Kouřim OPEN 2018 A / mladší žáci

Poslední aktualizace27.01.2018 15:48:42, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Sedmihradský Tomáš23709936CZE1464ŠK Spartak Čelákovice
2Síleš Jan23715405CZE1463Klub šachistů Říčany 1925
3Dobsa Emma23709391CZE1455Unichess
4Nešpůrek Jakub391816CZE1373ŠS Železné hory
5Dejmek Tomáš23719222CZE1348DDM Kolín
6Hodek MartinCZE1252ŠK JOLY Lysá nad Labem
7Švadlenka Dominik23716258CZE1242TJ Kobylisy
8Veselý Jan23701706CZE1223TJ Spartak Vlašim
9Gott AdamCZE1123DDM Symfonie Poděbrady
10Rybáček Jan23715375CZE1122ŠK Medvědi Zvole
11Hock DanielCZE1100ŠK Milovice
12Jansta OndřejCZE1100DDM Kolín
13Skolková KarolínaCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
14Zachař AdamCZE1100TJ Kavalier Sázava z.s.
15Šturmová TerezaCZE1100DDM Kolín
16Mrázek AdamCZE1093DDM Symfonie Poděbrady
17Topenčík Bruno23716550CZE1092ŠK Milovice
18Matoušek JiříCZE1070TJ Kavalier Sázava z.s.
19Bernáth JakubCZE1066TJ Kavalier Sázava z.s.
20Mrázová VendulaCZE1048TJ Kavalier Sázava z.s.
21Žoudlíková VeronikaCZE1020TJ Kavalier Sázava z.s.
22Šťastný Zdeněk23721251CZE1019TJ Spartak Vlašim
23Burianová AdélaCZE1000ŠK Český Brod
24Burianová KláraCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
25Chabanyuk NikitaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.
26Fugner ŠtěpánCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.
27Guzková StellaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
28Hřebíček TiborCZE1000ZŠ Kouřim
29Janoušová AdélaCZE1000TJ Spartak Vlašim
30Jiráň TomášCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.
31Kohoutek Ondřej ChrudošCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
32Kolář JanCZE1000ŠK Český Brod
33Kosek DanielCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
34Kosek TomášCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
35Kubíčková LindaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
36Kříž OndraCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.
37Michajlov MaximCZE1000ZŠ Milovice
38Mrázek ŠtěpánCZE1000DDM Symfonie Poděbrady
39Mrázová ŠtěpánkaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.
40Ocelák LukášCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem
41Skala MatějCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.
42Skolková NatálieCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
43Taneček ŠtěpánCZE1000ŠK Rožďalovice
44Čížek PetrCZE1000DDM Symfonie Poděbrady
45Čížek RomanCZE1000ZŠ Sadská
46Šorman PetrCZE1000ŠK Rožďalovice
47Štědrová JolanaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.
48Švadlenka Michal23717068CZE1000TJ Kobylisy
49Šťastná LenkaCZE1000TJ Spartak Vlašim
50Žoudlíková RomamaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.