Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:56:29
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Rallyeturnier in Bludenz 2017, Jugend (3-5. Runde Turnierschach-Elowertung)
Son yeniləmə31.01.2018 10:12:23, Müəllif: Vbg. Schachverband,Son yükləmə: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
Erwin-Casero Daniel
1652168
AUT
1839
Dornbirn
2
Kienböck Benjamin
1649353
AUT
1666
Hohenems
3
Flir Emilio
1652559
AUT
1639
Sonnenberg
4
Vojic Isak
1652338
AUT
1452
Rankweil
5
Loretz Jonas
1657577
AUT
1266
Sonnenberg
6
Pribozic Manuel
1657321
AUT
1260
Dornbirn
7
Guba Viktor
1662279
AUT
1254
Dornbirn
8
Walch Fabian
AUT
1243
Rankweil
9
Wagner Maximilian
12971570
GER
1173
Wolfurt
10
Marte Lukas
AUT
1172
Hohenems
11
Babic Adrijan
1661760
AUT
1169
Götzis
12
Wohlgenannt Nicolas
AUT
1151
Hohenems
13
Venturiello Michele
1657569
AUT
1110
Dornbirn
14
Zogg Alexander
12000191
SUI
1110
Rankweil
15
Wagner Xaver
1662295
AUT
1050
Wolfurt
16
Giselbrecht Leefke
AUT
983
Bregenz
17
Vallaster Leon
AUT
951
Frastanz
18
Wolf Elena
1661086
AUT
904
Dornbirn
19
Felder Raphael
AUT
855
Dornbirn
20
Meusburger Mario
AUT
819
Lochau
21
Bucker Raphael
AUT
800
Frastanz
22
Bucker Tatjana
AUT
800
Frastanz
23
Siegl Oliver
AUT
800
Lochau
24
Hoch Laurin
AUT
0
Sonnenberg
25
Walser Jessica
Aut
0
Rankweil
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri