Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie Střední školy

Poslední aktualizace23.01.2018 19:39:15, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  12. GPOA Znojmo (Rtg prům.:1230, PH 1: 7,5 / PH 2: 90,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Vozábal Náth1331CZE23717181000½1102,571389
2Kovaliček Radim1166CZE010½½103,071305
3Frková Zuzana1308CZE2370818200010001,071188
4Špaček Filip1115CZE39063100001001,071166

Info o hráči

Vozábal Náth 1331 CZE Rp:1701
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
11Dvořák Adam2213CZE6,5s 01
231Lacina Josef1422CZE4,5w 01
327Norek Karel1000CZE1,5s 01
450Klein Jakub1237CZE2,0w ½1
540Dorušák Ondřej1234CZE1,5w 11
65Fedra František1134CZE0,5s 11
714Šuráň Jakub1484CZE3,0s 01
Kovaliček Radim 1166 CZE Rp:1760
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
12Zeman Radek1875CZE6,0w 02
234Sláma Ondřej1000CZE1,0s 12
328Kocáb Jan1000CZE3,0w 02
451Mlénský Jakub1415CZE3,0s ½2
541Vinkler Tomáš1193CZE2,0s ½2
66Nezval Petr1116CZE2,0w 12
715Ochotný Václav1534CZE3,5w 02
Frková Zuzana 1308 CZE Rp:1473
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
13Zabloudil Radek1722CZE6,5s 03
232Matějka Petr1000CZE3,0w 03
329Ferby Ondřej1000CZE2,5s 03
452Nemeškal Michal1000CZE1,5w 13
542Kovařík Jan1197CZE3,0w 03
67Tatar Vítězslav1000CZE3,0s 03
716Bačík Michal1396CZE3,0s 03
Špaček Filip 1115 CZE Rp:1490
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
14Perutka Tomáš1740CZE6,0w 04
233Maincl Jan1000CZE3,5s 04
330Klůs Boris1000CZE3,5w 04
453Rada Martin1007CZE2,0s 04
543Šípek Jiří1000CZE3,0s 14
69Fedra Jakub1165CZE2,0w 04
717Skalková Daniela1249CZE4,0w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/01/26
Šach.1  Gymnázium tř. Kpt. Jaroše BrnoELO-7  GPOA ZnojmoELO4 : 0
1.1
Dvořák, Adam
2213-
Vozábal, Náth
13311 - 0
1.2
Zeman, Radek
1875-
Kovaliček, Radim
11661 - 0
1.3
Zabloudil, Radek
1722-
Frková, Zuzana
13081 - 0
1.4
Perutka, Tomáš
1740-
Špaček, Filip
11151 - 0
2. Kolo
Šach.7  GPOA ZnojmoELO-10  Gymnázium Velké PavloviceELO1 : 3
5.1
Vozábal, Náth
1331-
Lacina, Josef
14220 - 1
5.2
Kovaliček, Radim
1166-
Sláma, Ondřej
10001 - 0
5.3
Frková, Zuzana
1308-
Matějka, Petr
10000 - 1
5.4
Špaček, Filip
1115-
Maincl, Jan
10000 - 1
3. Kolo
Šach.12  Gymnázium a SOŠ MikulovELO-7  GPOA ZnojmoELO4 : 0
6.1
Norek, Karel
1000-
Vozábal, Náth
13311 - 0
6.2
Kocáb, Jan
1000-
Kovaliček, Radim
11661 - 0
6.3
Ferby, Ondřej
1000-
Frková, Zuzana
13081 - 0
6.4
Klůs, Boris
1000-
Špaček, Filip
11151 - 0
4. Kolo
Šach.7  GPOA ZnojmoELO-8  Gymnázium HustopečeELO2 : 2
6.1
Vozábal, Náth
1331-
Klein, Jakub
1237½ - ½
6.2
Kovaliček, Radim
1166-
Mlénský, Jakub
1415½ - ½
6.3
Frková, Zuzana
1308-
Nemeškal, Michal
10001 - 0
6.4
Špaček, Filip
1115-
Rada, Martin
10070 - 1
5. Kolo
Šach.7  GPOA ZnojmoELO-9  SPŠ JedovniceELO2½:1½
5.1
Vozábal, Náth
1331-
Dorušák, Ondřej
12341 - 0
5.2
Kovaliček, Radim
1166-
Vinkler, Tomáš
1193½ - ½
5.3
Frková, Zuzana
1308-
Kovařík, Jan
11970 - 1
5.4
Špaček, Filip
1115-
Šípek, Jiří
10001 - 0
6. Kolo
Šach.11  Gymnázium BlanskoELO-7  GPOA ZnojmoELO2 : 2
4.1
Fedra, František
1134-
Vozábal, Náth
13310 - 1
4.2
Nezval, Petr
1116-
Kovaliček, Radim
11660 - 1
4.3
Tatar, Vítězslav
1000-
Frková, Zuzana
13081 - 0
4.4
Fedra, Jakub
1165-
Špaček, Filip
11151 - 0
7. Kolo
Šach.4  Purkyňovo gymnázium StrážniceELO-7  GPOA ZnojmoELO4 : 0
6.1
Šuráň, Jakub
1484-
Vozábal, Náth
13311 - 0
6.2
Ochotný, Václav
1534-
Kovaliček, Radim
11661 - 0
6.3
Bačík, Michal
1396-
Frková, Zuzana
13081 - 0
6.4
Skalková, Daniela
1249-
Špaček, Filip
11151 - 0