H14 - 3. turnaj KP mládeže v rapid šachu Grand Prix 2017/2018 Poslední aktualizace13.01.2018 14:59:36, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 109
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | Jméno | pohlaví | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 16 | Novák Tomáš | | 1324 | SK Slavia Orlová | 6 | 29 | 20,5 | 23,50 |
2 | 2 | Nytra Ondřej | | 1680 | Beskydská šachová škola z.s. | 5,5 | 31 | 22 | 23,75 |
3 | 5 | Odstrčil Lukáš | | 1535 | Beskydská šachová škola z.s. | 5 | 28,5 | 20 | 18,75 |
4 | 3 | Raptis Janis | | 1643 | Lokomotiva Krnov | 5 | 27 | 19,5 | 18,00 |
5 | 6 | Kijonka Ondřej | | 1517 | SK Slavia Orlová | 4,5 | 30 | 20,5 | 17,75 |
6 | 1 | Šebesta Jan | | 1730 | SK Slavia Orlová | 4,5 | 26,5 | 19 | 16,00 |
7 | 13 | Čech Petr | | 1364 | Lokomotiva Krnov | 4,5 | 26 | 19,5 | 15,00 |
8 | 24 | Wala Jan | | 1063 | TJ Slovan Havířov | 4,5 | 24,5 | 17,5 | 14,50 |
9 | 20 | Vaněk Tomáš | | 1234 | SK Slavia Orlová | 4,5 | 23,5 | 17,5 | 14,25 |
10 | 7 | Neděla Adam | | 1490 | TJ Slovan Havířov | 4 | 31,5 | 22,5 | 15,25 |
11 | 4 | Walek Filip | | 1580 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 27 | 19,5 | 12,50 |
12 | 29 | Slazyk Jakub | | 0 | Šachová akademie Ostrava | 4 | 26,5 | 19 | 14,50 |
13 | 15 | Novák Tomáš | | 1335 | Lokomotiva Krnov | 4 | 25 | 18 | 13,00 |
14 | 14 | Walach Ivo | | 1356 | ŠK Šenov | 4 | 24,5 | 18,5 | 11,00 |
15 | 11 | Havlíček Jiří | | 1418 | TJ Slovan Havířov | 3,5 | 29,5 | 20,5 | 13,75 |
16 | 8 | Dudová Pavlína | w | 1476 | Beskydská šachová škola z.s. | 3,5 | 28 | 20,5 | 12,25 |
17 | 12 | Šebena Patrik | | 1390 | Beskydská šachová škola z.s. | 3 | 26 | 19,5 | 9,50 |
18 | 10 | Grček Tomáš | | 1470 | Lokomotiva Krnov | 3 | 25,5 | 18 | 7,00 |
19 | 21 | Šumský Miroslav | | 1159 | ŠK Šenov | 3 | 22,5 | 16,5 | 6,00 |
20 | 19 | Křefký Ondřej | | 1238 | ŠK TJ Dolní Benešov | 3 | 22 | 15,5 | 6,00 |
21 | 25 | Halada Ondřej | | 1000 | ŠK Šenov | 3 | 21,5 | 15,5 | 5,50 |
22 | 9 | Šlachta Jan | | 1471 | Lokomotiva Krnov | 3 | 21,5 | 15 | 5,50 |
23 | 23 | Frolík Vojtěch | | 1077 | ŠO TJ Velká Polom | 3 | 20,5 | 13 | 4,50 |
24 | 22 | Sikora Jakub | | 1122 | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 19,5 | 14 | 5,50 |
25 | 18 | Orlík David | | 1255 | Šachová akademie Ostrava | 2 | 20 | 14,5 | 3,00 |
26 | 17 | Černý Jan | | 1285 | ŠK Šenov | 2 | 19 | 13 | 3,00 |
27 | 27 | Mičová Markéta | w | 1000 | Beskydská šachová škola z.s. | 2 | 18,5 | 13 | 2,50 |
28 | 26 | Klega Tomáš | | 1000 | ŠK Šenov | 2 | 18 | 13,5 | 2,50 |
29 | 28 | Trinh Minh | | 1000 | TJ Ostrava | 1 | 19,5 | 14 | 1,00 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
|
|
|
|