Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár města Světlá nad Sázavou

Poslední aktualizace17.02.2018 14:49:56, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgpohlavíTypKlub/Místo
1Jun RudolfCZE1915H14TJ CHS Chotěboř
2Dejmal OndřejCZE1654H16ŠK Světlá nad Sázavou
3Vokoun TomášCZE1574H14TJ Žďár nad Sázavou z.s.
4Klabeneš PetrCZE1564H16TJ CHS Chotěboř
5Nejedlý RadekCZE1521H10TJ CHS Chotěboř
6Lang ŠimonCZE1468H12ŠK Světlá nad Sázavou
7Vyhnálek JanCZE1412H14TJ Spartak Pelhřimov
8Nešpůrek JakubCZE1373H12ŠS Železné hory
9Jun RobertCZE1366H10TJ CHS Chotěboř
10Šedý MatějCZE1360H14ŠK Světlá nad Sázavou
11Muzikář JanCZE1336H16ŠK Světlá nad Sázavou
12Blažek MichalCZE1313H16TJ Spartak Pelhřimov
13Fencl VítekCZE1271H10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14Váhala MarekCZE1271H16Gambit Jihlava
15Kučera DavidCZE1247H14Gambit Jihlava
16Dejmek TomášCZE1230H16ZŠ O. Březiny Jihlava
17Krob JakubCZE1215H16TJ Žďár nad Sázavou z.s.
18Edr MichalCZE1197H12TJ Spartak Pelhřimov
19Ecler MatějCZE1186H14TJ Spartak Pelhřimov
20Chalupa AdamCZE1172H14ŠK Světlá nad Sázavou
21Zezula JakubCZE1166H12TJ Náměšť n/Oslavou
22Jun RostislavCZE1164H08TJ CHS Chotěboř
23Ležal FilipCZE1148H14TJ Žďár nad Sázavou z.s.
24Gott AdamCZE1123H10DDM Symfonie Poděbrady
25Zelenka AdamCZE1122H12TJ Žďár nad Sázavou z.s.
26Šťávová MarkétaCZE1112wD10DDM Budík Moravské Budějovice
27Součková ViktorieCZE1103wD14Spartak Velké Meziříčí
28Bazarsad BaterdeneCZE1102H14TJ Jiskra Havlíčkův Brod
29Zezula MatějCZE1099H10TJ Náměšť n/Oslavou
30Včela MartinCZE1097H12TJ CHS Chotěboř
31Žáček MichalCZE1096H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
32Celarová AdélaCZE1090wD10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
33Wasserbauer KvidoCZE1086H08TJ Jiskra Havlíčkův Brod
34Zmek JaroslavCZE1086H10TJ CHS Chotěboř
35Novotný FilipCZE1085H14ŠK Světlá nad Sázavou
36Čech ZbyněkCZE1084H10ŠK Světlá nad Sázavou
37Galovič OndřejCZE1083H16ŠK Světlá nad Sázavou
38Šťávová HelenaCZE1079wD12DDM Budík Moravské Budějovice
39Bělohlávek PetrCZE1074H12TJ CHS Chotěboř
40Vácha VítekCZE1074H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
41Přikryl MiloslavCZE1071H14TJ Spartak Pelhřimov
42Křivský MikulášCZE1064H08TJ CHS Chotěboř
43Zedníček FilipCZE1063H12Gambit Jihlava
44Novák TobiášCZE1060H08TJ Jiskra Havlíčkův Brod
45Vodičková TerezaCZE1060wD12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
46Vrzáková AdélaCZE1056wD10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
47Brabencová AnetaCZE1055wD14TJ Jiskra Humpolec
48Koumar TomášCZE1048H10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
49Průša SebastiánCZE1043H10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
50Kovařík VítCZE1029H10Gambit Jihlava
51Nekvinda TomášCZE1028H14ZŠ O. Březiny Jihlava
52Klofáč JakubCZE1026H12ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
53Houška DominikCZE1024H12TJ Náměšť n/Oslavou
54Zvolánek TomášCZE1021H12ŠK Světlá nad Sázavou
55Vondra MarekCZE1014H14ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
56Satrapová AnnaCZE1004wD14TJ Jiskra Havlíčkův Brod
57Benc TomášCZE1000H14Oudoleň
58Boháč FrantišekCZE1000H10ZŠ Hálkova, Humpolec
59Brož PavelCZE1000H08ŠK Světlá nad Sázavou
60Doležal PavelCZE1000H12TJ Žďár nad Sázavou z.s.
61Doležel MarekCZE1000H10Oudoleň
62Dománek StanislavCZE1000H10ZŠ Hálkova, Humpolec
63Fruhbauer MatyášCZE1000H10Oudoleň
64Galovič AdamCZE1000H12ŠK Světlá nad Sázavou
65Harvalík OndřejCZE1000H12ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
66Havel ŠtěpánCZE1000H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
67Havelka AlešCZE1000H10Gambit Jihlava
68Havelková KamilaCZE1000wD08Gambit Jihlava
69Hlaváč TomášCZE1000H10Jiskra Havlíčkův Brod
70Holas ŠtěpánCZE1000H10Oudoleň
71Honek ŠtěpánCZE1000H08TJ Žďár n. Sáz.
72Honková ZaraCZE1000wD14ŠK Active Žďár n. Sáz.
73Horák DavidCZE1000H14TJ Spartak Pelhřimov
74Horák LukášCZE1000H10TJ Spartak Pelhřimov
75Janata AdamCZE1000H10ŠK Světlá nad Sázavou
76Jansík OliverCZE1000H08ŠK Světlá nad Sázavou
77Jaroš FilipCZE1000H12TJ Náměšť n/Oslavou
78Kameníková ZdenaCZE1000wD12ZŠ Lípa
79Kolář MatějCZE1000H12Jiskra Havlíčkův Brod
80Kostková KateřinaCZE1000wD12ŠK Světlá nad Sázavou
81Krpálková JosefinaCZE1000wD10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
82Krupička FilipCZE1000H12TJ CHS Chotěboř
83Krupičková EliškaCZE1000wD10ŠK Active Žďár n. Sáz.
84Krupičková PavlaCZE1000wD10ŠK Active Žďár n. Sáz.
85Kubát JakubCZE1000H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
86Kubát JanCZE1000H14Oudoleň
87Kulhánek TobiášCZE1000H10Jiskra Havlíčkův Brod
88Křivská EliškaCZE1000wD12TJ CHS Chotěboř
89Lutner LukášCZE1000H10ŠK Světlá nad Sázavou
90Matejka JakubCZE1000H10TJ Spartak Pelhřimov
91Matejka SamuelCZE1000H08TJ Spartak Pelhřimov
92Musil MarekCZE1000H14Jiskra Havlíčkův Brod
93Nekvindová EliškaCZE1000wD10ZŠ O. Březiny Jihlava
94Novák AntonínCZE1000H10ŠK Active Žďár n. Sáz.
95Novák JaroslavCZE1000H12ŠK Active Žďár n. Sáz.
96Nováček JakubCZE1000H10TJ CHS Chotěboř
97Němec RomanCZE1000H12Oudoleň
98Němec RostislavCZE1000H10Oudoleň
99Paul AdamCZE1000H10 TJ Jiskra Humpolec
100Paul VáclavCZE1000H08TJ Jiskra Humpolec
101Pavliš MatějCZE1000H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
102Pecen DavidCZE1000H10ZŠ Lípa
103Petr PavelCZE1000H08ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod
104Plachý JakubCZE1000H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
105Policar MartinCZE1000H08ZŠ O. Březiny Jihlava
106Prášek JanCZE1000H12ŠK Světlá nad Sázavou
107Prášková BarboraCZE1000wD08ŠK Světlá nad Sázavou
108Přibyl JanCZE1000H16DÓZA SVČ Velké Meziříčí
109Přikryl RadekCZE1000H10TJ Spartak Pelhřimov
110Satrapa JanekCZE1000H10TJ Jiskra Havlíčkův Brod
111Schläfer ZbyněkCZE1000H14ZŠ Lípa
112Simajchl AdamCZE1000H16Spartak Velké Meziříčí
113Skalník JakubCZE1000H10TJ Žďár n. Sáz.
114Slanařová NikolCZE1000wD12ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
115Sláma OndřejCZE1000H12ŠK Světlá nad Sázavou
116Sláma ŠimonCZE1000H08ŠK Světlá nad Sázavou
117Spilka KryštofCZE1000H10Gambit Jihlava
118Srba DanielCZE1000H08ZŠ Lípa
119Stejskal JakubCZE1000H08Gambit Jihlava
120Tichánek AdamCZE1000H10Gambit Jihlava
121Vondra FilipCZE1000H10Gambit Jihlava
122Váhalová VeronikaCZE1000wD14Gambit Jihlava
123Zemánek MatyášCZE1000H08ZŠ O. Březiny Jihlava
124Zvolánková AlžbětaCZE1000wD10Oudoleň
125Zvolánková HanaCZE1000wD10Oudoleň
126Zástěra JosefCZE1000H10TJ Žďár nad Sázavou z.s.
127Čábera RichardCZE1000H10ZŠ Hálkova, Humpolec
128Šedý MikešCZE1000H08ŠK Světlá nad Sázavou
129Škaryd JakubCZE1000H08ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod
130Šťávová LucieCZE1000wD08DDM Budík Moravské Budějovice