Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:51:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
Orsha 2018 Турнир С
Останнє оновлення04.02.2018 10:40:52, Автор /Останнє завантаження: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
ФЕД.
Рейт.
Клуб/Місто
1
Ярош Руслан
RUS
2000
Череповец
2
Гамбург Александр
RUS
1800
Смоленск
3
Данилова Варвара
BLR
1800
Калинковичи
4
Дубяго Станислав
BLR
1800
Витебск
5
Карась Андрей
BLR
1800
Гродно
6
Касперович Михаил
BLR
1800
Минск
7
Кореник Илья
BLR
1800
Лида
8
Лапусь Виталий
BLR
1800
Орша
9
Лебедева Ульяна
RUS
1800
Кострома
10
Лейтанс Даниелс
LAT
1800
Даугавпилс
11
Макаров Евгений
BLR
1800
Минск
12
Мамреян Гарегин
RUS
1800
Вологда
13
Мельникова Наталья
BLR
1800
Гомель
14
Слесарева Мирослава
RUS
1800
Смоленск
15
Степнов Никита
BLR
1800
Мозырь
16
Сукалина Алина
BLR
1800
Минск
17
Чижов Кирилл
BLR
1800
Гомель
18
Чистяков Никита
BLR
1800
Рогачев
19
Чичерова Кристина
BLR
1800
Глубокое
20
Бойкова Полина
RUS
1600
Череповец
21
Боярчук Арина
BLR
1600
Гродно
22
Долгопятов Андрей
RUS
1600
Киржач
23
Дубовский Ян
BLR
1600
Орша
24
Евстафьев Михаил
BLR
1600
Минск
25
Забавский Павел
BLR
1600
Минск
26
Здор Павел
BLR
1600
Гомель
27
Мурзич Дарья
BLR
1600
Глубокое
28
Рабковская Екатерина
BLR
1600
Глубокое
29
Синькевич Александр
BLR
1600
Глубокое
30
Тараненко Полина
RUS
1600
Кострома
31
Хвощинская Влада
RUS
1600
Смоленск
32
Воронова Мария
RUS
1400
Архангельск
33
Ищенко Игорь
RUS
1400
Смоленск
34
Красько Артем
BLR
1400
Витебск
35
Лисовский Роман
BLR
1400
Минск
36
Николаев Андрей
RUS
1400
Смоленск
37
Рудаков Даниил
BLR
1400
Орша
38
Смирнов Матвей
RUS
1400
Кострома
39
Снапковский Максим
BLR
1400
Толочин
40
Филимонов Дмитрий
BLR
1400
Орша
41
Зуев Александр
RUS
1200
Смоленск
42
Шавель Даниил
BLR
1200
Минск
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use