Aleksandr
515973
FIN
1388
Int
41
Velagapudi Vihan
515604
FIN
1385
Matsk
42
Al Hamoud Lyal
7604408
FIN
1380
Matsk
43
Pölkki Reko
515957
FIN
1362
Etvas
44
Kremenenko Nikolai
516554
FIN
1346
Hsk
45
Patosalmi Samu
516562
FIN
1302
Etvas
46
Pölkki Eino
515779
FIN
1294
Etvas
47
Karhula Adam
513113
FIN
1281
Matsk
48
Laakso Petri
513890
FIN
1264
Etvas
49
Kremenenko Anton
515876
FIN
1194
Hsk
50
Rouvari Kimmo
516570
FIN
1000
MatSK
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları