Kadetski rapid turnir "Zvezdani pešak 3" -OŠK Paraćin 15.02.2018 (mlađa grupa)

OrganizátorOŠK Paraćin
FederáciaSrbsko ( SRB )
Riaditeľ turnajaIM Dejan Branković
Hlavný rozhodcaIA Nebojša Radosavljević
RozhodcaNA Tanja Stojković
Bedenkzeit15 minuta
MiestoParaćin,Tehnološka škola
Rating calculation-
Dátum2018/02/15
Ø rating1073
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 15.02.2018 15:27:50, Creator/Last Upload: veliki kuzmo

Výber turnajamladji, stariji, srednjoskolci
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
, Celková štatistika
Photo GalleryShow Photo Gallery
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieTypGrKlub
1IIITodorović Ljubica983594SRB1501wU124.ŠK Kablovi-Jagodina
2IIIlić Rastko980218SRB1382U103.ŠK Kablovi-Jagodina
3IIIJanković Milos I976970SRB1370U124.ŠK Paraćin
4IIVasić Dimitrije977012SRB1358U124.OŠK Paraćin
5IILukić Saša973556SRB1346U124.OŠK Paraćin
6IIINikolić Todor988227SRB1340U102.Sm. Palanka
7IIIČađenović Ivona980200SRB1290wU124.ŠK Kablovi-Jagodina
8IIIŽivković Tadija992364SRB1202U124.DŠK Osnovac - Niš
9IIIMarković Luka A976989SRB1184U124.OŠK Paraćin
10IIIGrađanin Aleksa992321SRB1102U124.Kruševac
11IIIMarković Stefan R992895SRB1011U103.Kragujevac
12IIIBaltić AnđelijaSRB03.Kruševac
13IIIIgnjatović Vuk987875SRB0U102.DŠK Osnovac - Niš
14IIIKomatinović Milan985767SRB0U124.Niš
15IIILazarević DavidSRB03.OŠK Paraćin
16IIIRadivojević David978213SRB0U124.OŠK Paraćin
17IIISimović Uroš988146SRB0U102.ŠK Gruža
18IIITasić Filip991090SRB0U103.OŠK Paraćin
19IIITomić Sara991104SRB0wU104.Požarevački ŠK
20IIIĆirković Vuk992917SRB0U080.ŠK GN Nais - Niš
21IVBaltić MarkoSRB00.Kruševac
22IVGagić MihajloSRB03.ŠK Ražanj
23IVGrubješić MarioSRB00.ŠK Dr. P.Mitrović-Požarevac
24IVJanković TamaraSRB02.ŠK Vidikovac-BGD
25IVJovanović AnjaSRB03.ŠK Ražanj
26IVLečić EmaSRB02.ŠK Gruža
27IVLečić LenaSRB04.ŠK Gruža
28IVMarković LanaSRB02.ŠK Dr. P.Mitrović-Požarevac
29IVMiletić BogdanSRB01.OŠK Paraćin
30IVMilosavljević MašaSRB02.ŠK Kablovi-Jagodina
31IVMilovanović SavaSRB03.ŠK Kablovi-Jagodina
32IVPetrović BrankoSRB02.OŠK Paraćin
33IVPetrović DušanSRB03.Požarevački ŠK
34IVPetrović NedaSRB02.OŠK Paraćin
35IVRakić StefanSRB02.ŠK Dr. P.Mitrović-Požarevac
36IVStankovic Strahinja987891SRB0U102.DŠK Osnovac - Niš
37IVStojkovic NikolaSRB04.DŠK Osnovac - Niš
38IVStojković AnđelijaSRB04.ŠK Ražanj
39IVTrajković LazarSRB02.ŠK Dr. P.Mitrović-Požarevac
40IVVeličković PetarSRB04.ŠK Ražanj
41IVĐukić JovanSRB02.ŠK Ražanj
42IVŽivković NikolaSRB02.ŠK Dr. P.Mitrović-Požarevac