Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:25:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
U8 Girls Kazakhstan Youth Championship 2018
Darrera actualització16.01.2018 13:28:17, Creador/Darrera càrrega: Daniyar
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FED
Elo
Club/Ciutat
1
Калиахмет Елназ
KAZ
1400
Алматы
2
WCM
Жумагали Райан
KAZ
1300
Алматы
3
Айкен Айша
KAZ
1300
Карагандинская обл.
4
Али Каусар
KAZ
1300
Кызылординская обл.
5
Билял Аксезим
KAZ
1300
Астана
6
Джаппарбекова Малика
KAZ
1300
Астана
7
Жаппар Зейнеп
KAZ
1300
Кызылординская обл.
8
Скурыгина София
KAZ
1300
Астана
9
Султанбекова Томирис
KAZ
1300
Алматинская обл.
10
Тыныштык Диана
KAZ
1300
Астана
11
Алимгожа Малика
KAZ
1200
Акмолинская обл.
12
Апсаликова Ажар
KAZ
1200
ВКО
13
Бахыт Ботагоз
KAZ
1200
Кызылординская обл.
14
Канцерова Ильдана
KAZ
1200
ВКО
15
Ким Анна
KAZ
1200
Алматы
16
Марат Аруа
KAZ
1200
Алматы
17
Нарходжаева Мукаддас
KAZ
1200
Алматы
18
Омар Дамели
KAZ
1200
Алматы
19
Рахат Айя
KAZ
1200
Жамбылская обл.
20
Сермухамедов Миннуллина Адриана
KAZ
1200
Алматы
21
Ахметжанова Аружан
KAZ
1100
Костанайская обл.
22
Ахметжанова Газиза
KAZ
1100
Алматы
23
Базарбай Айлара
KAZ
1100
Жамбылская обл.
24
Бакыт Амира
KAZ
1100
Атырауская обл.
25
Георгиади Ксения
KAZ
1100
Карагандинская обл.
26
Жанаткызы Сания
KAZ
1100
Алматы
27
Идрис Айлин
KAZ
1100
Алматы
28
Иманалина Илар
KAZ
1100
Актюбинская обл.
29
Кенженова Томирис
KAZ
1100
Павлодарская обл.
30
Куанышбай Аяла
KAZ
1100
ЮКО
31
Куралбай Айша
KAZ
1100
Астана
32
Куралбек Айша
KAZ
1100
Жамбылская обл.
33
Мукажанова Адия
KAZ
1100
Алматы
34
Мурзина Эльмира
KAZ
1100
Акмолинская обл.
35
Ракым Айдана
KAZ
1100
Алматы
36
Рамазанова Томирис
KAZ
1100
Павлодарская обл.
37
Сабыржан Даина
KAZ
1100
Актюбинская обл.
38
Смышляева Людмила
KAZ
1100
Костанайская обл.
39
Торебек Акерке
KAZ
1100
Астана
40
Хегай Теона
KAZ
1100
ЮКО
41
Курочкина София
KAZ
1000
Астана
42
Седова Ярослава
KAZ
1100
Алматинская обл.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió