Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Fase prèvia del Campionat de Catalunya d'edats 2018 de Girona sub8 Τελευταία ενημέρωση03.02.2018 19:17:09, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Xavier Saurina Suñer
Αρχική Κατάταξη
Α/Α | | Όνομα | ΧΩΡ | Έλο | Σύλλογος |
1 | | Karyakina Chernovalova Ksenii | CAT | 1340 | Guixolenc C.E. |
2 | | Pons Delgado Alex | CAT | 1336 | Alt Emporda, Club D'escacs |
3 | | Calleja González Marc | CAT | 1332 | Hostalric Club Escacs |
4 | | Torres Riera Aniol | CAT | 1332 | Olot |
5 | | Faixedas Climent Carla | CAT | 1328 | Caldenc Club Escacs |
6 | | Falgueras Adroher Joel | CAT | 1324 | Gerunda, C.E. |
7 | | Guerra Turon Lluc | CAT | 1324 | Montgri, C.E. |
8 | | Alba Hueso Antoni | CAT | 1320 | Gerunda, C.E. |
9 | | Vila Freixas Aniol | CAT | 1320 | Olot |
10 | | Mallorqui Llop Marc | CAT | 1316 | Gerunda, C.E. |
11 | | Pinsach I Varderi Joel | CAT | 1316 | Sant Gregori C.E. |
12 | | Castilla Crego Marti | CAT | 1308 | Gerunda, C.E. |
13 | | Fontanella Benejam Adrià | CAT | 1308 | Sant Gregori C.E. |
14 | | Ruiz Servent Arnau | CAT | 1304 | Fornells, Agrupacio Esportiva |
15 | | Alonso Gimenez Mauro | CAT | 1297 | Gerunda, C.E. |
16 | | Heras Domingo Marc | CAT | 1296 | Alt Emporda, Club D'escacs |
17 | | Batlle Alegret Andreu | CAT | 1292 | Figueres C.E. |
18 | | Capallera Gibert Oleguer | CAT | 1292 | Alt Emporda, Club D'escacs |
19 | | Segui Varela Santiago | CAT | 1292 | Gerunda, C.E. |
20 | | Güell Adroher Marc | CAT | 1284 | Alt Emporda, Club D'escacs |
21 | | Fuentes I Padern Arnau | CAT | 1280 | Alt Emporda, Club D'escacs |
22 | | Cervià Carballeda Marc | CAT | 1276 | Fornells, Agrupacio Esportiva |
23 | | Magin Bona Eloi | CAT | 1276 | Montgri, C.E. |
24 | | Vellvehí Bargalló Jaume | CAT | 1276 | Guixolenc C.E. |
25 | | Villa Vergeli Miquel | CAT | 1270 | Guixolenc C.E. |
26 | | Ribas Ayuso Bru | CAT | 1266 | Gerunda, C.E. |
27 | | Pardo Lopez Max | CAT | 1264 | Fornells, Agrupacio Esportiva |
28 | | Romero Badia Isaac | CAT | 1264 | Montgri, C.E. |
29 | | Osses Falgas Jan Pol | CAT | 1259 | Figueres C.E. |
30 | | Pau Ferrer Quirze | CAT | 1248 | Figueres C.E. |
31 | | Jurca Szabo Gerard | CAT | 1244 | Platja D'aro, Club Escacs |
32 | | Bianchi Baranova Alex | CAT | 1235 | Guixolenc C.E. |
33 | | Pastor Rico Ainara | CAT | 1235 | Figueres C.E. |
34 | | Batlle Alegret Aleix | CAT | 1220 | Figueres C.E. |
35 | | Subiros Martinez Oriol | CAT | 1217 | Alt Emporda, Club D'escacs |
|
|
|
|