Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie Střední školy

Poslední aktualizace23.01.2018 19:39:15, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  11. Gymnázium Hustopeče (Rtg prům.:1165, PH 1: 8,5 / PH 2: 89)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Klein Jakub1237CZE001½0½02,071367
2Mlénský Jakub1415CZE01½½½½03,071238
3Nemeškal Michal1000CZE00001½01,571201
4Rada Martin1007CZE2370662700011002,071127

Info o hráči

Klein Jakub 1237 CZE Rp:1485
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
123Jurásek Vojtěch1925CZE5,5w 01
26Nezval Petr1116CZE2,0s 01
340Dorušák Ondřej1234CZE1,5w 11
410Vozábal Náth1331CZE2,5s ½1
531Lacina Josef1422CZE4,5w 01
627Norek Karel1000CZE1,5s ½1
719Richterová Julie1543CZE5,0w 01
Mlénský Jakub 1415 CZE Rp:1663
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
124Žitný Michal1796CZE6,0s 02
27Tatar Vítězslav1000CZE3,0w 12
341Vinkler Tomáš1193CZE2,0s ½2
411Kovaliček Radim1166CZE3,0w ½2
534Sláma Ondřej1000CZE1,0s ½2
628Kocáb Jan1000CZE3,0w ½2
720Dumek David1509CZE5,0s 02
Nemeškal Michal 1000 CZE Rp:1479
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
125Fouček Šimon1761CZE5,5w 03
28Fedra Vojtěch1000CZE4,0s 03
342Kovařík Jan1197CZE3,0w 03
412Frková Zuzana1308CZE1,0s 03
532Matějka Petr1000CZE3,0w 13
629Ferby Ondřej1000CZE2,5s ½3
721Motl Václav1141CZE2,0w 03
Rada Martin 1007 CZE Rp:1599
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
126Dvořáček Jan Matyáš1611CZE7,0s 04
29Fedra Jakub1165CZE2,0w 04
343Šípek Jiří1000CZE3,0s 04
413Špaček Filip1115CZE1,0w 14
533Maincl Jan1000CZE3,5s 14
630Klůs Boris1000CZE3,5w 04
722Buchta Tomáš1000CZE2,0s 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.8  Gymnázium HustopečeELO-2  Biskupské gymnázium BrnoELO0 : 4
2.1
Klein, Jakub
1237-
Jurásek, Vojtěch
19250 - 1
2.2
Mlénský, Jakub
1415-
Žitný, Michal
17960 - 1
2.3
Nemeškal, Michal
1000-
Fouček, Šimon
17610 - 1
2.4
Rada, Martin
1007-
Dvořáček, Jan Matyáš
16110 - 1
2. Kolo
Šach.11  Gymnázium BlanskoELO-8  Gymnázium HustopečeELO3 : 1
4.1
Nezval, Petr
1116-
Klein, Jakub
12371 - 0
4.2
Tatar, Vítězslav
1000-
Mlénský, Jakub
14150 - 1
4.3
Fedra, Vojtěch
1000-
Nemeškal, Michal
10001 - 0
4.4
Fedra, Jakub
1165-
Rada, Martin
10071 - 0
3. Kolo
Šach.8  Gymnázium HustopečeELO-9  SPŠ JedovniceELO1½:2½
5.1
Klein, Jakub
1237-
Dorušák, Ondřej
12341 - 0
5.2
Mlénský, Jakub
1415-
Vinkler, Tomáš
1193½ - ½
5.3
Nemeškal, Michal
1000-
Kovařík, Jan
11970 - 1
5.4
Rada, Martin
1007-
Šípek, Jiří
10000 - 1
4. Kolo
Šach.7  GPOA ZnojmoELO-8  Gymnázium HustopečeELO2 : 2
6.1
Vozábal, Náth
1331-
Klein, Jakub
1237½ - ½
6.2
Kovaliček, Radim
1166-
Mlénský, Jakub
1415½ - ½
6.3
Frková, Zuzana
1308-
Nemeškal, Michal
10001 - 0
6.4
Špaček, Filip
1115-
Rada, Martin
10070 - 1
5. Kolo
Šach.8  Gymnázium HustopečeELO-10  Gymnázium Velké PavloviceELO2½:1½
6.1
Klein, Jakub
1237-
Lacina, Josef
14220 - 1
6.2
Mlénský, Jakub
1415-
Sláma, Ondřej
1000½ - ½
6.3
Nemeškal, Michal
1000-
Matějka, Petr
10001 - 0
6.4
Rada, Martin
1007-
Maincl, Jan
10001 - 0
6. Kolo
Šach.12  Gymnázium a SOŠ MikulovELO-8  Gymnázium HustopečeELO2½:1½
6.1
Norek, Karel
1000-
Klein, Jakub
1237½ - ½
6.2
Kocáb, Jan
1000-
Mlénský, Jakub
1415½ - ½
6.3
Ferby, Ondřej
1000-
Nemeškal, Michal
1000½ - ½
6.4
Klůs, Boris
1000-
Rada, Martin
10071 - 0
7. Kolo
Šach.8  Gymnázium HustopečeELO-6  Gymnázium TGM ZastávkaELO0 : 4
4.1
Klein, Jakub
1237-
Richterová, Julie
15430 - 1
4.2
Mlénský, Jakub
1415-
Dumek, David
15090 - 1
4.3
Nemeškal, Michal
1000-
Motl, Václav
11410 - 1
4.4
Rada, Martin
1007-
Buchta, Tomáš
10000 - 1