H10 - 3. turnaj KP mládeže v rapid šachu Grand Prix 2017/2018

OrganizátorTJ Ostrava
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Ladislav Kopec
Hlavní rozhodčíFA Martin Sieber
Bedenkzeit15´+5´´
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2018/01/13
Ø ELO turnaje1055
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace13.01.2018 15:04:42, Creator/Last Upload: czech republic licence 109

Výběr turnajeHD18, HD14, HD12, HD10
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Matusík OndřejU101324Beskydská šachová škola z.s.7,033,525,033,50
26Šigut OndřejU101205Beskydská šachová škola z.s.6,036,025,029,00
316Horková TerezaU08w1100Beskydská šachová škola z.s.6,029,520,523,50
44Zemek AntonínU101237Interchess z.s.6,029,520,522,50
511Buchtová ViktorieU08w1138Beskydská šachová škola z.s.6,028,020,024,00
67Osina JaromírU101203Beskydská šachová škola z.s.5,525,018,018,50
79Sikorová JanaU10w1156TŽ Třinec5,034,523,521,50
815Stonawski KrystianU101101Slavoj Český Těšín5,034,024,021,00
98Tauš ZdeněkU101157Interchess z.s.5,033,023,020,00
1021Bartečková DenisaU10w1087Beskydská šachová škola z.s.5,029,021,019,00
1120Létal HynekU081091Beskydská šachová škola z.s.5,028,521,518,00
125Juračák DavidU101206Interchess z.s.5,027,019,517,00
1338Šopek FilipU101007Beskydská šachová škola z.s.5,026,519,516,50
1431Vaněk JakubU101043TJ Ostrava5,025,017,014,00
1535Strachota TomášU101020Beskydská šachová škola z.s.5,023,015,015,00
1622Tichá ValérieU08w1085Beskydská šachová škola z.s.5,022,517,514,00
1713Létal JonášU101113Beskydská šachová škola z.s.4,529,520,516,25
1830Golec MatyášU101049TŽ Třinec4,527,519,514,25
1928Krótki LukášU101065TJ Město Albrechtice z.s.4,524,017,512,25
2058Niedoba RadekU101000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova4,522,015,511,75
2118Lichnovský JanU101093Beskydská šachová škola z.s.4,035,026,018,00
2224Knettig MatyášU101081TJ Ostrava4,030,021,014,00
2333Jezerský VítU101035Beskydská šachová škola z.s.4,029,021,013,00
2427Budinská AndreaU08w1069Beskydská šachová škola z.s.4,029,020,512,50
2534Mičová BarboraU08w1034Beskydská šachová škola z.s.4,027,519,514,00
2629Bartečková ValérieU08w1059Beskydská šachová škola z.s.4,027,519,011,50
2719Filipová VanesaU10w1091Interchess z.s.4,027,019,011,00
2837Birčák FilipU101009Beskydská šachová škola z.s.4,026,519,511,50
2914Sekyra VojtěchU101112SK Slavia Orlová4,026,018,012,50
303Balogh DanielU101277TJ Ostrava4,025,518,512,50
3172Šurman OndřejU101000Beskydská šachová škola z.s.4,025,518,511,50
3246Friedlová JanaU10w1000Beskydská šachová škola z.s.4,025,517,511,50
3312Očko NikolasU101135Interchess z.s.4,024,017,013,00
3440Babinec MarekU101000Beskydská šachová škola z.s.4,022,515,511,50
3576Glóza AntonínU0804,022,015,010,50
3649Jurtík AdamU101000Interchess z.s.4,021,015,010,00
3723Grček MatyášU081082TJ Město Albrechtice z.s.4,020,015,010,00
381Bulawa AdamU081493SK Slavia Orlová3,529,021,012,00
3925Bitta OndřejU101071ŠK TJ Dolní Benešov3,526,018,011,50
4032Šuchma JakubU101041TJ Ostrava3,524,018,08,75
4151Kožušníková DanielaU08w1000Interchess z.s.3,520,512,59,00
4266Stříž TadeášU101000Lokomotiva Krnov3,520,014,07,75
4365Stejskal ŠimonU101000Interchess z.s.3,026,018,59,00
4459Porubčan AntonínU101000TJ Slovan Havířov3,025,018,58,50
4555Lacková LudmilaU10w1000Beskydská šachová škola z.s.3,025,018,08,00
4639Grešl TadeášU081005Beskydská šachová škola z.s.3,024,017,07,00
4743Chromiák OndřejU101000Interchess z.s.3,024,017,06,00
4852Kusyn OliverU101000ŠK TJ Dolní Benešov3,023,517,59,00
4936Kubiczek PetrU101015Šachová akademie Ostrava3,023,517,08,00
5048Jež JanU081000TJ Slovan Havířov3,023,516,56,50
5178Pavliska Matyáš Martin03,022,516,07,00
5261Rotter ŠtěpánU081000Beskydská šachová škola z.s.3,022,515,08,00
5375Gajdoš Matěj03,022,016,07,00
5464Smolík DavidU081000Interchess z.s.3,022,016,06,50
5556Langner LauraU08w1000Slavoj Český Těšín3,022,015,05,00
5644Daněk OskarU101000Lokomotiva Krnov3,021,013,55,50
5750Kotas AdamU101000Slavoj Český Těšín3,020,013,56,50
5857Macošek AlexU081000TŽ Třinec3,018,513,55,50
5953Kutáč JakubU101000ŠK Šenov3,018,012,55,00
6026Hranoš MarekU101071ŠK TJ Dolní Benešov2,525,517,58,00
6169Zámarská NatálieU10w1000Lokomotiva Krnov2,523,516,07,25
6242Beer RobinU101000Šachová akademie Ostrava2,522,014,03,75
6354Lacková LucieU08w1000Beskydská šachová škola z.s.2,521,515,56,25
6477Jurník LukášU1002,521,015,55,25
6580Šebesta František02,520,014,56,00
6610Veselý FrantišekU101150TJ Město Albrechtice z.s.2,028,520,08,00
6717Vnuk ŠimonU101100Beskydská šachová škola z.s.2,028,519,57,00
6870Šiška AntonínU081000TŽ Třinec2,026,018,07,50
6974Gajdoš MarekU0802,024,517,56,50
7063Siudová VeronikaU10w1000SK Slavia Orlová2,024,017,06,00
7147Hawliczek MichalU101000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,021,014,52,00
7271Škulec MartinU101000ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,020,014,02,00
7373Bubeníček Adam02,019,515,01,50
7441Bartečková NikolU08w1000Beskydská šachová škola z.s.2,018,514,01,00
7545Friedl MarekU081000Beskydská šachová škola z.s.1,518,013,00,75
7667Svoboda RadekU101000ŠK Šenov1,516,012,00,75
7760Roman MichalU101000ŠK Šenov1,020,514,51,00
7868Valovič VojtěchU101000ŠK Šenov1,016,512,00,00
7979Videnka Antonín0TJ Ostrava1,014,510,51,00
8062Rotterová VendulaU08w1000Beskydská šachová škola z.s.0,017,011,00,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable