Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 11:55:33
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
Cupa MIHAI EMINESCU editia 2018 Resita 15.01.2018
Последња измена16.01.2018 08:37:32, Creator/Last Upload: Romanian Chess Federation (Licence 29)
Search for player
Претражи
Листа по носитељству
Бр
Име
ФидеИД
ФЕД
Ртг
Клуб / Град
1
Bolintis Mihai
1215469
ROU
2079
2
Vuita Trifu
1250132
ROU
1901
3
Paduraru Ioan
1250086
ROU
1896
4
Craia Nicolae
1255118
ROU
1811
5
Korcsek Alexandru-David
1250019
ROU
1780
6
Calomfirescu Ioan
1249959
ROU
1694
7
Hock Gheorghe
1250000
ROU
1678
8
ACM
Trandafir Bruno-Alexandru
1250124
ROU
1439
9
Stingu Alin
1255150
ROU
1358
10
Dragoi Albert-Marian
1268538
ROU
1269
11
II
Ghinea Andrei-Robert
1226681
ROU
1150
Cs Talbot Resita
12
III
Salariu Madalin-Robert-Dumitr
1252267
ROU
1100
Cs Talbot Resita
13
Teclis Anca-Maria
1268562
ROU
1094
14
Vaduva Ion-Valentin
1268570
ROU
1091
15
IV
Lupu Eduard-Valentin-Petrisor
1273140
ROU
1029
Cs Talbot Resita
16
FC
Ivascu Rares-Petru
1255142
ROU
1006
Cs Gloria Resita
17
FC
Draghici Liviu
ROU
1003
Cs Muncitorul Resita
18
Ciurea Bogdan
ROU
1001
None
19
Ciurea Valentin
ROU
1001
None
20
Schipor Sebastian-Laurean
ROU
1001
Cs Talbot Resita
21
Tipol Catalin-Alexandru
ROU
1001
Cs Talbot Resita
22
Tudora Caius
ROU
1001
23
FC
Gutu Catalin-Vlad-Aurelian
1281690
ROU
1001
Cs Gloria Resita
24
FC
Roman Mihai
1250108
ROU
1001
Cs Gloria Resita
25
FC
Perju Alexandru-Stefan
ROU
1001
Cs Gloria Resita
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
мастхеад