Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Copa Catalana - Fase Lleida 2018 (177037)

Darrera actualització26.01.2018 00:26:43, Creador/Darrera càrrega: xavier valios blanco

Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  2. Almenar A-1 (Elo mitjà:2078, Des1: 23,5 / Des2: 0)
T.NomEloFIDEFideIDIDGr12345678Pts.PartidesElo mitjà
1Arno Bendicho Arnau219120192221870014971101111016,082057
2Sanuy Moncasi Albert20901968228127911023101101116,081984
3Biosca Lacasa Jordi20371828225958399161½11½1½16,581928
4Cosialls Ris Ramon19930320238202289310+101015,081928

Informació de jugadors

Arno Bendicho Arnau 2191 ESP Rp:2184
Rd.Núm. Ini.NomEloFIDEPts.Res.T.
162Prats Argerich Rossend167804,0w 11
2115FMTrepat Herranz Joan240023257,5s 01
3112Ruiz Garcia Lluis187804,0w 11
488Martinez Romero Josep Maria199003,0s 11
5121Sole Gonzalez Edgar207718574,5w 11
6179Munto Aubets Josep194601,0s 11
7142Monell Camarasa David231122035,0w 01
842Ribera Pane Jaume217420484,0s 11
Sanuy Moncasi Albert 2090 ESP Rp:2087
Rd.Núm. Ini.NomEloFIDEPts.Res.T.
165Angles Roca Jan146713733,0s 12
2116FMBarbero Sendic Alejandro242823654,0w 02
3113Serra Tersa Salvador182505,0s 12
489Godia Jove Jose Maria197303,5w 12
5122Aranzana Areste Alberto209619414,5s 02
667Vladimirov Savov Tsanco194302,0w 12
7143Solani Nunez Joshua218519836,5s 12
844Rodon Balcells Jaume195817464,5w 12
Biosca Lacasa Jordi 2037 ESP Rp:2094
Rd.Núm. Ini.NomEloFIDEPts.Res.T.
164Pont Garcia Agusti163302,0w 13
2117Sole Pijuan Ferran222420055,0s ½3
3114Llobera Vilamajo Josep Maria175302,0w 13
487Dolader Roig Josep M196718786,0s 13
5173Gensana Berzunces Joan201118572,0w ½3
668Subarroca Blanch Francesc189404,0s 13
7144Parramon Guillaumet Jaime201017924,0w ½3
845Garcia Robles Carlos192905,0s 13
Cosialls Ris Ramon 1993 ESP Rp:1943
Rd.Núm. Ini.NomEloFIDEPts.Res.T.
163Jitaru Sebastian163601,0s 14
2118Codina Garcia Jose219007,5w 04
30Brett nicht besetzt000,0- 1K4
490Sanchez Villas Agustin187805,0w 14
5174Cortiella Valles Roger214619012,5s 04
6180Cervos Bullich Joan178401,0w 14
7145Montoliu Daroca Imma198005,5s 04
8175Serret Sangra Ramon188102,0w 14

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2018/01/07 A les 09.30
T.10  Almenar A-1Elo-28  Tàrrega BElo4 : 0
10.1
Arno Bendicho, Arnau
2191-
Prats Argerich, Rossend
16781 - 0
10.2
Sanuy Moncasi, Albert
2090-
Angles Roca, Jan
14671 - 0
10.3
Biosca Lacasa, Jordi
2037-
Pont Garcia, Agusti
16331 - 0
10.4
Cosialls Ris, Ramon
1993-
Jitaru, Sebastian
16361 - 0
2. Ronda El 2018/01/07 A les 10.30
T.1  Lleida AElo-10  Almenar A-1Elo3½: ½
1.1FM
Trepat Herranz, Joan
2400-
Arno Bendicho, Arnau
21911 - 0
1.2FM
Barbero Sendic, Alejandro
2428-
Sanuy Moncasi, Albert
20901 - 0
1.3
Sole Pijuan, Ferran
2224-
Biosca Lacasa, Jordi
2037½ - ½
1.4
Codina Garcia, Jose
2190-
Cosialls Ris, Ramon
19931 - 0
3. Ronda El 2018/01/07 A les 11.30
T.10  Almenar A-1Elo-15  Almenar A-2Elo4 : 0
8.1
Arno Bendicho, Arnau
2191-
Ruiz Garcia, Lluis
18781 - 0
8.2
Sanuy Moncasi, Albert
2090-
Serra Tersa, Salvador
18251 - 0
8.3
Biosca Lacasa, Jordi
2037-
Llobera Vilamajo, Josep Maria
17531 - 0
8.4
Cosialls Ris, Ramon
1993-
No se'n mostren els jugadors
0+ - -
4. Ronda El 2018/01/07 A les 12.30
T.18  Baix Segre A-2Elo-10  Almenar A-1Elo0 : 4
4.1
Martinez Romero, Josep Maria
1990-
Arno Bendicho, Arnau
21910 - 1
4.2
Godia Jove, Jose Maria
1973-
Sanuy Moncasi, Albert
20900 - 1
4.3
Dolader Roig, Josep M
1967-
Biosca Lacasa, Jordi
20370 - 1
4.4
Sanchez Villas, Agustin
1878-
Cosialls Ris, Ramon
19930 - 1
5. Ronda El 2018/01/14 A les 09.30
T.10  Almenar A-1Elo-5  Lleida B-1Elo1½:2½
2.1
Arno Bendicho, Arnau
2191-
Sole Gonzalez, Edgar
20771 - 0
2.2
Sanuy Moncasi, Albert
2090-
Aranzana Areste, Alberto
20960 - 1
2.3
Biosca Lacasa, Jordi
2037-
Gensana Berzunces, Joan
2011½ - ½
2.4
Cosialls Ris, Ramon
1993-
Cortiella Valles, Roger
21460 - 1
6. Ronda El 2018/01/14 A les 10.30
T.21  Ponts AElo-10  Almenar A-1Elo0 : 4
4.1
Munto Aubets, Josep
1946-
Arno Bendicho, Arnau
21910 - 1
4.2
Vladimirov Savov, Tsanco
1943-
Sanuy Moncasi, Albert
20900 - 1
4.3
Subarroca Blanch, Francesc
1894-
Biosca Lacasa, Jordi
20370 - 1
4.4
Cervos Bullich, Joan
1784-
Cosialls Ris, Ramon
19930 - 1
7. Ronda El 2018/01/14 A les 11.30
T.10  Almenar A-1Elo-6  Vallfogona A-1Elo1½:2½
2.1
Arno Bendicho, Arnau
2191-
Monell Camarasa, David
23110 - 1
2.2
Sanuy Moncasi, Albert
2090-
Solani Nunez, Joshua
21851 - 0
2.3
Biosca Lacasa, Jordi
2037-
Parramon Guillaumet, Jaime
2010½ - ½
2.4
Cosialls Ris, Ramon
1993-
Montoliu Daroca, Imma
19800 - 1
8. Ronda El 2018/01/14 A les 12.30
T.7  Mollerussa AElo-10  Almenar A-1Elo0 : 4
3.1
Ribera Pane, Jaume
2174-
Arno Bendicho, Arnau
21910 - 1
3.2
Rodon Balcells, Jaume
1958-
Sanuy Moncasi, Albert
20900 - 1
3.3
Garcia Robles, Carlos
1929-
Biosca Lacasa, Jordi
20370 - 1
3.4
Serret Sangra, Ramon
1881-
Cosialls Ris, Ramon
19930 - 1