Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
70th National Schools Individual Chess Championships 2018 - A Div Boys Останнє оновлення14.03.2018 09:33:55, Автор /Останнє завантаження: Singapore Chess Federation
Стартовий список
Ном. | | Ім'я | ФЕД. | Рейт. | Гр | Клуб/Місто |
1 | IM | Tin Jingyao | HCI | 2330 | West | Hwa Chong Inst Jc |
2 | FM | Sivakumar Ashvin | RIS | 2061 | Sout | Raffles Institution |
3 | CM | Lee Jun Wei | ACI | 1976 | Sout | ACS Independent |
4 | FM | Lee Qing Aun | ACI | 1920 | Sout | ACS Independent |
5 | CM | Tan Jun Hao | HCI | 1867 | West | Hwa Chong Inst JC |
6 | | Goh Jinghan Cameron | RIS | 1721 | Sout | Raffles Institution |
7 | AGM | Oh Benjamin Yao Teng | SJT | 1703 | Intl | SJI Intl |
8 | | Chan Yung Kang Jerome | HCI | 1688 | West | Hwa Chong Inst JC |
9 | | Kow Wen Han Jonathan | ACI | 1617 | Sout | ACS Independent |
10 | | Tan Jun Qi Benjamin | CJC | 1608 | Sout | Catholic JC |
11 | | Ang Ee Xien | NUH | 1581 | West | NUS High |
12 | | Wong Chien Rong Kevin | ACI | 1573 | Sout | ACS Independent |
13 | | Vignesh Soundara Rajan | AJC | 1514 | Nort | Anderson JC |
14 | | Aravind Gopinath Nair | TPC | 1320 | East | Tampines JC |
15 | | Lew Zhi Yang | CJC | 1317 | Sout | Catholic JC |
16 | | So Jun Hong Glenn | ACC | 1229 | West | Ango Chinese JC |
17 | | Chen Guanzhou | HCI | 0 | West | Hwa Chong Inst JC |
18 | | Chen Yuxuan | PGS | 0 | Nort | Punggol Sec |
19 | | Chew Ern Mitchell | RIS | 0 | Sout | Raffles Institution |
20 | | Choo Yi Kai Elkan | TPC | 0 | East | Tampines JC |
21 | | Chua Melvin | NYJ | 0 | Sout | Nanyang JC |
22 | | Gnoh Cheng Yi | NUH | 0 | West | NUS High |
23 | | Gu Zehao | DMH | 0 | East | Dunman High |
24 | | Hwang Yu Jie Lucas | NUH | 0 | West | NUS High |
25 | | Khor Eng Yeow | RIS | 0 | Sout | Raffles Institution |
26 | | Kovanov Dmitry | OFS | 0 | Intl | Overseas Family Sch |
27 | | Lau Jun Jie | NUH | 0 | West | NUS High |
28 | | Lee Jian Jet | YTS | 0 | Nort | Yishun Town Sec |
29 | | Lim Jing Xiang Bryan | RIS | 0 | Sout | Raffles Institution |
30 | | Lim Zhe Xun | HCI | 0 | West | Hwa Chong Inst JC |
31 | | Sieu Yong Jeff | NUH | 0 | West | NUS High |
32 | | Tam Keng Hong | HCI | 0 | West | Hwa Chong Inst JC |
33 | | Tan Chang Hui Ronald | CJC | 0 | Sout | Catholic JC |
34 | | Tye Jia Jun Marques | NUH | 0 | West | NUS High |
35 | | Woon Jun Hao Benedict | EJC | 0 | Nort | Eunoia JC |
36 | | Zhang Jingzheng | NUH | 0 | West | NUS High |
37 | | Zhang Xinyang | RIS | 0 | Sout | Raffles Institution |
38 | | Zhao Tong Zhou | NUH | 0 | West | NUS High |
|
|
|
|
|
|
|