Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:26:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
TORNEO NACIONAL POR CATEGORIAS - TERCERA 2018 FASE I
Son yeniləmə11.03.2018 19:25:04, Müəllif/Son yükləmə: erickmarvinguevarasanchez
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
RtgN
1
Flores Angel
ESA
1699
2
Sibrian Samael
ESA
1696
3
Calderon Armando
ESA
1682
4
Sierra Brian
ESA
1675
5
Melendez Manuel
ESA
1667
6
Castillo Carlos
ESA
1663
7
Perez Francisco
ESA
1650
8
Hernandez Sofia
ESA
1645
9
WCM
Vasquez Marielos
ESA
1643
10
Calderon Walter
ESA
1642
11
Cano Elisa
ESA
1640
12
WCM
Perez Judith
ESA
1639
13
Mejia Javier
ESA
1639
14
Flores Aristides
ESA
1637
15
Rodriguez Yanci
ESA
1634
16
Villalta Camilo
ESA
1611
17
Herrera Luis
ESA
1605
18
Peñate Cesar
ESA
1580
19
Villalta Diego
ESA
1580
20
Ibarra Carlos
ESA
1579
21
Sibrian Jose
ESA
1578
22
Medrano Cesar
ESA
1575
23
Cañas Atilio
ESA
1570
24
Zeledon Rene
ESA
1557
25
Mendez Victor
ESA
1555
26
Melendez Armando Jose
ESA
1553
27
Acosta Vladimiro
ESA
1550
28
Ibarra Alex
ESA
1532
29
Jimenez Javier
ESA
1532
30
Gutierrez Diana
ESA
1529
31
Gutierrez Javier
ESA
1528
32
Milla Alejandro
ESA
1527
33
Agreda Camilo
ESA
1518
34
Guevara Francisco
ESA
1517
35
Hernandez Raul
ESA
1513
36
Dubon Mario
ESA
1511
37
Perez Ever
ESA
1509
38
Velez Dario
ESA
1506
39
Ramos Luz Elena
ESA
1503
40
Arriaza Charlize
ESA
1501
41
Alvarez Alejandro
ESA
1500
42
Aquino Gilda
ESA
1500
43
Ascencio Juan
ESA
1500
44
Elias Monica
ESA
1500
45
Elias Ronaldo
ESA
1500
46
Gomez Juan
ESA
1500
47
Gonzalez Remberto
ESA
1601
48
Hernandez Luis
ESA
1500
49
Jacinto Carlos
ESA
1500
50
Jimenez Andres
ESA
1500
51
Jimenez Mateo
ESA
1500
52
Karen Martinez
ESA
1500
53
Lopez Mateo
ESA
1500
54
Lopez Sandra
ESA
1500
55
Marroquin Diego
ESA
1500
56
Medrano Xiomara
ESA
1500
57
Melara Alejandra
ESA
1500
58
Mendoza Minerva
ESA
1500
59
Monterrosa Rafael
ESA
1500
60
Palma Mateo
ESA
1500
61
Perez Israel
ESA
1500
62
Perez Nayeli
ESA
1500
63
Peña Cristian
ESA
1500
64
Recinos Valeria
ESA
1500
65
Roldan Josue
ESA
1500
66
Solorzano Oscar
ESA
1500
67
Valiente Roberto
ESA
1500
68
Vasquez Paola
ESA
1500
69
Garcia Jonathan
ESA
1567
70
Castillo Eduardo
ESA
1500
71
Perez Roxana
ESA
1500
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri