Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O perníkovou chaloupku 2018 mladší

Poslední aktualizace06.01.2018 14:24:48, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Nejedlý LukášCZE1307TJ CHS Chotěboř7,031,522,57
22Jun RobertCZE1366TJ CHS Chotěboř6,033,524,56
31Nejedlý RadekCZE1521TJ CHS Chotěboř6,032,523,56
44Fencl VítekCZE1271TJ Jiskra Havlíčkův Brod5,032,522,55
55Jun RostislavCZE1164TJ CHS Chotěboř5,031,522,05
612Čech ZbyněkCZE1084ŠK Světlá nad Sázavou5,031,021,05
718Kovařík VítCZE1029Gambit Jihlava5,030,021,05
88Zeman Daniel NikolasCZE1109TJ Spartak Vlašim5,027,519,54
915Klaus MatyášCZE1049Gambit Jihlava5,021,016,05
1031Milichovský MichalCZE1000TJ Žďár nad Sázavou z.s.4,530,022,04
1119Hladký MikulášCZE1007ŠK Lokomotiva Brno, z.s.4,528,021,04
1235Nováček JakubCZE1000TJ CHS Chotěboř4,525,518,04
1347Zástěra JosefCZE1000TJ Žďár nad Sázavou z.s.4,519,514,54
1416Koumar TomášCZE1048TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,030,021,04
1511Zmek JaroslavCZE1086TJ CHS Chotěboř4,027,519,04
167Šťávová MarkétaCZE1112DDM Budík Moravské Budějovice4,027,518,54
1750Šťávová LucieCZE1000DDM Budík Moravské Budějovice4,027,019,04
1814Vrzáková AdélaCZE1056TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,025,518,54
199Zezula MatějCZE1099TJ+DDM Náměšť n/Oslavou4,025,019,04
2025Janata AdamCZE1000ŠK Světlá nad Sázavou4,025,018,04
216Hladká LeontýnaCZE1116ŠK Lokomotiva Brno, z.s.4,024,017,54
2244Vondra FilipCZE1000Gambit Jihlava4,024,017,04
2329Matejka JakubCZE1000TJ Spartak Pelhřimov4,020,015,04
2417Průša SebastiánCZE1043TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,527,520,03
2528Křivánek MatějCZE1000DDM Budík Moravské Budějovice3,527,518,53
2643Tichánek AdamCZE1000Gambit Jihlava3,526,019,03
2742Spilka KryštofCZE1000Gambit Jihlava3,525,018,53
2822Havelka AlešCZE1000Gambit Jihlava3,027,018,03
2926Kijonka PetrCZE1000TJ+DDM Náměšť n/Oslavou3,026,018,03
3038Policar MartinCZE1000ZŠ O.Březiny Jihlava3,025,018,03
3145Zeman Tomáš MathiasCZE1000TJ Spartak Vlašim3,023,517,53
3223Havelková KamilaCZE1000Gambit Jihlava3,023,018,03
3341Satrapa JanekCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,023,017,03
3432Mičánek MaxCZE1000ZŠ a MŠ Valeč3,022,515,53
3524Hotový PetrCZE1000ZŠ a MŠ Valeč3,022,015,03
3637Pelán StanislavCZE1000TJ+DDM Náměšť n/Oslavou3,020,015,03
3713Novák TobiášCZE1060TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,016,012,03
3810Celarová AdélaCZE1090TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,524,518,52
3930Matejka SamuelCZE1000TJ Spartak Pelhřimov2,520,514,02
4049Šorf FilipCZE1000DDM Bystřice n/P2,518,013,52
4140Rybáčková LucieCZE1000Gambit Jihlava2,024,517,52
4239Píša AdamCZE1000ZŠ O.Březiny Jihlava2,022,016,02
4327Krupičková PavlaCZE1000ŠK Active Žďár n/Sázavou2,021,015,01
4433Nekvindová EliškaCZE1000ZŠ O. Březiny Jihlava2,020,514,52
4546Zmek MichalCZE1000TJ CHS Chotěboř2,019,015,02
4620Blais PetrCZE1000DDM Třebíč2,018,513,02
4721Filipec MilanCZE1000ZŠ a MŠ Valeč2,018,013,01
4836Pejchová DitaCZE1000ZŠ Jamné1,520,015,51
4934Nepomucký TomášCZE1000Hrušky1,018,513,51
5048Šedý MikešCZE1000ŠK Světlá nad Sázavou0,016,511,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement