Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:10:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Fase Barcelona Ct.edats FCD'E-CEEB sots 8
Darrera actualització14.02.2018 22:04:26, Creador/Darrera càrrega: Miquel Fernandez-Diaz Mascort
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
ID
FED
Elo
Sexe
Club/Ciutat
1
Planella Zavala Irene
26455
CAT
1387
w
Tres Peons
2
Hispano More Edith
381729
CAT
1340
w
Escola Dominiques de l'Ensenyament
3
Garcia Estruch Gabriel
381796
CAT
1336
Tres Peons
4
Guzman Lopez Leonardo
381841
CAT
1336
Pare Poveda
5
Vilches Hernandez Cesc
381403
CAT
1336
C.C.Sant Andreu
6
Aranda Garcia Angel
381823
CAT
1332
Peona i Peo
7
Hernandez Serra Arnau
380968
CAT
1332
Congres
8
Pasalodos Carballo Yago
381805
CAT
1332
Peona i Peo
9
Martínez Llanos Sergi
380967
CAT
1328
Congres
10
Pascual Gomez Joel
381725
CAT
1328
Peona i Peo
11
Tafzi Tafzi Oubay
380998
CAT
1328
Jake Club
12
Tarragona Delcor Carla
381659
CAT
1328
w
Peona i Peo
13
Millech Cubells Pau
381730
CAT
1324
Escola Dominiques de l'Ensenyament
14
Roses Moteki Akira
381728
CAT
1324
Escola Dominiques de l'Ensenyament
15
Vidal Valdes Ariadna
381731
CAT
1324
w
Escola Dominiques de l'Ensenyament
16
Guirchan Herrera Marouane
381840
CAT
1320
Pare Poveda
17
Arce Cirera Marti
381798
CAT
1316
Tres Peons
18
Gonzalez Medina David
381625
CAT
1316
C.C.Sant Andreu
19
Garcia Serra Pau
379826
CAT
1312
AMPA SAFA Horta
20
Peiró Mecaliff Marc
381332
CAT
1312
C.C.Sant Andreu
21
Martin Iñaki
379828
CAT
1304
Vila Olimpica
22
Fabregas Nicolau Quim
381139
CAT
1300
Tres Peons
23
Serrahima Susany Enric
379339
CAT
1291
Escola Dominiques de l'Ensenyament
24
Mateu Mavrea Fivos
381267
CAT
1296
Comtal
25
Claramunt Trochut Jan
379823
CAT
1292
AMPA SAFA Horta
26
Herrerias Benitez Julia
378778
CAT
1292
w
Congres
27
Marco Casas Simo
381333
CAT
1292
C.C.Sant Andreu
28
Navarro Perez Victor
381785
CAT
1292
Badalona
29
Sargsyan Artur
381695
CAT
1292
Gramenet
30
Uddin Khamam Ayan
381694
CAT
1292
Gramenet
31
Martinez Gasol Maia
379819
CAT
1296
Peona i Peo
32
Díaz Navarro Pol
381697
CAT
1288
Gramenet
33
Cosculluela Martin Alex
379835
CAT
1280
AMPA SFA Horta
34
Falgas Pla Joaquim
379807
CAT
1280
Peona i Peo
35
Mur Urios Biel
379842
CAT
1274
AMPA SAFA Horta
36
Ramos Guardia Biel
379858
CAT
1276
Peona i Peo
37
Pop David
379827
CAT
1280
Peona i Peo
38
Sala Kruchinin David
380972
CAT
1275
At.Colon
39
Ruiz Garcia Marc
378643
CAT
1259
Peona i Peo
40
Sanjose Jaurrieta Otto
381733
CAT
1268
Tres Peons
41
Paluzie Vazquez Aleix
379147
CAT
1264
Peona i Peo
42
Perez Cañigueral Pau
380956
CAT
1260
Gramenet
43
Martinez Gasol Ariel
358158
CAT
1256
Peona i Peo
44
Sanchez Khachatryan Ana
378477
CAT
1255
w
Jake Club
45
Pinyol Llora Miquel
380890
CAT
1260
Peona i Peo
46
Vicent Sanchez German
378268
CAT
1252
C.E.Sant Marti
47
Spitsin Grygory
381536
CAT
1240
Gramenet
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió