Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 06:13:18
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-12
Son güncelleme14.02.2018 07:55:20, Oluşturan/Son Yükleme: Guliyev_Shaig
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
ELO
Kulüp/Şehir
1
CM
Suleymanli Suleyman
13416375
AZE
1786
Şəki
2
Seyid Huseyn
13413902
AZE
1545
Naxçıvan
3
Mammadov Shamil
13419560
AZE
1511
Sumqayıt
4
Aliyev Fuad
13416650
AZE
1493
Sumqayıt
5
Mammadaliyev Farhad
13417410
AZE
1490
Kürdəmir
6
Aliyev Natik
13424190
AZE
1406
Gəncə
7
Allahverdiyev Zahid
13413473
AZE
1398
Naxçıvan
8
CM
Jabbarli Ayhan
13415646
AZE
1304
Ucar
9
Hasanov Ali
13425552
AZE
1276
Sumqayıt
10
Hasanli Ughur
13424610
AZE
1242
Naxçıvan
11
Rza Elchin
13419080
AZE
1191
Naxçıvan
12
Alasgarov Kamran
13416111
AZE
1186
Gəncə
13
Soltanov Nihad
13427385
AZE
1185
Şirvan
14
Aliyev Islam
13419803
AZE
1071
Masallı
15
Huseynov Huseyn Malik
13421158
AZE
0
Gəncə
16
Suleymanov Suleyman
13434403
AZE
0
Gəncə
17
Aghazada Murad Mahir
13433660
AZE
0
Sumqayıt
18
Balakishiyev Farid
13433911
AZE
0
Quba
19
Garakhanov Murad
13427210
AZE
0
Yardımlı
20
Aghazada Murad
13421840
AZE
0
Neftçala
21
Gojavev Agshin
13434519
AZE
0
Hacıqabul
22
Najafov Nihat
13435051
AZE
0
Quba
23
Rizvanov Sultan
13435167
AZE
0
Neftçala
24
Zamanov Murad
13435035
AZE
0
Naftalan
25
Aghakishi Ramal
13427164
AZE
0
Oguz
26
Aghayev Sanan
13434152
AZE
0
Mingəçevir
27
Allahverdiyev Rovshan
13433318
AZE
0
İsmayıllı
28
Azizov Amin
13426230
AZE
0
Kurdamir
29
Badalov Eshgin
13430785
AZE
0
Qubadlı
30
Bakhishli Osman
13434667
AZE
0
Kurdamir
31
Bakirli Tunar
13434209
AZE
0
Mingəçevir
32
Baloghlanov Fizuli
13421808
AZE
0
Hacıqabul
33
Baloghlanov Murad
13426990
AZE
0
Hacıqabul
34
Hasanli Umud
13427431
AZE
0
Ağsu
35
Hasanov Muraz
13419684
AZE
0
Tovuz
36
Hidayatov Mahammad
13421026
AZE
0
Lənkəran
37
Huseynli Emil
13423444
AZE
0
Ucar
38
Huseynov Khayal
13434772
AZE
0
Şabran
39
Huseynov Nihad
13426389
AZE
0
Lənkəran
40
Islamzade Rahman
13434322
AZE
0
Şəki
41
Ismayilov Bilal
13435175
AZE
0
Zərdab
42
Jumayev Farda
13434276
AZE
0
Qax
43
Karimov Ali
13434047
AZE
0
Mingəçevir
44
Khalilov Rasul
13433377
AZE
0
Göyçay
45
Majidli Aligismat
13434810
AZE
0
Masalli
46
Mammadov Aydamir
13434837
AZE
0
Goranboy
47
Mammadov Fagan
13433385
AZE
0
Göyçay
48
Mammadov Firdovsi
13434845
AZE
0
Tərtər
49
Mammadzada İsmayil
13426370
AZE
0
Mingəçevir
50
Mirzayev Farid
13434187
AZE
0
Mingəçevir
51
Museyibov Samir
13427610
AZE
0
İsmayıllı
52
Mustafayev Elvin
13434039
AZE
0
Mingəçevir
53
Məmmədov Fuad
13435183
AZE
0
Qəbələ
54
Okrojanashvili Levan
13434314
AZE
0
Qax
55
Taghizada Subhan
13435000
AZE
0
Samux
56
Valizada Huseyn
13433830
AZE
0
Mingəçevir
57
Valizada Vusal
13435027
AZE
0
Agdas
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları