Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 15:06:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Первенство г. Минска по быстрым шахматам до 8 лет среди мальчиков, 09-11.02.2018
Τελευταία ενημέρωση12.02.2018 15:59:07, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
Паферов Глеб
BLR
1600
СДЮШОР №11
2
Руковицын Никифор
BLR
1600
СДЮШОР №11
3
Шмидт Глеб
BLR
1600
СДЮШОР №11
4
Бенчук Глеб
BLR
1400
СДЮШОР №11
5
Бондарь Валерий
BLR
1400
СДЮШОР №11
6
Бучнев Владислав
BLR
1400
"Шахматный дом"
7
Гаспарян Марк
BLR
1400
"Шахматный дом"
8
Зорин Михаил
BLR
1400
СДЮШОР №11
9
Колесников Святослав
BLR
1400
СДЮШОР №11
10
Кондратьев Ярослав
BLR
1400
СДЮШОР №11
11
Радовский Платон
BLR
1400
СДЮШОР №11
12
Соболевский Алексей
BLR
1400
13
Хохлов Арсений
BLR
1400
СДЮШОР №11
14
Хрусталев Михаил
BLR
1400
СДЮШОР №11
15
Ших Игнатий
BLR
1400
Боровляны
16
Яроцкий Алексей
BLR
1400
СДЮШОР №11
17
Афанасьев Борис
BLR
1200
"Шахматный дом"
18
Башкиров Роман
BLR
1200
МГДДиМ
19
Бокшиц Александр
BLR
1200
СДЮШОР №11
20
Бондарчук Вадим
BLR
1200
СДЮШОР №11
21
Волков Павел
BLR
1200
Гимназия №6
22
Воронько Максим
BLR
1200
Московский ФОЦ
23
Дрик Юрий
BLR
1200
ЧУП "Диплом"
24
Дробышев Влад
BLR
1200
ЦДО "АРТ"
25
Епремян Тигран
BLR
1200
"Школа шахмат ФИДЕ"
26
Зенюк Ян
BLR
1200
27
Кондаревич Никита
BLR
1200
СДЮШОР №11
28
Корявый Алексей
BLR
1200
МГДДиМ
29
Кривда Стефан
BLR
1200
СДЮШОР №11
30
Линчик Михаил
BLR
1200
"Академия шахмат"
31
Лиходиевский Александр
BLR
1200
"Школа шахмат ФИДЕ"
32
Ломако Михаил
BLR
1200
"Школа шахмат ФИДЕ"
33
Маврищев Артемий
BLR
1200
"Школа шахмат ФИДЕ"
34
Маркевич Гордей
BLR
1200
ЧУП "Диплом"
35
Мишук Павел
BLR
1200
ШК "Режанс"
36
Павлюченко Алексей
BLR
1200
"Шахматный дом"
37
Потапчук Радим
BLR
1200
"Шахматный дом"
38
Пыка Вадим
BLR
1200
СШ №59
39
Русецкий Матвей
BLR
1200
МГДДиМ
40
Сокол Даниил
BLR
1200
Гимназия №6
41
Сытько Владимир
BLR
1200
СДЮШОР №11
42
Тарасевич Ян
BLR
1200
СДЮШОР №11
43
Трухан Степан
BLR
1200
"Школа шахмат ФИДЕ"
44
Цагойко Кирилл
BLR
1200
"Школа шахмат ФИДЕ"
45
Чепрасов Федор
BLR
1200
ЧУП "Диплом"
46
Числов Сергей
BLR
1200
Московский ФОЦ
47
Шляхтенок Виктор
BLR
1200
"Школа шахмат ФИДЕ"
48
Шомов Артем
BLR
1200
ЦДО "АРТ"
49
Антонов Георгий
BLR
1000
"Школа шахмат ФИДЕ"
50
Афанасьев Глеб
BLR
1000
"Шахматный дом"
51
Батовский Александр
BLR
1000
ШК "Режанс"
52
Батюшков Степан
BLR
1000
"Контакт"
53
Безлепкин Денис
BLR
1000
ШК "Режанс"
54
Гусач Тимофей
BLR
1000
СДЮШОР №11
55
Дашкевич Ярослав
BLR
1000
"Академия шахмат"
56
Журавский Михаил
BLR
1000
СДЮШОР №11
57
Зюзин Федор
BLR
1000
58
Козловский Дмитрий
BLR
1000
ЦДО "АРТ"
59
Кравчук Сева
BLR
1000
"Академия шахмат"
60
Макаревич Тимофей
BLR
1000
"Академия шахмат"
61
Мохнач Николай
BLR
1000
СДЮШОР №11
62
Сацукевич Артем
BLR
1000
СДЮШОР №11
63
Середа Артем
BLR
1000
"Академия шахмат"
64
Сулейманов Артем
BLR
1000
ШК "Режанс"
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
επικεφαλίδα