Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:
покажи данните за турнира
Первенство г. Минска по шахматам среди юношей до 12 лет (стандарт) Последно обновяване01.03.2018 18:30:12, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Стартов лист
No. | Name | ФЕД | Rtg | Клуб/Град |
1 | Синявский Артем | BLR | 2000 | РЦОПШШ |
2 | Белявский Артем | BLR | 1800 | РЦОПШШ |
3 | Борисчик Сергей | BLR | 1800 | РЦОПШШ |
4 | Ганецкий Дмитрий | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
5 | Дащинский Тимофей | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
6 | Игнатенко Игорь | BLR | 1800 | РЦОПШШ |
7 | Кулеба Иван | BLR | 1800 | РЦОПШШ |
8 | Лапенко Роман | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
9 | Мелехов Артем | BLR | 1800 | РЦОПШШ |
10 | Павлючков Даниил | BLR | 1800 | РЦОПШШ |
11 | Прокопук Василий | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
12 | Ранченко Всеволод | BLR | 1800 | "Шахматный дом" |
13 | Руднев Андрей | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
14 | Сагалович Яков | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
15 | Сирота Олег | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
16 | Смычек Кирилл | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
17 | Сокол Владислав | BLR | 1800 | РЦОПШШ |
18 | Стрижнев Иван | BLR | 1800 | РЦОПШШ |
19 | Тимошевич Михаил | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
20 | Тихоновецкий Михаил | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
21 | Унуковский Александр | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
22 | Цеслер Яков | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
23 | Шило Тимофей | BLR | 1800 | РЦОПШШ |
24 | Шкурдюк Тимофей | BLR | 1800 | СДЮШОР №11 |
25 | Щербина Роман | BLR | 1800 | МГДДиМ |
26 | Баравик Илья | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
27 | Болонкин Александр | BLR | 1600 | РЦОПШШ |
28 | Большаков Иван | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
29 | Бритиков Макар | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
30 | Бурак Вячеслав | BLR | 1600 | РЦОПШШ |
31 | Буховец Устин | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
32 | Велитченко Николай | BLR | 1600 | РЦОПШШ |
33 | Вершок Леонид | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
34 | Гарбуз Ярослав | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
35 | Гук Александр | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
36 | Ерш Андрей | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
37 | Коровицкий Алексей | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
38 | Коршак Павел | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
39 | Лучко Ян | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
40 | Малышев Виктор | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
41 | Марханов Федор | BLR | 1600 | РЦОПШШ |
42 | Молочников Михаил | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
43 | Наумов Сергей | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
44 | Никитин Матвей | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
45 | Паферов Глеб | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
46 | Подзоров Андрей | BLR | 1600 | РЦОПШШ |
47 | Рябков Артем | BLR | 1600 | "Шахматный дом" |
48 | Тылецкий Александр | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
49 | Тюрин Илья | BLR | 1600 | РЦОПШШ |
50 | Шагылыджов Якуб | BLR | 1600 | МГДДиМ |
51 | Шелег Павел | BLR | 1600 | РЦОПШШ |
52 | Шимчонок Андрей | BLR | 1600 | СДЮШОР №11 |
53 | Базыма Степан | BLR | 1400 | СДЮШОР №11 |
54 | Бобровский Доминик | BLR | 1400 | СДЮШОР №11 |
55 | Воронин Даниил | BLR | 1400 | СДЮШОР №11 |
56 | Кордубан Михаил | BLR | 1400 | МГДДиМ |
57 | Кривоносов Александр | BLR | 1400 | СДЮШОР №11 |
58 | Наливко Александр | BLR | 1400 | "Школа шахмат ФИДЕ" |
59 | Савченко Матвей | BLR | 1400 | СДЮШОР №11 |
60 | Шевченко Илья | BLR | 1400 | СДЮШОР №11 |
61 | Костов Захар | BLR | 1200 | СДЮШОР №11 |
62 | Леонов Егор | BLR | 1200 | Гимназия №6 |
63 | Фаткулбаянов Дмитрий | BLR | 1200 | "Светоч" |
64 | Федосенко Даниил | BLR | 1000 | РЦОПШШ |
|
|
|
|