Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 11:57:19
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Орша 2018 быстрые шахматы турнир Е
Viimeisin päivitys28.01.2018 16:12:23, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Борисчик Сергей
BLR
1800
Минск
2
Гвоздев Тимур
BLR
1800
Могилев
3
Давыдов Андрей
BLR
1800
Могилев
4
Деркач Александр
BLR
1800
Гомель
5
Долотенко Ольга
BLR
1800
Бобруйск
6
Леонова Юлия
BLR
1800
Гомель
7
Пасешниченко Дмитрий
BLR
1800
Бобруйск
8
Потороча Ульяна
BLR
1800
Гомель
9
Сагалович Яков
BLR
1800
Минск
10
Старовойтов Михаил
BLR
1800
Гомель
11
Шкурдюк Тимофей
BLR
1800
Минск
12
Антонов Владимир
RUS
1600
Смоленск
13
Бендик Маргарита
BLR
1600
Могилев
14
Дмитриев Рудольф
RUS
1600
Кострома
15
Емельченков Иван
RUS
1600
Смоленск
16
Касперович Валерий
BLR
1600
Минск
17
Котловский Иван
1600
18
Лапин Артем
RUS
1600
Санкт-Петербург
19
Лешкевич Елизавета
BLR
1600
Минск
20
Лучко Ян
BLR
1600
Минск
21
Молочников Михаил
BLR
1600
Минск
22
Орлова Ольга
BLR
1600
Могилев
23
Потапович Митрофан
BLR
1600
Минск
24
Савватеев Артем
RUS
1600
Вологда
25
Сотникова Ольга
BLR
1600
Могилев
26
Харкевич Константин
BLR
1600
Орша
27
Хомич Марина
BLR
1600
Минск
28
Бондаренко Никита
BLR
1400
Мозырь
29
Волкова Виктория
BLR
1400
Витебск
30
Дудкин Егор
BLR
1400
Витебск
31
Жуков Константин
RUS
1400
Вологда
32
Карпенко Родион
RUS
1400
Орехова-Зуево
33
Кот Денис
BLR
1400
Витебск
34
Кунец Анастасия
BLR
1400
Могилев
35
Куприянов Артур
BLR
1400
Минск
36
Мельниченко Аделина
BLR
1400
Минск
37
Пивоварчик Аглая
BLR
1400
Могилев
38
Рыжов Сергей
RUS
1400
Смоленск
39
Сидоренков Кирилл
RUS
1400
Смоленск
40
Соболев Андрей
RUS
1400
Смоленск
41
Соколюк Федор
RUS
1400
Москва
42
Филичкин Илья
BLR
1400
Орша
43
Шабанова Мария
RUS
1400
Вологда
44
Завадский Артем
BLR
1200
Орша
45
Коваль Евгений
RUS
1200
Смоленск
46
Лесникова Александра
RUS
1200
Смоленск
47
Натапов Евгений
RUS
1200
Смоленск
48
Носов Алексей
RUS
1200
Смоленск
49
Алексонян Георг
RUS
1000
Рудня
50
Дайбов Андрей
RUS
1000
Смоленск
51
Кулешова Екатерина
RUS
1000
Смоленск
52
Лобейко Альберт
RUS
1600
Сергиев Пасад
53
Мелконян Хачатур
RUS
1000
Рудня
54
Новоселова Ульяна
RUS
1000
Сергиев Пасад
55
Петров Олег
BLR
1000
Витебск
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot