Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

2017-2018 BursOkullararası Yıldızlar Satranç Takım Turnuvası Yıldızlar-Genel

Son güncelleme18.01.2018 19:41:34, Oluşturan/Son Yükleyen: bursa tcf

Takim eslendirmeleri

3. Tur on 2018/01/17 at 16:00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI YILDIZLAR  ÖZEL BURSA BILFEN ORTAOKULU YıLDıZLAR2:2
2  ÖZEL ATAEVLER KÜLTÜR ORTAOKULU  SADETTİN TÜRKÜN ORTAOKULU½:
3  ÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ ORTAOKULU  NILÜFER YÖNDER OKULLARı4:0
4  ANADOLU KARTALLARI  BADEMLI BAHÇEŞEHIR KOLEJI1:3
5  ŞAHİNKAYA ORTAOKULU  KARAMEHMET O.O.3:1
6  BAHÇEŞEHİR BURSA MODERN  TAN YıLDıZLAR0:4
7  BİLGİ KOLEJİ A TAKIMI  TED BURSA KOLEJİ YILDIZLAR4:0
8  NİLÜFER ŞEHİTLER ORTAOKULU A  BİLGİ KOLEJİ B TAKIMI3:1
9  VAHİDE AKTUĞ  NILÜFER OKYANUS KOLEJI YıLDıZLAR A TAKıM:
10  DEVRİM KOSOVA ORT  KÜKÜRTLÜ TIC. SN. OD. ORT.1:3
11  SıNAV KOLEJI GEMLIK  OSMANGAZİ ORTAOKULU:
12  BURSA MERKEZ AIH LISESI  SıNAV KOLEJI BALAT2:2
13  OSMANGAZİ KOLEJİ  BURSA SINAV KOLEJİ DEMİRCİ KAMPÜSÜ1:3
14  PEYAMİ SAFA ORTAOKULU  ÖZEL BİLİM YUVASI ORTAOKULU4:0
15  ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU  Ş.P.ER RAHIM KESKIN O.O0:4
16  NILÜFER OKYANUS KOLEJI YıLDıZLAR B TAKıM  NILVAK KOLEJI:
17  ÖZLÜCE RASİM ÖZDENÖREN ANADOLU ORTAOKUL  Ş.J.Ç. ERMAN AYDIN O.:½
18  ORHANGAZİ O.O  ALTIN NESİL YILDIZLAR1:3
19  ÖZEL KESTEL SINAV KOLEJİ  ÜFTADE İ.H.O4:0
20  ATATÜRK ORTAOKULU  ŞEHIT KR.PLT.YZB.HAKAN TAN O.OKULU- B TA4:0
21  ŞEHIT KR.PLT.YZB.HAKAN TAN O.OKULU- A TA  ÖZ.İNEGÖL.OKYANUS KOLEJI1:3
22  ŞEHİT ÖĞRETMEN MAHMUT ÇATALKAYA O.O  MERAL MUAMMER AĞIM ORTAOKULU2:2
23  BADEMLİ AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ  MKP SİNAV KOLEJİ- MKP7:½
24  DR. AYTEN BOZKAYA O.O  KAYAPA ORTAOKULU2:2
25  YÜKSEL BODUR İ.H. O.  KAVRAM KOLEJI0:4
26  ÖZEL GÜRSU EKOL ORTAOKULU  HATICE İSMAIL HAKKı KAYAN ORTAOKULU2:2
27  NAMIK KEMAL İHO  KIZIKLAR ORTAOKULU2:2
28  OVAAKÇA ORTAOKULU  NİLÜFER ŞEHİTLER ORTAOKULU B1:3
29  BİSAŞ  ÖZEL KESTEL TAN OKULLARı1:3
30  HOCAILYAS ORTAOKULU  ÖZEL TUNÇSIPER OKULLARı1:3
31  ÖZEL ÖZLÜCE SıNAV KOLEJI  ausgeschieden:
32  BURSA ÇIMENTO FAB.O.  ausgeschieden:
33  M.ZAHID KOTKU I.H.L  ausgeschieden: