Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 11:00:34
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
talangjakten 2018 sondag
Posledná aktualizácia 11.02.2018 14:42:48, Creator/Last Upload: Stockholms Schackförbund
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FideID
FED
Elo
Klub
1
Elvin Norrman
0
Aspudden-2D
2
Akira Milton
0
Gröndal-2
3
Erik Jax
0
Gröndal-2
4
Hugo Niva
0
Gröndal-2
5
Ruben Tarkowski
0
Herrängen-2B
6
Leo Claesson
0
Herrängen-2C
7
Nora Strinning
0
Herrängen-2C
8
Salina Strinning
0
Herrängen-2C
9
Agnes Gusting
0
Herrängen-3B
10
Vincent Calmeskog
0
Herrängen-3D
11
Wilmer Holgersson
0
Herrängen-3D
12
Vally Granqvist
0
Hägerstensåsen 2B
13
Imre Czinkowsky
0
Hägerstensåsen-3A
14
Morris Jacobsson
0
Hägerstensåsen-3A
15
Måns Ström
0
Hägerstensåsen-FA
16
Svante Ström
0
Hägerstensåsen-FC
17
Karl Ekbom
0
Högalid-0
18
Antony Clemente
0
Kristofferskolan-1A
19
Kalle Kebbon
0
Mälarhöjden-1D
20
Arvid Wistrand
0
Mälarhöjden-2B
21
Vilgot Hallqvist
0
Mälarhöjden-3C
22
Hector Björk
0
Stims-2
23
Erik Grip
0
Stureby-2B
24
Marius Svensson
0
Stureby-2B
25
Theo Nyberg
0
Stureby-2B
26
Elvina Åkesson
0
Stureby-2C
27
Nicolaj Howner
0
Stureby-2C
28
Tyra Fredriksson
0
Stureby-2C
29
Signe Henriksson
0
Stureby-0
30
Alvar Henriksson
0
Stureby-2C
31
Dante Strömberg
0
Tallkrogen
32
Antony Angelic
0
Västberga-1A
33
Hossam Veliz
0
Västberga-1A
34
Willliam Lyrholm
0
Västberga-1A
35
Olivia Malmberg
0
Västberga-2C
36
Leo Nylén
0
Västberga-3A
37
Ludvig Sauter
0
Västberga-3B
38
Alice Riben
0
Västberga-3C
39
Henry Hjelm Wiberg
0
Västberga-3C
40
Sigrid Tvede Jensen
0
Västberga-3C
41
Sigsten Gustavii
0
Västberga-3C
42
Arvin Ali
0
Västertorp-3D
43
Einar Bonnevier
0
Västertorp-3D
44
Vidar Fransson
0
Älta-2C
45
Milton Bäckström
0
Stureby-3B
46
Charlie Bäckström
0
Stureby-2C
47
Marlon Danielsson
0
Årsta-3A
48
Nils Sjöberg
0
Årsta-3A
49
Loran Mirdesi
0
Årsta-1A
50
Yaman Ataia
0
Hägerstensåsen-3B
51
Alvin Barosen
0
Mälarhöjden-1C
52
Jack Norén
0
Stims-1Gul
53
Simon Wikman
0
Årsta-2B
54
Dorian Eklund-Aspe
0
Gröndalskolan-2
55
Vincent Magnusson
0
Stims-2
56
Ella Noreen
0
Kristinebergsskolan-3A
57
Måns Gunér
0
Högalid-1C
58
Linnea Sikén
SWE
0
Mälarhöjden 3D
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Tiráž