Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:22:17
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
SOM CHESS ACADEMY Category B: PROJECT ANNUAL CHESS CHAMPIONSHIP 2017 (12TH EDITION)
Zadnja izmjena26.01.2018 17:07:34, Creator/Last Upload: SOM CHESS ACADEMY
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Namutebi Rehema
UGA
1590
Katwe
2
Katongole Akram Nateete
UGA
1570
Nateete
3
Nabirye Carolline
UGA
1567
Katwe
4
Uwase Patience
RWA
1563
Kawempe
5
Asaba Lilian
UGA
1560
Katwe
6
SSekitoleko Steven
UGA
1550
Katwe
7
Ssekamate innocent
UGA
1543
Katwe
8
Grace Annah
UGA
1542
Kawempe
9
Ibanda Jonathan
UGA
1500
Katwe
10
Matovu Brian
UGA
1500
Katwe
11
Mukasa Jovan
UGA
1500
Katwe
12
Musisi Stuart
UGA
1500
Katwe
13
Kayongo Brian
UGA
1499
Kawempe
14
Asaba Junior
UGA
1463
Katwe
15
Kizito Daniel
UGA
1459
Kiwawu
16
Eklrapa Naomi
UGA
1457
Kawempe
17
Kalungi Eria
UGA
1457
Katwe
18
Katwere Derrick
UGA
1456
kiwawu
19
Nsubuga Henry
UGA
1456
Katwe
20
Omagolo Shepard
UGA
1456
Kawempe
21
Kateregga Martin
UGA
1454
Kawempe
22
Atimo Amos
UGA
1453
Kawempe
23
Kilaga Enock
UGA
1453
Kawempe
24
Kisaakye Sonier
UGA
1453
Kawempe
25
Luyiga Loy
UGA
1453
Kiwawu
26
Muwanguzi Edwin
UGA
1453
Kawempe
27
Nanono Sawuya
UGA
1453
Katwe
28
Bukenya Marvin
UGA
1452
Kawempe
29
Mujjabi Derrick
UGA
1452
Kawempe
30
Omagoro Jordan
UGA
1452
Kawempe
31
Kasozi Jovan
UGA
1450
Katwe
32
Nabatanzi Grace
UGA
1450
Katwe
33
Nkanja Samuel
UGA
1450
Katwe
34
Ssegawa Imran
UGA
1450
Katwe
35
Obala Eric
UGA
1438
kiwawu
36
Akumu Devota
UGA
1432
Kibuli
37
Bwire Pius
UGA
1432
Kibuli
38
Kinawa Sudaisi
UGA
1432
Kawempe
39
Nsubuga Anold
UGA
1432
Kawempe
40
Mukisa Shanitah
UGA
1430
Katwe
41
Wamukota Bruno
UGA
1402
Kibuli
42
Agaba Ashraf
UGA
1400
Nateete
43
Dan Mark
UGA
1400
Bwaise
44
Fazira Zaharah
UGA
1400
Katwe
45
Kabamba Hamish
UGA
1400
Nateete
46
Kawuma Patricia
UGA
1400
Katwe
47
Lukwago William
UGA
1400
Nateete
48
Mukwaya Richard
UGA
1400
Bwaise
49
Nangonzi Rashima
UGA
1400
Katwe
50
Nantongo Promise
UGA
1400
Katwe
51
Kilya Benard
UGA
1398
Kibuli
52
Kimera Sudais
UGA
1390
Katwe
53
Nakawunde Irene
UGA
1390
Kiwawu
54
Namata Sarah
UGA
1390
Katwe
55
Nsubuga Morice
UGA
1390
Nateete
56
Nabawesi Noreen
UGA
1378
Katwe
57
Ssemyalo Richard
UGA
1374
kiwawu
58
Ssemakula Ratib
UGA
1370
Nateete
59
Kiyingi Edrine
UGA
1365
Katwe
60
Ofoyimungu Christopher
UGA
1352
Kawempe
61
Ssematimba Micheal
UGA
1352
Kawempe
62
Kasozi Jovia
UGA
1350
Katwe
63
Nyanzi Samson
UGA
1350
Bwaise
64
Namatovu Mercy
UGA
1346
Kiwawu
65
Eklrapa Isreal
UGA
1345
Kawempe
66
Mutebi Gilbert
UGA
1345
kiwawu
67
Nakakande Sharuah
UGA
1345
Katwe
68
Ngobi Swaibu
UGA
1345
Bwaise
69
Ssekamaate Joshua
UGA
1345
Katwe
70
Ssenoga Paul
UGA
1345
Kawempe
71
Wimwenza Mecry
RWA
1344
Kawempe
72
Kirabo Juliet
UGA
1342
Kawempe
73
Kuteesa Bright
UGA
1342
Kawempe
74
Lutaaya Jovan
UGA
1342
Kawempe
75
Mungujakisa Brian
UGA
1342
Kawempe
76
Muwonge Julius
UGA
1342
Kawempe
77
Nagawa Fatumah
UGA
1342
Katwe
78
Nakiyaga Lilian
UGA
1342
Katwe
79
Namagembe Grace
UGA
1342
Kawempe
80
Nsereko Steven
UGA
1342
Katwe
81
Nyombi Emmanuel
UGA
1342
Kawempe
82
Kimuli Sudaisi
UGA
1340
Nateete
83
Lukwago Eddy
UGA
1340
Bwaise
84
Nabagala Vanessa
UGA
1340
Katwe
85
Wasswa Julius
UGA
1340
Bwaise
86
Kakande Edrine
UGA
1332
Kawempe
87
Wanyana Immaculate
UGA
1332
Kawempe
88
Toto Abraham
UGA
1330
Nateete
89
Ojambo Abraham
UGA
1329
Kibuli
90
Majwega Emmanuel
UGA
1325
Kawempe
91
Nantongo Grace
UGA
1322
Katwe
92
Birungi Leticia
UGA
1320
Katwe
93
Dau Daniel
UGA
1320
Nateete
94
Kafeero Joseph
UGA
1312
Kawempe
95
Ayemba James
UGA
1300
Bwaise
96
Businge Abdul
UGA
1300
Bwaise
97
Kasozi Jodrine
UGA
1300
katwe
98
Katiisa Nicolus
UGA
1300
Kibuli
99
Kigozi Henry
UGA
1300
Nateete
100
Kirumira Samuel
UGA
1300
Kawempe
101
Kisakye Moses
UGA
1300
kiwawu
102
Miro Emma
UGA
1300
Nateete
103
Mutebi Solomon
UGA
1300
Nateete
104
Nabatanzi Sheila
UGA
1300
Katwe
105
Nakatudde Jannet
UGA
1300
Katwe
106
Sembusi Abdul
UGA
1300
Bwaise
107
Wanyana Dorothy
UGA
1293
Katwe
108
Eletu Christian
UGA
1290
Kibule
109
Odeke David
UGA
1289
Kibuli
110
Sebagala Sadat
UGA
1286
Bwaise
111
Ntume Ivan
UGA
1279
Katwe
112
Kasozi Taufiki
UGA
1267
Kiwawu
113
Mutonyi Lisa
UGA
1260
Kibuli
114
Bukenya Herbert
UGA
1243
Kiwawu
115
Kayomu David
UGA
1243
Bwaise
116
Onyango Nehemiah
UGA
1240
Kibuli
117
Nakiyingi Gloria
UGA
1239
katwe
118
Nankabirwa Shamiah
UGA
1238
Katwe
119
Tendo Samuel
UGA
1235
Katwe
120
Kamoga Allan
UGA
1234
Katwe
121
Kato Jonathan
UGA
1234
Katwe
122
Naava Tendo
UGA
1234
Kawempe
123
Nantongo Hadijah
UGA
1234
Katwe
124
Katongole Akram Kibuli
UGA
1233
Kibuli
125
Kisaakye Flavia
UGA
1232
Kawempe
126
Nasuuna Lilian
UGA
1232
Kawempe
127
Ssematimba Joseph
UGA
1232
kiwawu
128
Kizza Paddy
UGA
1230
Bwaise
129
Mukungu Matia
UGA
1230
Katwe
130
Ndagire phidaus
UGA
1230
Katwe
131
Naluyima Grace
UGA
1220
kiwawu
132
Kalule Siraj
UGA
1200
Bwaise
133
Kasuujja Garvin
UGA
1200
Katwe
134
Matsiko Amon
UGA
1200
Katwe
135
Muhebwa Shafic
UGA
1200
Katwe
136
Nampiima Valeria
UGA
1200
Katwe
137
Nayiga Rihanna
UGA
1200
Katwe
138
Sentongo Muhamad
UGA
1200
Katwe
139
Namakula Mercy
UGA
1000
Katwe
140
Ssentamu Derrick
UGA
400
Nateete
141
Bakiiti Deborah
UGA
0
Kawempe
142
Bukenya Isaac
UGA
0
Nateete
143
Kigenyi Hassan
UGA
0
Bwaise
144
Kizito Fred
UGA
0
Kawempe
145
Lameka Male David
UGA
0
Kiwawu
146
Makim James
UGA
0
Nateete
147
Nakanjako Peace
UGA
0
Nateete
148
Naluyinda Rebecca
UGA
0
Kawempe
149
Nsubuga Paul
UGA
0
Kawempe
150
Nuyun Edrine Joshua
UGA
0
Kawempe
Pokaži čitavu listu
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
masthead