BURSA İNEGÖL İLÇE BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ GENEL ( 2009 VE 2008 DOĞUMLULAR )

Son güncelleme24.12.2017 15:54:55, Oluşturan/Son Yükleyen: bursa tcf

LinklerOrganizatorun resmi web sayfasi, Link tournament to the tournament calendar
Parametresecimi turnuva detaylarini goster
ListelerBaşlangıç Sıralaması, Alfabetik Oyuncu Listesi, İstatistikler, Turnuva Programı
6 Turdan Sonra Nihai Carsaftablo Siralama, Baslangic carsaftablo
Masa eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6/6 , eslendirilmedi
sonra siralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6
Excel ve PrintPrint listesi, Excel'e aktar (.xls), Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatina cevir

Eslendirmeler/Sonuclar

2. Tur on 2018/12/23 at 13.00

MasaNo.İsimRtgPuan SonuçPuan İsimRtgNo.
11YAŞA SALİH ALKIN 13111 + - -1 BİLGİLİ EMİRHAN 028
223AKGÜN MUSTAFA CEMİL 01 0 - 11 BAHÇECİ MERT 11802
33METE OĞUZ KAAN 11521 1 - 01 CAN BURAK 030
425AYDIN ÖMER ASAF 01 0 - 11 TUNCA YUSUF 11424
55ÇELEN BATU 11321 1 - 01 GÜLERER MİRAÇ ORHUN 042
627BÜYÜKKOYUNCU YAĞIZ 01 0 - 11 DEMİR YİĞİT 11146
735EFE ADA AZRA 01 0 - 11 BAHÇECİ ŞEVKET 11068
89ÇELEN BORA 10821 1 - 01 SERT ALP TUĞRA 052
947KUZÖREN NEHİR 01 0 - 11 KUMRU EGE 108010
1011ERKÖLE SEMİH TAHA 10721 1 - 01 TAŞ ÖMER FARUK 055
1113BULTEKİN CEREN 10511 0 - 11 TÜMER METİN 060
1258TOPÇU NİSAN DAMLA 01 0 - 11 GÜRLER ARAS 104914
1315AKGÜLLER YİĞİT EREN 10341 0 - 11 ZENGİNKİNET KAYRA 065
1462YILDIRIM GÖKHAN 01 1 - 01 KIR TUNAHAN 102016
1517KAYA AHMET DENİZ 10121 1 - 01 ÇETİN EBRAR 067
1668ÖZBEK ALTUĞ EGEHAN 01 0 - 11 ERDEM ALPEREN 100518
1770ŞANDA ABDURRAHMAN 01 0 - 11 ASLANDOĞDU YİĞİT 100020
1821MUTLU BÜRŞA 10001 1 - 01 ÖZTÜRK SELİM 069
197AÇIKGÖZ ALİ KEREM 11120 1 - 00 GÜRBÜZ GÖKÇEN SELEN 044
2045HARASLI DURU 00 - - +0 ÇİMEN YUSUF KEREM 106112
2119SEMİZ KEREM 10040 1 - 00 KIRCADERE BERKCAN 046
2248KÜÇÜK SERDAR 00 1 - 00 ACAROĞLU SEFA 022
2349NARMAN MUHAMMED RAHMİ 00 1 - 00 AZİZ MUSTAFA 026
2429BİLİR AMİNESU 00 + - -0 OĞRAK MUHAMMET BARAN 050
2531CİHAN İNCİ 00 0 - 10 SEÇKİN HÜSEYİN TALHA 053
2651POLAT HATİCE KÜBRA 00 0 - 10 DAŞCI MUHAMMED AKİF 032
2733DEMİR BEDİRHAN HAMZA 00 1 - 00 TOPCU CEMRE 057
2854TAÇ NECATİ EREN 00 1 - 00 DİŞLİ ENES 034
2956TEMEL SAMET 00 ½ - ½0 EKER MEHMET EREN 036
3037ERDEM YALIN 00 0 - 10 TURAN ESAT 059
3164YILMAZ EKREM EFE 00 1 - 00 GENEL HAMİT 038
3239GEÇKALAN İREM 00 1 - 00 USLU ÇAĞLA 061
3366ÇELİK EMİR EMRE 00 1 - 00 GULALIYEV GULALI 040
3441GÜLER SERRA 00 0 - 10 YILMAZ AZRA 063
3543GÜR TALHA 00 - - +0 ŞENTÜRK TUĞALP 071
3624AYDIN HAYRUNİSA 00 1 bye