Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:05:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
AIRFFICIENCY YEAR OPENER 2018-YOUTH
Ultima actualizare28.01.2018 14:36:12, Creator/Last Upload: Botswana Chess-Federation
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
Rtg.
1
Phillime Tefo
BOT
1583
2
CM
Masala Iphazha
11310898
BOT
1477
3
Mhate Lame
11313048
BOT
1380
4
Potulapati Tanusree
11315121
BOT
1355
5
Bonno Thandi
11312742
BOT
1259
6
WCM
Moshoboro Arona
11315920
BOT
0
7
WCM
Moshoboro Laone Phoebe
11314699
BOT
0
8
WCM
Mosweu Atang
11314907
BOT
0
9
Aone Katai
BOT
0
10
Arivumathi Muthuraja
BOT
0
11
Arora Anushka
BOT
0
12
Bakwinya Lebopo
BOT
0
13
Banda Darius
BOT
0
14
Batlhogile Tlotlo
BOT
0
15
Benson Motimedi
BOT
0
16
Bonno Kemoneilwe
BOT
0
17
Bonno Mojaboswa
BOT
0
18
Botlhe Mosepidi
BOT
0
19
Camfort Kgomotso
BOT
0
20
Coolio Baitsadi
BOT
0
21
Ethan Dsouza
BOT
0
22
Gasemotho Saviour
BOT
0
23
Hasita Nagasai
BOT
0
24
Kaone Motlhako
BOT
0
25
Katai Tumo
BOT
0
26
Kelat Minakshi
BOT
0
27
Kgano Othusitse
BOT
0
28
Kitso Kgositsile
BOT
0
29
Kobokobo Kerapetse
BOT
0
30
Lekoko Rorisang
BOT
0
31
Lin Shixin
BOT
0
32
Luke Setlhomo
BOT
0
33
Magogodi Obakeng
BOT
0
34
Magowe Thabang
BOT
0
35
Manikandan Vishnu
BOT
0
36
Matiho Matlho
BOT
0
37
Mehta Khushi
BOT
0
38
Mere Gorata
BOT
0
39
Mhate Junior
BOT
0
40
Mmutle Botlhe
BOT
0
41
Modak Ishaan
BOT
0
42
Modise Tefo
BOT
0
43
Mokotedi Isaac
BOT
0
44
Mokotedi Phenyo
BOT
0
45
Molosiwa Onalethata
BOT
0
46
Moseki Bena
BOT
0
47
Mosess Monaga
BOT
0
48
Mothoeng Lame
BOT
0
49
Mpene Thuto
BOT
0
50
Munyere Musa
BOT
0
51
Ncube Lemuel
BOT
0
52
Ngwako Anita
BOT
0
53
Nthuthu Abakwe
BOT
0
54
Otlogeleng Edwin
BOT
0
55
Ouyang Vreire
BOT
0
56
Pheto Motheo
BOT
0
57
Rajput Prithvi
BOT
0
58
Ramarate Nicolas
BOT
0
59
Reddy Vishel
BOT
0
60
Resego Phuthego
BOT
0
61
Sebina Yaone
BOT
0
62
Seitei Daniel
BOT
0
63
Sekukuni Agang
BOT
0
64
Sesiro Katlego
BOT
0
65
Sethumadhavan Aishwarya
BOT
0
66
Shin Zhenghao
BOT
0
67
Sigwele Peo
11315520
BOT
0
68
Sudheesh Athul
BOT
0
69
Taiza Kago
BOT
0
70
Temo Kapane
BOT
0
71
Thuto Chako
BOT
0
72
Tsebetsame Thapelo
BOT
0
73
Xin Zhen
BOT
0
74
Zhengmin Shin
BOT
0
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use