Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Třebíčské šachování-mladší

Poslední aktualizace27.01.2018 14:17:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Stavova MarketaCZE1112Ddm Budik Moravske Budejovice6,522,531,56
29Karafiat VojtechCZE1073Sk Duras Bvk6,021,030,06
311Koumar TomasCZE1048Tj Jiskra Havlickuv Brod5,520,529,55
441Vondra FilipCZE1000Gambit Jihlava5,022,532,05
513Kovarik VitCZE1029Gambit Jihlava5,020,029,55
643Zeman Tomas MathiasCZE1000Tj Spartak Vlasim5,018,526,54
737Spilka KrystofCZE1000Gambit Jihlava4,521,528,04
82Hladka LeontynaCZE1116Sk Lokomotiva Brno, Z.S.4,521,030,04
91Fencl VitekCZE1271Tj Jiskra Havlickuv Brod4,520,529,03
106Celarova AdelaCZE1090Tj Jiskra Havlickuv Brod4,520,027,54
1140Tichanek AdamCZE1000Gambit Jihlava4,519,526,04
128Cech ZbynekCZE1084Sk Svetla Nad Sazavou4,519,026,04
1322Jansky AdamCZE1000Sk Duras Bvk4,517,023,54
1442Zastera JosefCZE1000Tj Zdar Nad Sazavou Z.S.4,515,522,53
154Zeman Daniel NikolasCZE1109Tj Spartak Vlasim4,022,031,54
1621Hotový PetrCZE1000ZŠ a MŠ Valeč4,018,525,04
1738Stavova LucieCZE1000Ddm Budik Moravske Budejovice4,018,025,54
1828Milichovsky MichalCZE1000Tj Zdar Nad Sazavou Z.S.4,017,524,54
197Wasserbauer KvidoCZE1086Tj Jiskra Havlickuv Brod4,017,524,04
205Zezula MatejCZE1099Tj Namest N/Oslavou4,017,024,04
2139Stejskal JakubCZE1000Gambit Jihlava4,015,021,53
2233Policar MartinCZE1000ZŠ Otokara Březiny, Jihlava4,014,020,04
2320Horak LukasCZE1000Tj Spartak Pelhrimov3,021,027,03
2424Krivanek MatejCZE1000DDM Budík Mor. Budějovice3,019,526,53
2515Cabera RichardCZE1000ZS Halkova Humpolec3,018,025,03
2632Pohanka RomanCZE1000ŠK Active Žďár nad Sázavou3,018,024,53
2730Novak AntoninCZE1000ŠK Active Žďár nad Sázavou3,017,525,03
2825Matejka JakubCZE1000Tj Spartak Pelhrimov3,016,522,53
2912Prusa SebastianCZE1043Tj Jiskra Havlickuv Brod3,016,025,03
3034Rybackova LucieCZE1000Gambit Jihlava3,015,522,53
3123Jirka DominikCZE1000Tj Jiskra Havlickuv Brod3,014,019,03
3210Novak TobiasCZE1060Tj Jiskra Havlickuv Brod3,013,019,03
3314Blaise PetrCZE1000DDM Trebic2,519,526,02
3418Havelka AlesCZE1000Gambit Jihlava2,519,027,02
3527Micanek MaxCZE1000ZŠ a MŠ Valeč2,516,523,52
3626Matejka SamuelCZE1000Tj Spartak Pelhrimov2,516,521,02
3736Sorf FilipCZE1000ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem2,511,515,02
3829Nekvindova EliskaCZE1000Zs O. Breziny Jihlava2,018,524,52
3916Cernoch VladimirCZE1000ZS Tynska Trebic2,013,519,01
4017Filipec MilanCZE1000ZŠ a MŠ Valeč2,013,518,52
4119Havelkova KamilaCZE1000Gambit Jihlava2,012,518,01
4231Penaz PavelCZE1000Tj Jiskra Havlickuv Brod1,512,016,00
4335Sedy MikesCZE1000Sk Svetla Nad Sazavou1,012,517,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories (variable)

Advertisement