Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
27. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - II. B kadetska liga centar Zadnja izmjena25.04.2018 15:19:11, Creator/Last Upload: Zeljko Matkun
Abecedni popis igrača
Br. | | Ime | FideID | Rtg | FED | Momčad | Bo. |
1 | VK | Bedić Ana | 14575701 | 1600 | CRO | ŠD Međimurje, Čakovec | 6 |
2 | VK | Bedić Maja | 14575698 | 1600 | CRO | ŠD Međimurje, Čakovec | 5 |
3 | VK | Brnadić Grga | 14578999 | 1600 | CRO | ŠK Čakovec, Čakovec | 5 |
4 | III | Bunić Emanuel | 14566702 | 1882 | CRO | ŠŠK Koprivnica, Koprivnica | 1 |
5 | VK | Cikač Dario | 14570823 | 1600 | CRO | ŠK Lepoglava, Lepoglava | 2 |
6 | VK | Cirkvenčić Neven | 14558815 | 1650 | CRO | ŠK Dinamo I, Palovec | 3 |
7 | VK | Črepinko Filip | 14578956 | 1600 | CRO | ŠK Lepoglava, Lepoglava | 5 |
8 | VK | David Filip | 14574756 | 1600 | CRO | ŠK Čakovec, Čakovec | 3 |
9 | VK | Debelec Adriano | 14569841 | 1600 | CRO | ŠD Međimurje, Čakovec | 3 |
10 | VK | Dodlek Karlo | 14573229 | 1600 | CRO | ŠK Dinamo II, Palovec | 4 |
11 | VK | Dolenec Jura | 14575418 | 1600 | CRO | ŠK Mladost III, Var. Toplice | 4 |
12 | VK | Dvanajščak Dino | 14569850 | 1600 | CRO | ŠD Međimurje, Čakovec | 1 |
13 | VK | Fičko Marko | 14573920 | 1600 | CRO | ŠŠK Podravka, Koprivnica | 4 |
14 | VK | Friščić Laura | 14578972 | 1600 | CRO | ŠK Lepoglava, Lepoglava | 8 |
15 | VK | Friščić Matej | 14578980 | 1600 | CRO | ŠK Lepoglava, Lepoglava | 3 |
16 | VK | Granatir Štefan | 14569418 | 1605 | CRO | ŠK Dinamo II, Palovec | 3 |
17 | VK | Halić Hana | 14569434 | 1600 | CRO | ŠK Dinamo III, Palovec | 2 |
18 | VK | Hederić Gregor | 14552337 | 1666 | CRO | ŠK Sloboda I, Mihovljan | 1 |
19 | VK | Herceg Martin | 14562014 | 1600 | CRO | ŠD Varaždin, Varaždin | 7 |
20 | VK | Herceg Matija | 14576155 | 1600 | CRO | ŠD Varaždin, Varaždin | 10 |
21 | VK | Hereković Luka | 14564920 | 1638 | CRO | ŠK Mladost I, Var. Toplice | 6 |
22 | III | Horčička Jan | 14566680 | 1783 | CRO | ŠŠK Koprivnica, Koprivnica | 3 |
23 | VK | Horvat Stjepan | 14575531 | 1600 | CRO | ŠK Strahoninec, Strahoninec | 5 |
24 | III | Hostnjak Hrvoje | 14551470 | 1810 | CRO | ŠK Mladost I, Var. Toplice | 3 |
25 | III | Inkret Janja | 14559188 | 1658 | CRO | ŠU Metalac II, Ladanje Donje | 2 |
26 | IV | Inkret Jelena | 14565536 | 1698 | CRO | ŠU Metalac II, Ladanje Donje | 4 |
27 | IV | Janči Fran | 14559480 | 1799 | CRO | ŠK Strahoninec, Strahoninec | 1 |
28 | VK | Janković Julia | 14569426 | 1600 | CRO | ŠK Dinamo III, Palovec | 1 |
29 | VK | Ježovita Patrik | 14578964 | 1600 | CRO | ŠK Lepoglava, Lepoglava | 4 |
30 | VK | Kanešić Petar | 14564939 | 1602 | CRO | ŠK Mladost II, Var. Toplice | 2 |
31 | IV | Kautero Patrik | 14566710 | 1696 | CRO | ŠŠK Podravka, Koprivnica | 1 |
32 | III | Klobučar Lovro | 14539306 | 1783 | CRO | ŠŠK Koprivnica, Koprivnica | 6 |
33 | IV | Knežević Karlo | 14552426 | 1709 | CRO | ŠŠK Koprivnica, Koprivnica | 7 |
34 | VK | Kolarek Helena | 14578930 | 1600 | CRO | ŠK Lepoglava, Lepoglava | 6 |
35 | VK | Konjević David | 14575507 | 1600 | CRO | ŠK Dinamo III, Palovec | 5 |
36 | III | Koštić Josip | 14544792 | 1768 | CRO | ŠŠK Koprivnica, Koprivnica | 4 |
37 | IV | Koštić Lovro | 14544806 | 1771 | CRO | ŠŠK Koprivnica, Koprivnica | 5 |
38 | VK | Kovaček Pavlo | 14559200 | 1600 | CRO | ŠU Metalac I, Ladanje Donje | 3 |
39 | VK | Kovaček Viktor | 14575914 | 1600 | CRO | ŠU Metalac I, Ladanje Donje | 6 |
40 | VK | Kregar Ivan | 14575540 | 1600 | CRO | ŠK Strahoninec, Strahoninec | 7 |
41 | VK | Krištofić Dino | 14566583 | 1600 | CRO | ŠK Sloboda I, Mihovljan | 5 |
42 | VK | Krištofić Franjo | 14563282 | 1662 | CRO | ŠK Strahoninec, Strahoninec | 2 |
43 | III | Križanić Filip | 14548100 | 1830 | CRO | ŠK Mladost I, Var. Toplice | 2 |
44 | IV | Križanić Petar | 14549557 | 1731 | CRO | ŠK Mladost II, Var. Toplice | 1 |
45 | III | Krnjak Dilan | 14549565 | 1793 | CRO | ŠK Dinamo I, Palovec | 1 |
46 | III | Krnjak Žankarlo | 14549573 | 1847 | CRO | ŠK Dinamo I, Palovec | 2 |
47 | VK | Kukec Petar | 14575426 | 1600 | CRO | ŠK Mladost III, Var. Toplice | 7 |
48 | VK | Lapat Krešo | 14575671 | 1600 | CRO | ŠD Međimurje, Čakovec | 2 |
49 | VK | Lazar Mihael | 14561581 | 1600 | CRO | ŠK Lepoglava, Lepoglava | 1 |
50 | VK | Ljubić Vedran | 14575434 | 1600 | CRO | ŠK Mladost III, Var. Toplice | 5 |
51 | VK | Lončarić Luka | 14564947 | 1634 | CRO | ŠK Mladost II, Var. Toplice | 4 |
52 | VK | Lovrenčić David | 14549581 | 1622 | CRO | ŠK Gornji Mihaljevec, G.Mihaljevec | 4 |
53 | VK | Lovrenčić Dolores | 14549590 | 1600 | CRO | ŠK Gornji Mihaljevec, G.Mihaljevec | 2 |
54 | VK | Lukačević Ivano | 14569868 | 1600 | CRO | ŠK Čakovec, Čakovec | 2 |
55 | VK | Maloić-Surko Marta | 14570939 | 1600 | CRO | ŠU Metalac II, Ladanje Donje | 5 |
56 | VK | Martinčević Leon | 14559196 | 1613 | CRO | ŠU Metalac I, Ladanje Donje | 2 |
57 | VK | Matić Tomislav | 14575493 | 1600 | CRO | ŠK Dinamo III, Palovec | 4 |
58 | III | Matkun Borna | 14549603 | 1858 | CRO | ŠK Mladost I, Var. Toplice | 4 |
59 | VK | Matkun Mislav | 14549611 | 1600 | CRO | ŠK Mladost II, Var. Toplice | 3 |
60 | VK | Milec Maximilian | 14578921 | 1600 | CRO | ŠK Lepoglava, Lepoglava | 7 |
61 | VK | Milić Franjo | 14570521 | 1608 | CRO | ŠD Varaždin, Varaždin | 5 |
62 | VK | Murk Gabriel | 14573407 | 1600 | CRO | ŠK Sloboda II, Mihovljan | 4 |
63 | VK | Nikolić Ivan | 14566648 | 1600 | CRO | ŠK Sloboda II, Mihovljan | 1 |
64 | III | Njegač Matija | 14538202 | 1880 | CRO | ŠK Mladost I, Var. Toplice | 1 |
65 | VK | Novak Mateo | 14575558 | 1600 | CRO | ŠK Strahoninec, Strahoninec | 8 |
66 | VK | Novoselec Natali | 14565544 | 1607 | CRO | ŠU Metalac II, Ladanje Donje | 3 |
67 | VK | Pandur Simon | 14573369 | 1600 | CRO | ŠK Sloboda II, Mihovljan | 5 |
68 | VK | Pavlic Mihael | 14570530 | 1600 | CRO | ŠD Varaždin, Varaždin | 8 |
69 | VK | Pavlović David | 14569515 | 1624 | CRO | ŠŠK Podravka, Koprivnica | 2 |
70 | VK | Pavlović Sara | 14569531 | 1600 | CRO | ŠŠK Podravka, Koprivnica | 9 |
71 | VK | Pavlović Vinka | 14569523 | 1600 | CRO | ŠŠK Podravka, Koprivnica | 10 |
72 | IV | Pergar Lovro | 14557428 | 1691 | CRO | ŠK Čakovec, Čakovec | 1 |
73 | VK | Perko Bartol | 14574900 | 1600 | CRO | ŠK Čakovec, Čakovec | 4 |
74 | VK | Petrić Lukas | 14569477 | 1600 | CRO | ŠŠK Podravka, Koprivnica | 6 |
75 | VK | Petriš Leonardo | 14570947 | 1610 | CRO | ŠU Metalac I, Ladanje Donje | 1 |
76 | VK | Petrus Adrian | 14573652 | 1600 | CRO | ŠK Mladost III, Var. Toplice | 2 |
77 | VK | Pfeifer Kacian Hana | 14575680 | 1600 | CRO | ŠD Međimurje, Čakovec | 4 |
78 | VK | Pilić Fran Krsto | 14563240 | 1641 | CRO | ŠK Strahoninec, Strahoninec | 3 |
79 | VK | Pokos Leonard | 14564955 | 1607 | CRO | ŠK Mladost III, Var. Toplice | 1 |
80 | VK | Poljan Max | 14566400 | 1668 | CRO | ŠD Varaždin, Varaždin | 3 |
81 | VK | Pongračić Mateo | 14552205 | 1603 | CRO | ŠD Varaždin, Varaždin | 2 |
82 | III | Potrebica Andrija | 14544679 | 1845 | CRO | ŠK Mladost I, Var. Toplice | 5 |
83 | VK | Povodnja Karlo | 14566613 | 1610 | CRO | ŠK Sloboda I, Mihovljan | 6 |
84 | VK | Povodnja Luka | 14566605 | 1653 | CRO | ŠK Sloboda I, Mihovljan | 4 |
85 | VK | Puklek Dino | 14558858 | 1617 | CRO | ŠK Dinamo II, Palovec | 1 |
86 | VK | Putarek Petar | 14575930 | 1600 | CRO | ŠU Metalac I, Ladanje Donje | 5 |
87 | VK | Rajič Daniel | 14569124 | 1630 | CRO | ŠK Mladost III, Var. Toplice | 3 |
88 | VK | Rašan Josip | 14557070 | 1603 | CRO | ŠŠK Podravka, Koprivnica | 5 |
89 | VK | Rendula Luka | 14569485 | 1600 | CRO | ŠŠK Podravka, Koprivnica | 7 |
90 | VK | Rubin Sebastian | 14551454 | 1600 | CRO | ŠK Strahoninec, Strahoninec | 4 |
91 | VK | Rušec Petar | 14570955 | 1638 | CRO | ŠU Metalac I, Ladanje Donje | 4 |
92 | VK | Sakač Patrik | 14575442 | 1600 | CRO | ŠK Mladost III, Var. Toplice | 6 |
93 | IV | Šebrek Tina | 14573334 | 1641 | CRO | ŠK Mladost II, Var. Toplice | 5 |
94 | VK | Šegović Luka | 14558823 | 1600 | CRO | ŠK Dinamo I, Palovec | 4 |
95 | VK | Sever Silvija | 14559161 | 1603 | CRO | ŠU Metalac II, Ladanje Donje | 1 |
96 | VK | Šimčić Ivan | 14566729 | 1600 | CRO | ŠŠK Podravka, Koprivnica | 8 |
97 | VK | Smuđ Filip | 14576180 | 1600 | CRO | ŠD Varaždin, Varaždin | 9 |
98 | VK | Sokač Ivan | 14558530 | 1600 | CRO | ŠK Dinamo II, Palovec | 2 |
99 | VK | Španić Lea | 14575922 | 1600 | CRO | ŠU Metalac II, Ladanje Donje | 6 |
100 | III | Špiranec Lovro | 14543230 | 1820 | CRO | ŠD Varaždin, Varaždin | 1 |
101 | VK | Šprem Antonio | 14578948 | 1600 | CRO | ŠK Lepoglava, Lepoglava | 9 |
102 | VK | Štampar Jakov | 14566630 | 1671 | CRO | ŠK Sloboda I, Mihovljan | 2 |
103 | VK | Štefanec Petar | 14569469 | 1622 | CRO | ŠŠK Podravka, Koprivnica | 3 |
104 | VK | Supančić Fran | 14562022 | 1644 | CRO | ŠD Varaždin, Varaždin | 4 |
105 | VK | Toplek Mateja | 14575515 | 1600 | CRO | ŠK Dinamo III, Palovec | 3 |
106 | VK | Vidović Dominik | 14566621 | 1668 | CRO | ŠK Sloboda I, Mihovljan | 3 |
107 | VK | Vidović Fran | 14575523 | 1600 | CRO | ŠK Strahoninec, Strahoninec | 9 |
108 | VK | Vidović Lovro | 14555751 | 1600 | CRO | ŠK Sloboda II, Mihovljan | 6 |
109 | VK | Vinković Saša | 14567830 | 1600 | CRO | ŠK Čakovec, Čakovec | 6 |
110 | VK | Vočanec Marcel | 14573385 | 1600 | CRO | ŠK Sloboda II, Mihovljan | 2 |
111 | VK | Vurušić Fran | 14569701 | 1600 | CRO | ŠK Gornji Mihaljevec, G.Mihaljevec | 5 |
112 | VK | Zadravec Filip | 14569698 | 1600 | CRO | ŠK Gornji Mihaljevec, G.Mihaljevec | 3 |
113 | VK | Zadravec Lea | 14569728 | 1600 | CRO | ŠK Gornji Mihaljevec, G.Mihaljevec | 6 |
114 | VK | Zadravec Luka | 14569710 | 1600 | CRO | ŠK Gornji Mihaljevec, G.Mihaljevec | 1 |
115 | III | Zadro Matej | 14557088 | 1763 | CRO | ŠŠK Koprivnica, Koprivnica | 2 |
116 | VK | Žanić Petra | 14552396 | 1600 | CRO | ŠD Varaždin, Varaždin | 6 |
117 | VK | Zgrabec Nikola | 14568764 | 1603 | CRO | ŠK Strahoninec, Strahoninec | 6 |
118 | VK | Živko Josip | 14573377 | 1600 | CRO | ŠK Sloboda II, Mihovljan | 3 |
|
|
|
|