Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 17:31:16
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
U8 Rapid Kazakhstan Youth Championship 2018
Son yeniləmə15.01.2018 09:44:58, Müəllif/Son yükləmə: Daniyar
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
CM
Нургалиев Сауат
KAZ
1600
Астана
2
Мурзабеков Адлет
KAZ
1400
Астана
3
Тулендинов Динмухаммед
KAZ
1400
Алматы
4
Байдаулетов Рамзан
KAZ
1300
Костанайская обл.
5
Байсарт Назар
KAZ
1300
Алматы
6
Игликов Алан
KAZ
1300
Костанайская обл.
7
Кабылбай Архат
KAZ
1300
Алматы
8
Ким Игорь
KAZ
1300
Алматы
9
Мамедов Эдгар
KAZ
1300
Мангыстауская обл.
10
Мейрханулы Акылжан
KAZ
1300
Кызылординская обл.
11
Намазбаев Асанбек
KAZ
1300
Алматинская обл.
12
Омар Темирлан
KAZ
1300
Павлодарская обл.
13
Савицкий Владимир
KAZ
1300
Карагандинская обл.
14
Сайлаубай Алдияр
KAZ
1300
Алматы
15
Сергазин Ансар
KAZ
1300
ЮКО
16
Талгатов Назар
KAZ
1300
Мангыстауская обл.
17
Тулебай Едиге
KAZ
1300
Алматы
18
Хажатулы Алихан
KAZ
1300
Алматы
19
Цой Максим
KAZ
1300
Алматы
20
Армангелдi Алиар
KAZ
1200
Астана
21
Ауесхан Шерхан
KAZ
1200
Жамбылская обл.
22
Бауыржан Амир
KAZ
1200
Алматы
23
Бекман Абдрахман
KAZ
1200
Актюбинская обл.
24
Бектуров Арнур
KAZ
1200
Астана
25
Еркин Бауырхан
KAZ
1200
Жамбылская обл.
26
Есенгали Адижан
KAZ
1200
Жамбылская обл.
27
Жетпис Ержан
KAZ
1200
Атырауская обл.
28
Жумабек Данияр
KAZ
1200
ЮКО
29
Кабыл Асанали
KAZ
1200
Павлодарская обл.
30
Кабылбек Едыль
KAZ
1200
Астана
31
Кален Олжас
KAZ
1200
Жамбылская обл.
32
Канжарбай Медет
KAZ
1200
ЮКО
33
Кунгожин Абзал
KAZ
1200
Алматы
34
Лисогор Алексей
KAZ
1200
Алматы
35
Матросов Дмитрий
KAZ
1200
Карагандинская обл.
36
Нурымжан Асылхан
KAZ
1200
Астана
37
Омаш Тауфик
KAZ
1200
Алматы
38
Оскенбай Алишер
KAZ
1200
ЮКО
39
Султан Ернияз
KAZ
1200
Алматы
40
Темирбулатов Арман
KAZ
1200
Алматы
41
Трумов Даниал
KAZ
1200
Астана
42
Тулкубай Нурымжан
KAZ
1200
Кызылординская обл.
43
Умбетов Санжар
KAZ
1200
Алматы
44
Шорманов Даниель
KAZ
1200
Павлодарская обл.
45
Iргебай Расул
KAZ
1100
Акмолинская обл.
46
Акылбек Ескендир
KAZ
1100
ВКО
47
Асанбай Альтаир
KAZ
1100
ЮКО
48
Бейбит Динмухаммед
KAZ
1100
Жамбылская обл.
49
Мухамбет Ералы
KAZ
1100
Актюбинская обл.
50
Нурлан Бейбарыс
KAZ
1100
Алматы
51
Пак Константин
KAZ
1100
Алматы
52
Сейлбай Тимур
KAZ
1100
Алматы
53
Сыздыков Арлан
KAZ
1100
Карагандинская обл.
54
Асылбек Нурасыл
KAZ
1000
Алматы
55
Бегадилов Данияр
KAZ
1000
Астана
56
Гулиев Муслим
KAZ
1000
ЗКО
57
Даумов Алдияр
KAZ
1000
Алматы
58
Калим Жангир
KAZ
1000
ЗКО
59
Кашенов Раймбек
KAZ
1000
Алматы
60
Толекеш Жарасхан
KAZ
1000
ЗКО
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri